Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 959 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálky v sadě Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Šperkovnice
Se zrcadlem, 14x19 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Ostuni
S automatickým zavíráním, 37 x 45 cm, plastové, bílé
(11)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na boty Fondi
Z masivu akácie, v přírodní barvě, počet párů bot 6 , šířka 69 cm, výška 40,5 cm, hloubka 27 cm
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský obrázek Numa
32x42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Dózy v sadě
3 ks, 1 l/1,3 l/1,7 l, na potraviny/na těstoviny, skleněné
(2)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Závěs Rhombus
Do dveří, bambusový, s ornamentem/etno, v přírodní barvě, 90x200 cm
(4)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nerel
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 11 cm
(58)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Misky v sadě Yule
2 ks, na polévku, z kameniny, zelené/krémové, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sollux
Stolní lampa Elia
Béžová, z borovicového dřeva
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Lucerna Darreh
Keramická, ø 16 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Reality
Závěsné svítidlo Vita
Ve stříbrné barvě, skleněné, ø14x150 cm
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Yes Everyday
Tácy v sadě Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Sada kořenek Season
8 ks, se stojánkem, skleněné
(5)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Tara
Ve zlaté barvě, z juty, do zásuvky, 45x15x70 cm
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Nástěnné svítidlo Straw
Černé, ratanové, 15x15x10 cm
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Alanur
Bavlněný, modrý/růžový, 200x235 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Trio
Venkovní svítidlo Volturno
V měděné barvě, hliníkové, 20x15x30 cm
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Bambi
Syntetický, s nízkým vlasem, růžový/šedý, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský koš na hračky Swan Rose
Látkový, s geometrickým vzorem, světle růžový, 30x20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Garnýž
Roztažitelná, kovová, bílá, 160 - 300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Šperkovnice
Se zrcadlem, 17x21 cm, výška 9 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Pojízdný regál Franco
Kovový, lesklý, ve stříbrné barvě, šířka 36 cm, výška 64 cm, hloubka 25 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Meggie
24x35 cm, servírovací
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz
20x60 cm, tištěný
(9)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Prkénko Authentic
Servírovací, dřevěné, 32,5 x 24 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, šedá, 125x150 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Bosio
Bez vrtání, Power-loc, z nerezové oceli, matně černý, 5,5x43 cm, výška 9 cm
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Yellow Tree
4 ks, na zip, 45x45 cm
(22)
Doručíme od 14. 12. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sada doplňků do koupelny Rivara
Keramická
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ladelle
Zapékací mísa Clyde
28x32 cm, keramická, maximální teplota 180 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Mísa Pandora
Na ovoce, skleněná, ø 31 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Côté Table
Závěsná dekorace Ecorce
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Molier
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 60x120 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Ferruccio Laconi
Módní doplněk
(2)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
ZicZac
Utěrky v sadě Duo Waffle
3 ks, bílé/hnědé, 50x76 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Ceres
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x120 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 100x150 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Šatní skříň Dara
Látková, šedá, šířka 90 cm, výška 160 cm, hloubka 50 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Závěs na květináč
Závěsný, kovový, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
816 Kč
s kódem
960 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sollux
Nástěnné svítidlo Orbital
Vínové, z opálového skla, IP44, ø12x17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
816 Kč
s kódem
960 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Markslöjd
Stolní lampa Zin
Červená, kovová, ø18x33,5 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
816 Kč
s kódem
960 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Opviq lights
Závěsné svítidlo Farac
V měděné barvě, kovové, ø50x111 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
816 Kč
s kódem
960 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Záchodové prkénko Beech Nature
S automatickým zavíráním, 37 x 43 cm, hnědé, se vzorem dřeva
(100)
Skladem
961 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Pojízdný regál
Plastový, černý, šířka 37 cm, výška 61 cm, hloubka 39 cm
(22)
Skladem
961 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Organizér do šuplíku Blox
Plastový, 53x44 cm, výška 5 cm
(119)
Skladem
818 Kč
s kódem
962 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
251
252
253
...
531
Načíst další