Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Doplňky do koupelny
Koupelnové držáky
Držáky na ručníky
Držáky na ručníky
...
Koupelnové držáky
Držáky na ručníky
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny
Premium
-15 % s kódem
Poslední kousky
ID: 1569254
Zone
Držák na ručníky Rim
Nástěnný, kovový, černý, 70x12,5 cm, výška 2,5 cm, …
více
(2)
2 230 Kč
s kódem
2 623 Kč bez kódu
Sleva 15 %
s kódem OCTOBER
Přidat kód
03
dnů
:
18
hodin
:
50
minut
Garance nejlepší ceny
Zaplatím na třetiny bez navýšení
Rozměry (2)
44 cm
70 cm
Do košíku
Skladem 5 ks, doručíme ihned
Dalších > 5 ks na objednání
Osobní odběr
Od 29 Kč
·
Zítra 9:00 - 14:00
Více
Doručení na adresu
Od 95 Kč
·
Pon 5. – Út 6. 10.
Více
Nástěnný
Kovový
Černý
70x12,5 cm
Výška 2,5 cm
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Objevte celou nabídku řady Rim
Bude se hodit
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Hodnocení produktu
4.5
Počet hodnocení (2)
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
Jak fungují recenze?
A
Andrea H.
Maďarsko, 1. 9. 2025
Není tak těžký, jak jsem si myslel.
Toto hodnocení bylo automaticky přeloženo.
Řada Rim
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Podobné produkty
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Ostatní také zajímalo
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Bude se hodit
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, vínové/šedobéžové, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Södahl
Ručník Vista
Froté, z bio bavlny, slonovinový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, antracitový/béžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Diagonal
Froté, z bio bavlny, khaki, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/světle hnědé, 50x90 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
665 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Zone
Ručník Sauna
Froté, bavlněný, bílý, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(3)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové/béžové, 40x55 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Grid
2 ks, froté, bavlněné, černobílé, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, vínové/šedobéžové, 50x90 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
665 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Ručník Line
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, šedé, 30x50 cm
(37)
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
noo.ma
Ručník Gobo
Froté, bavlněný, v levandulové barvě/krémový, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, bílé/modré, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 198 Kč
s kódem
1 409 Kč bez kódu
705 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnědé, 40x55 cm
(6)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Značka Zone
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Držáky na ručníky
Držáky na ručníky · Zone
Zone
Černé držáky na ručníky
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi