20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
30 773 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Loretto
Béžová, dvoumístná, šířka 210 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
23 912 Kč
s kódem
29 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Linz
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, béžová, čtyřmístná, šířka 275 cm, hloubka 142 cm, hloubka sedáku 83 cm
Skladem
Poslední kousek
40 339 Kč
s kódem
50 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Loretto
Sametová, levý roh/do "U", vhodné pro mazlíčky, zelená, vícemístná, šířka 345 cm, hloubka 250 cm, hloubka sedáku 70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
60 479 Kč
s kódem
75 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Loretto
Sametová, levý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, šedá, trojmístná, šířka 250 cm, hloubka 147 cm, hloubka sedáku 70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
35 112 Kč
s kódem
43 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Kemi
Sametová, rozkládací, voděodolná/vhodné pro mazlíčky, růžová, dvoumístná, šířka 206 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 61 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
27 039 Kč
s kódem
33 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Kemi
Sametová, rozkládací, voděodolná/vhodné pro mazlíčky, hnědá, dvoumístná, šířka 206 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 61 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
22 745 Kč
s kódem
28 431 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Loretto
Pravý roh/s lenoškou, hnědá, trojmístná, šířka 250 cm, hloubka 147 cm, hloubka sedáku 70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
35 112 Kč
s kódem
43 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Polštář na gauč Kemi
Z textilie bouclé, šedobéžový, šířka 45 cm, váha 1 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Bergamo
Manšestrová, béžová, dvoumístná, šířka 224 cm, hloubka 108 cm, hloubka sedáku 76 cm
Skladem
Poslední kousek
29 679 Kč
s kódem
37 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Tonale
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, béžová, trojmístná, šířka 262 cm, hloubka 149 cm, hloubka sedáku 66 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
35 039 Kč
s kódem
43 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódem
Bianca
Přehoz Attica Velvet Embroidered
Prošívaný, sametový, béžový, 240x260 cm
(2)
Skladem
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, slonovinové, 90x190 cm
(1)
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Dětské prostěradlo Mini Moo Cow
Napínací, do postýlky, bavlněné, s potiskem, bílé, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Mini Star & Stripes
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen Green
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Woodland
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, šedobéžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
911 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Esme Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Embroidery Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, bavlněné, s květinovým vzorem/strukturovaný, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 255 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Oxford Lace Trim
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, bavlněné, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 255 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Esme Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Cotton Sateen
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, bílé, 230x220 cm
(2)
Skladem
1 471 Kč
s kódem
1 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Mini Moo Cow
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/zelené, bavlněné, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, růžové, 150x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, bílé, 150x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen White
Na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 230x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen Green
Na jednolůžko, z bavlněného saténu, světle zelené, 180x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, růžové, 90x190 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Dětský přehoz Mini Star & Stripes
Prošívaný, bavlněný, bílý/modrý, 135x190 cm
Skladem
Poslední kousky
1 087 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen Green
Na dvoulůžko, z bavlněného saténu, světle zelené, 230x260 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Mini Star & Stripes
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/modré, bavlněné, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Embroidery Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, bavlněné, s květinovým vzorem/strukturovaný, bílé, 135x200 cm
(1)
Skladem
903 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Hampton Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, zelené/krémové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Fleur Matelassé
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z žakáru, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Oxford Lace
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, bavlněné, bílé/béžové, 230x220 cm
(2)
Skladem
1 479 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, béžové, 90x190 cm
(13)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
RHS
Povlečení Floral Serenity
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
RHS
Povlečení Rosemoor Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
RHS
Povlečení Rosemoor Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
RHS
Povlečení Floral Serenity
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(45)
Skladem
Poslední kousek
1 303 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, v levandulové barvě, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(45)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (2)
1
...
143
144
145
...
642
Načíst další