Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 261 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Elizabeth Olwen
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Elizabeth Olwen
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Fair Isle
Z recyklovaného plastu, vínová, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Sardine Tin
Z recyklovaného plastu, modrá, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Blue Hello
Z recyklovaného plastu, modrá, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Mantinel do postýlky Safe asleep
Bavlněný, bílý/světle šedý
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Merry Christmas
2 ks, pratelné, sametové, 60x100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, světle šedé, 100x135 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Těžítko Olyra
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětské povlečení Frosty Almond
Do postýlky, béžové, s příměsí bavlny, 80x80 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Košíky v sadě Tossa
2 ks, do regálu, z mořské trávy, v přírodní barvě, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Kelse
Skleněná, růžová, ø 13 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér The Essence
S vůní citrusových plodů/s květinovou vůní, ø 6 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Neti
Ručně vyrobená, z papírmaše, krémová, 20x9 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svícny v sadě Nirela
2 ks, kovové
Skladem
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětská tapiserie Milu
Výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na deštníky Tower
Kovový, černý, 11x11 cm, výška 36 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
801 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(278)
Skladem
Poslední kousky
803 Kč
134 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
WC štětka Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, matně černá, ø 9 cm, výška 37 cm
(2)
Skladem
806 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Sprchový závěs Pula
200x180 cm
Skladem
807 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bredemeijer
Podnos Madera
29x40 cm, servírovací, bambusový
(42)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Compactor
Úložný box pod postel Life
Vakuový/vyztužený, látkový, výška 15,5 cm
(30)
Skladem
807 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Reina
Ø 8 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Living Design
Úložný box Hako
S víkem, kartonový, modrý, 33x25x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
808 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Košík na ovoce Open Grid
Ø 28 cm, kovový, žlutý
(19)
Skladem
Poslední kousky
808 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Stojan na mycí prostředky Surface
Kovový, ve stříbrné barvě, 13x18 cm, výška 12,5 cm
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
808 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Stojan na toaletní papír Levante
Se štětkou, ocelový, černý, 13x18 cm, výška 63 cm
(4)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Organizér do skříně Herkules
Kovový, černý, 120x42 cm, výška 4 cm
(9)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Přídavná polička Tower
Kovová, černá, 30,5x14 cm, výška 14 cm
(3)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 6 ks
Brandani
Sklenice v sadě
6 ks, 350 ml
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Umbra
Stojan na pokličky a pánve Peggy
Z recyklovaného plastu, šedý, 54x19 cm, výška 21 cm
(10)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Vánoční ozdoby v sadě Gingerbread
2 ks, keramické, 5 cm
(10)
Skladem
809 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Skladem
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Matrix Square
Syntetický, se střední délkou vlasu, 60x120 cm
(68)
Skladem
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 6 ks
Oblíbené
Brandani
Misky v sadě Hors D'Ouvre
6 ks, servírovací, porcelánové/bambusové, 95 ml
(306)
Skladem
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Savoy
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Nobili
Na čajovou svíčku, porcelánový
(64)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Wenko
Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti Moisture killer 5 kg
Bílá
(7)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Jasmine
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Marble
2 ks, pratelné, hnědé, 60x100 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Chlebník Fresh
Kovový, zelený, 18x21,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Jumbo
Na tříděný odpad, černý, 69 l
(114)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Jolly
2 ks, na polévku, z kameniny, krémové, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Skladem
809 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Věšák na klíče Rin
Bez vrtání
(74)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelný řetěz Chania
Plastový, LED, solární, IP44, délka 280 cm
(11)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Hodiny Adam
Nástěnné, ø 36 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
223
224
225
...
536
Načíst další