Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 423 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Leitmotiv
Stolní lampa Sheer
V přírodní barvě, s papírovým výpletem, ø21x28,5 cm
Skladem
Poslední kousek
2 569 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Svícen Chique Ribbed
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
344 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Nástěnný věšák Knobs
Z borovicového dřeva, černý/v přírodní barvě, šířka 40 cm, výška 6 cm, hloubka 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Karlsson
Budík Calm
Ø 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Hodiny Boxed
Digitální/stolní, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 349 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Soška Dreaming
Z polyresinu, 14x11 cm, výška 21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
677 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Karlsson
Hodiny Grace
Nástěnné, ø 40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitmotiv
Stolní lampa Boaz
Černá, kovová, ø31x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitmotiv
Závěsné svítidlo Sombra
Černé, s papírovým výpletem, ø62x19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitmotiv
Stolička Savor
Plastová, černá, výška 46 cm, nosnost 130 kg
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 358 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
PT LIVING
Nástěnný věšák Knobs
Z borovicového dřeva, černý/v přírodní barvě, šířka 60 cm, výška 6 cm, hloubka 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
273 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
894 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Lékárnička na zeď
Závěsná, kovová, bílá, šířka 12 cm, výška 25 cm, hloubka 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
742 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Calm
Ø 11 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
Do košíku
Do košíku
EMOS
Stropní svítidlo Nexxo
Bílé, plastové, LED, přisazené, s možností volby barvy, 22,5x22,5x4 cm
(2)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
EMOS
Stropní svítidlo Nexxo
Matně černé, plastové, LED, přisazené, s možností volby barvy, 22,5x22,5x4 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rojaplast
Komposter Modular
Plastový, černý
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 463 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Dílenská skříň Pro Tall
Plastová, 39x68 cm, výška 173 cm
(26)
Skladem
2 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Držák na ručníky Rim
Nástěnný, kovový, černý, 70x7,5 cm, výška 2,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, šalvějově zelený, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Zone
Zrcadlo Ume
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 962 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Zone
Osuška Classic
Froté, taupe, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
sada 6 ks
Zone
Sada magnetek A-bulletin
6 ks
(5)
Skladem
449 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Inu
Froté, bílý, 50x100 cm
(3)
Skladem
315 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Hlavice pro WC kartáč
Náhradní , plastová, černá, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(10)
Skladem
172 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Svícen Singles
Na čajovou svíčku, kovový
(3)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Dávkovač mýdla Nova
Porcelánový, světle šedý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(1)
Skladem
912 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Držák na ručníky Rim
Nástěnný, kovový, černý, 70x12,5 cm, výška 2,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 623 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Zrcadlo Ume
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 962 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, zelené, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Zone
Osuška Classic
Froté, šalvějově zelená, 70x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Mýdlenka Nova
Porcelánová, světle šedá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(1)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
Zone
Stolička A-Stool
Kovová, bílá, výška 27,5 cm, nosnost 110 kg
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Osuška Classic
Froté, khaki, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
WC štětka Nova
Porcelánová, světle šedá, ø 10 cm, výška 37 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 437 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Osuška Inu
Froté, světle šedá, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
786 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Osuška Inu
Froté, taupe, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
786 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova
Kameninový, světle šedý, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Zone
Mýdlenka Ume
Porcelánová, světle zelená, ø 12 cm, výška 3 cm
(62)
Skladem
Poslední kousky
576 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Zone
Nástěnka A-bulletin
Magnetická, 30x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Ručník Inu
Froté, taupe, 50x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
418 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, khaki, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
426
427
428
...
676
Načíst další