Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Levné produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 950 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětské úložné boxy v sadě
3 ks, plastové, 25x25 cm, výška 18 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
s kódem
964 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Odkapávací podložka na nádobí
Silikonová, černá, 40x36 cm
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
s kódem
964 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosti
Sada nožů Emma
3 ks, z nerezové oceli, na sýr, rukojeť: plast
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
s kódem
964 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Pantone
Placatka
150 ml, z nerezové oceli, žlutá
(11)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
s kódem
964 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Věšák na klíče Smart
Kovový
(3)
Skladem
820 Kč
s kódem
965 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojan na deštníky Smart
Kovový, černý, 11x11 cm, výška 30 cm
(61)
Skladem
820 Kč
s kódem
965 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Držák na toaletní papír Modo
Nástěnný, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 1x10 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
967 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Dávkovač mýdla Creto
Betonový, béžový, 190 ml, ø 7 cm, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
967 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Leitmotiv
Stolní lampa Encantar
Černá, kovová, ø15x38,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
967 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Box na granule
Bílý, 50x23 cm, výška 50 cm, 23 l
(10)
Skladem
Poslední kousky
967 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Parma
Syntetický, se střední délkou vlasu, fialový, 80x150 cm
(7)
Skladem
823 Kč
s kódem
968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Tác Gastro Green/Black
14x38 cm, keramický
(2)
Skladem
Poslední kousek
823 Kč
s kódem
968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Aruba
Syntetický, bez vlasu, šedý, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
823 Kč
s kódem
968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Parma
Syntetický, se střední délkou vlasu, tmavě šedý, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
823 Kč
s kódem
968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Milo
Závěsná, nerezová, ve stříbrné barvě
(104)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Zone
Dávkovač mýdla Nova One
Kameninový, černý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(83)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Dětské noční světlo Toucan
Bílé/hnědé, plastové, LED, na USB, 12x11x20 cm
(28)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční figurka Gloria
Keramická, výška 12,5 cm
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Grass Leaves
4 ks, na zip, 43x43 cm
(84)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Mariko
Na ovoce/na salát, skleněná, světle růžová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Timber 1404
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý, 80x150 cm
(8)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, starorůžová, 150x200 cm
(3)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě House
2 ks, látkové, 11x15 cm, výška 23 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Fresh Sea Salt
Vonná, s vůní jasmínu/s vůní moře, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá rostlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Dětské noční světlo Moon Shell
Světle růžové, silikonové, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy, 17x7x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koberec Flower Border
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 80 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Kasbah Ethnic
Syntetický, shaggy, 80x150 cm
(61)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Marble
Mramorový, černý, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Illustrated Autumn
2 ks, pratelné, sametové, zelené, 60x100 cm
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Košík na dřevo
(3)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Walton
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Helena
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, antracitové, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Stojan na boty
Kovový, závěsný, bílý, počet párů bot 36 , šířka 57 cm, výška 180 cm, hloubka 19 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Balkonová zástěna
Plastová, černá, 500x85 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Kobra
Kovový, 22x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Opviq lights
Závěsné svítidlo Chandelier
Černé, kovové, ø35x117 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Police Reja
Patrová, ocelová, povrchová úprava: barva, matná, černá, šířka 40 cm, výška 30 cm, hloubka 15 cm
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Pojízdný regál San Diego
Bílý, šířka 38 cm, výška 68 cm, hloubka 30 cm
(136)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Sofus
V přírodní barvě, bambusová, LED, do zásuvky, IP44, 50x12x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Svícen
Porcelánový
(3)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Přebalovací podložka Woodland Buddies
Světle zelená, 75x85 cm
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
252
253
254
...
531
Načíst další