Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 255 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Love Story
Přepravní taška Capsule
Pro domácího mazlíčka, látková, šedá, 28x33 cm
(1)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Chránič matrace
Voděodolný/antialergenní, 60x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Sirius
Vánoční světelná dekorace Sara
4 ks, na baterky, bílá, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Talíř Shama
Ø 27 cm, z kameniny, zelený/hnědý
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Admira
Bílá, papírová, do zásuvky, 45x16x65 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Illustrated Vase
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, růžové, 60x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ubrus Dramatic Floral
Bavlněný, s květinovým vzorem, růžový/šedý, 137x178 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Soreyah
Na čajovou svíčku, kameninový
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Markslöjd
Špička na stromeček Glina
V mosazné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Chránič polštáře Classic
Voděodolný/antialergenní, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Držák na grilovací náčiní Magnus
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Tefal
Pánev Black stone G2810572
S nepřilnavým povrchem, ø 26 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Vitaus
Koberec Pink Geo
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový/světle šedý, ø 100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Rotho
Vanička TOP
Světle růžová, 44,5x76 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Dětské hodiny Harrison
Ø 23 cm
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Koupelnová předložka Inu
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sirius
LED lucerna Albert
Bílá, skleněná, LED, na baterky, na dálkové ovládání, IP44, ø12,5x23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
SP TREND
Garnýž Toronto
Kovová, ve stříbrné barvě, 160 cm
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Přebalovací podložka Strenenzauber
Bílá, 75x85 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Penál Flowers
Látkový
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Palsha
Krémový, 170x210 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Přepravní taška Trixie
Pro domácího mazlíčka, látková, černá, 29x42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Talíře v sadě Odette
2 ks, hluboké, ø 23,5 cm, z kostního porcelánu, bílé
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Strunový sekáček Handy
Univerzální, z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Organizér Studio
Na psací potřeby, kožený, 6x20 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Hampton Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Playmobil
Dětský polštářek Boy
Se snímatelným potahem, s příměsí lnu, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Podnos na dort Rural
Dřevěný, hnědý, ø 22 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Novinka
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, taupe, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Plaček Pet Products
Kukaň Trixie Minou
Pro kočku, plyšová, béžová, 35x26 cm
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Odkládací stolek Vita
V dekoru kamene, černý/béžový, 45x45 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Black Stripes
2 ks, pratelné, bílé/černé, 60x100 cm
(6)
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Přepravní taška Trixie
Pro domácího mazlíčka, látková, černá, 27x46,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Úložné boxy v sadě
2 ks, s víkem/dekorativní, ø 17x6,5 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, ø 20 cm, výška 30 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Leopold Vienna
Moka konvička Moshi
400 ml, kovová, šedá
Skladem
Poslední kousky
820 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Sprchový závěs Kos
Bílý/ve stříbrné barvě, 120x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
820 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, 3x43 l
(75)
Skladem
821 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Kasička Football Shoe
Kovová, 13x5,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
822 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Stojan na kuchyňské náčiní Surface
Kovový, v matně stříbrné barvě, 15x14 cm, výška 17 cm
(7)
Skladem
823 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
WC štětka Flex Lite
Plastová, bílá, 9x12 cm, výška 42 cm
(33)
Skladem
823 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
226
227
228
...
535
Načíst další