Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 774 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Roger la Borde
Adventní kalendář A Christmas Party
Kartonový
(1)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Roger la Borde
Adventní kalendář Storytime
Kartonový
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roger la Borde
Adventní kalendář Brilliant Birds
Kartonový
(3)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roger la Borde
Adventní kalendář Northern Lights
Kartonový
(5)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roger la Borde
Adventní kalendář Polar Bear Bower
Kartonový
(5)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roger la Borde
Adventní kalendář Christmas Conifer
Kartonový
(4)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Palermo
Nástěnné, 40x80 cm
Skladem
Poslední kousky
1 206 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, skleněné
(3)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Hodiny Takamaka
Nástěnné, ø 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
613 Kč
s kódem
721 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Lucerna Lucca
Skleněná, 13x26,5 cm, výška 26,5 cm
Skladem
Poslední kousek
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Nagano
Krémový, ø 80 cm, výška 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 214 Kč
s kódem
7 311 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní stůl Serra
V dekoru jasanu, 110x210 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
20 654 Kč
s kódem
24 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Zahradní stolek Bonn
Kamenný, béžový, ø 47,5 cm, výška 41 cm
Skladem
Poslední kousky
2 656 Kč
s kódem
3 125 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Lavice Branca
Z textilie bouclé, polstrovaná, s úložným prostorem/před postel, hnědá, šířka 98 cm, hloubka 41 cm, výška 48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 595 Kč
s kódem
4 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Odkládací stolek Farense
Béžový, ø 30 cm, výška 50 cm
(2)
Skladem
2 949 Kč
s kódem
3 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Zahradní stolek Bonn
Kamenný, béžový, ø 37 cm, výška 43 cm
(1)
Skladem
2 422 Kč
s kódem
2 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Konferenční stolek Palmera
Světle šedý, 80x120 cm, výška 35 cm
Skladem
Poslední kousky
8 424 Kč
s kódem
9 910 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Kancelářská židle Monaco
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/otočná, tmavě hnědá, nosnost 110 kg, výška sedáku 46-55,5 cm
Skladem
Poslední kousek
3 382 Kč
s kódem
3 979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Stolní lampa Iris
Antracitová, skleněná, LED, ø24x32 cm
Skladem
Poslední kousky
8 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Bergamot Orange
Vonná, sojová, s vůní citrusových plodů/s vůní koriandru/s vůní bílého pepře, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6 cm, výška 8 cm
(154)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Odkládací stolek Oru
Nerezový, v matně stříbrné barvě, ø 35 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě Gano
2 ks, z bio bavlny, šedé/béžové, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Příbor Stella
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
3 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Police Oru
Nerezová, v matně stříbrné barvě, šířka 30 cm, výška 14 cm, hloubka 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Blomus
Cukřenka Sablo
Keramická, světle šedá/béžová, objem 100 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Háčky v sadě Rof
2 ks, nástěnné, kovové, černé
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Váza Loha
Kovová, šalvějově zelená, ø 15 cm, výška 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Stěrka s držákem Kapi
Béžová, délka 27 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Kagetsu
Keramická, v terakotové barvě, 3x12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Hrnek Sablo
250 ml, keramický, na latte, světle šedý/béžový
(1)
Skladem
252 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Morning Rays
Vonná, sojová, s vůní růže/s vůní kokosu/s vůní mučenky, doba hoření 55 h, počet knotů 1 ks, ø 9 cm, výška 11 cm
(154)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Odkládací stolek Oru
Nerezový, v matně stříbrné barvě, ø 50 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Stojan na mycí prostředky Piro
Kameninový, černý, 9x17 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Agave
S vůní pačuli/s vůní citrusových plodů/s vůní Ylang Ylang/s vůní ambry/s vůní hřebíčku, 100 ml
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Police Oru
Nerezová, v matně stříbrné barvě, šířka 60 cm, výška 14 cm, hloubka 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Háčky v sadě Rof
2 ks, nástěnné, kovové, v matně stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Slánka a pepřenka Livo
Skleněná
(3)
Skladem
414 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Mora
S vůní vanilky/s vůní levandule/s vůní myrhy, 100 ml
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Koupelnová polička Modo
Nástěnná, ocelová, černá
(2)
Skladem
1 525 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Osuška Arto
Froté, z bio bavlny, s pruhy, oranžová/béžová, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Háček Modo
Nástěnný, ocelový, bílý
Skladem
Poslední kousky
456 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Koupelnová polička Modo
Nástěnná, bílá
(2)
Skladem
1 525 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šalvějově zelená, ø 8 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Máslenka Pilar
Keramická, šedá, 12x9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Háček Modo
Nástěnný, nerezový, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Šálky v sadě Kaffee
2 ks, keramické, na cappuccino/s podšálkem, šedé/béžové, 150 ml
Skladem
Poslední kousky
1 089 Kč
545 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Háčky v sadě Rof
2 ks, nástěnné, kovové, černé
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Stěrka s držákem Kapi
Černá, délka 27 cm
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
226
227
228
...
683
Načíst další