Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 257 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Hanse Home
Koberec Fancy
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
811 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Printworks
Fotoalbum Love is in the Air
Skladem
813 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Miska Masami
Ramen, z kameniny, tmavě modrá, 580 ml, ø 13 cm
(5)
Skladem
813 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Miska s podstavcem Tower
Pro domácího mazlíčka, keramická
(13)
Doručíme od 14. 10. 2026
813 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Balvi
Budík Digital
Digitální, 3,5x21 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
814 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
815 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Z mikroplyše, šedý, 1,8 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Abner
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
815 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
WC štětka Padua
Bambusová, v přírodní barvě, 10x10 cm, výška 38 cm
(209)
Skladem
816 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Nádoba na kompostovatelný odpad Nero
Kovová, černá, ø 22 cm, výška 22 cm, 6 l
(39)
Skladem
816 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Opviq lights
Závěsné svítidlo Tarsus
Bílé, kovové, ø25x80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
816 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Košík Tandani
Látkový, krémový, ø 25 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
817 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Macie
2 ks, bavlněné, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
817 Kč
409 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Louskáček na ořechy Blisk
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
817 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Odkládací stolek Barossa
S deskou v dekoru mramoru, bílý, 40x40 cm, výška 45 cm
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Kave Home
Zrcadlo Berale
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 30,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Cral
Bavlněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Držák na ručníky Arely
Nástěnný, z nerezové oceli, černý, 29x10 cm, výška 1 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Troquet
4 ks, 100 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousky
818 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bigso
Koš na prádlo Bamboo/Linen
Látkový, krémový
(8)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Hotel Satin Stripe
2 ks, na spaní, 48x74 cm
(5)
Skladem
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Hodiny Lalibela
Nástěnné, ø 30 cm
(3)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační tác Krosna
Kovový, ø 34,5 cm
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Tác Makoto
13x27 cm, kameninový
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Springs
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 77x150 cm
(25)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Alianor
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, modré, 140x200 cm
(14)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
House Nordic
Umělá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Koberec Looma Gold
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, kulatý, v přírodní barvě, ø 100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Bambino
225 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Misky v sadě Maya
3 ks, na polévku, z kameniny, modré/růžové/fialové, 350 ml, ø 11,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Lemons
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Charm
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(4)
Skladem
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Addis
Smeták a lopatka
Kovový/plastový
(131)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský věšák Space
Nástěnný, šířka 55 cm, výška 5 cm, hloubka 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Věšák na dveře Estique
Kovový, bílý/v přírodní barvě, šířka 39 cm, výška 30 cm, hloubka 10 cm
(13)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Balvi
Kasička Oink
Keramická, 20x17 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, modré/šedé, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, šedé, 60x100 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Garden Pleasure
Houpací síť Hawaii
Délka 260 cm, šířka 100 cm
(89)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Margot Azul
Z viskózy, s nízkým vlasem, šedý/béžový, 60x110 cm
(33)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Konvice na čaj Tower
600 ml, se sítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, modré, 60x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Placatka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, z nerezové oceli, zelená
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Přepravní taška Capsule
Pro domácího mazlíčka, látková, šedá, 28x33 cm
(1)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Chránič matrace
Voděodolný/antialergenní, 60x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
1
...
225
226
227
...
535
Načíst další