Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 239 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Roba
Přebalovací podložka Dotty
Šedá, 75x85 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
823 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Mantinel do postýlky Seashells
Krémový
(3)
Skladem
824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Printworks
Společenská hra Trivia game Movie geek
Vhodný věk 12+
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Mantinel do postýlky Lil Planet
Světle šedý
(2)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Umbra
Garnýž Twilight
Roztažitelná/dvojitá, ocelová, matně černá, 76 - 213 cm
(38)
Skladem
825 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
Wenko
Teleskopická okenní stěrka
Ve stříbrné barvě, délka 26 cm
(98)
Skladem
825 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Herb Garden
Z tvrzeného skla, s potiskem, 56x50 cm
(158)
Skladem
825 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bosio
Nástěnný, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 15x6,5 cm, výška 10,5 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
825 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Indah
Mramorová, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousky
825 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Sušák na prádlo
Závěsný, bílý/ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 4 m
(18)
Skladem
825 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Teleskopická okenní stěrka
Černá, délka 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
825 Kč
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Odpadkový koš
Vestavný, plastový, černý, 10 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
826 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Konvice na čaj
500 ml, se sítkem, skleněná, světle hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
827 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, červená, ø 21 cm, objem 1,1 l
(121)
Skladem
828 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bonami Selection
Prkénka v sadě Rustic
2 ks, servírovací, dřevěná
Skladem
828 Kč
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Set na mytí nádobí SinkSide
Z recyklovaného plastu, tmavě šedý, 11x21,5 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousek
828 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Metaltex
Kráječ Cube
Univerzální, z nerezové oceli
(5)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Sollux
Bodové svítidlo Roda
Černé, hliníkové, ø10x10 cm
(120)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Žehlicí prkno Leona
Stolní, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Slate
2 ks, z tvrzeného skla, se vzorem kamene, 30x52 cm
(326)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Yes Everyday
Konferenční stolky v sadě Alrik
2 ks, kovové, černé, 38x38 cm, výška 41 cm
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Odpadkový koš Duo
Na tříděný odpad/nášlapný, šedý, 15+6 l
(70)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Šperkovnice Stowit
Dřevěná, 15x17 cm, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka Carbon Warm
Zimní, 140x200 cm
(15)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Brabantia
Držák na žehlicí prkno a žehličku
Plastový, tmavě šedý, 16x19,5 cm, výška 38 cm
(6)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na ručníky Fondi
Nástěnný, dřevěný, v tmavě přírodní barvě, 60x25,5 cm, výška 48,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Diamond
Bavlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Bari
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, černá
(24)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Stolní lampa Quinn
Slonovinová, keramická, 15x16,5x21,5 cm
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Foca
V měděné barvě, skleněné, 24x28x13 cm
(6)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Panenka Princess Celine
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 50 cm
(2)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Podnos do vany
Nastavitelný, kovový, ve stříbrné barvě, 58 - 92 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Škrabadlo pro kočky Jute Balls
Kartonové, v přírodní barvě, 28x30 cm, výška 34 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Morris
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(7)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 14x18 cm
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bigso
Úložný box Engla Christmas Storage
S víkem/dekorativní, kartonový, 37x50x15 cm
(1)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Hård
Bílá, papírová, do zásuvky, 35x10x58 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Brighton Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Craft
43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Sada dětského nářadí Tool Belt Playset
Vhodný věk 3+, BPA free
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, tmavě modré, 60x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Data Flip
Digitální, 6x19 cm, výška 11,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Termohrnek Natural brushed
375 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Závěsná vánoční dekorace Moon
Kovová, ø 30,5 cm
(2)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
227
228
229
...
535
Načíst další