Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 026 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Utěrky v sadě Miko
2 ks, z mikrovlákna, černé/šedé, 40x60 cm
(48)
Skladem
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Záchodové prkénko Manaus
S automatickým zavíráním, 37,5 x 44,5 cm, plastové, modré, s květinovým vzorem
(8)
Skladem
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kráječ Volo
Na pizzu, z nerezové oceli
(12)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Hexa
Keramický, modrý, 6,5x6,5 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Struhadlo Pro
Univerzální
(17)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Košík na pečivo
Černý, kovový/látkový, 10,5x21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Hmoždíř
Mramorový, ø 11 cm
(32)
Skladem
578 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Přídavná polička Ima
Bez vrtání, kovová, černá, 30x9 cm, výška 6,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Salátový příbor Nagy
2 ks, z nerezové oceli
(13)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Nůž Ace
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17,5 cm, rukojeť: nerez
(4)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Stojan na toaletní papír Braidi
Se štětkou, bambusový, černý, 20x26 cm, výška 75,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 861 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Stojan na toaletní papír Ferla
Se štětkou, ocelový, matně černý, ø 18 cm, výška 69 cm
(31)
Skladem
1 090 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Wenko
Misky v sadě Elo
4 ks, servírovací, keramické, černé
(3)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Sítko do dřezu Sava
Silikonové, černé, ø 12 cm
(32)
Skladem
205 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Abstract Sunset
100x70 cm, skleněný
Skladem
Poslední kousky
3 629 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Hongkong
100x70 cm, skleněný
Skladem
Poslední kousky
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Earth
70x100 cm, tištěný, skleněný
Skladem
Poslední kousky
3 739 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 789 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Marble
70x50 cm, skleněný
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Heart
Modré, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x26 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské svítidlo Single
Bílé/růžové, z masivního dřeva, LED, 15x10x90 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Sheep
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětská lampička House
Modrá, z MDF, LED, do zásuvky, 27x3,5x24 cm
Skladem
Poslední kousek
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětská lampička Cactus
Zelená, z MDF, LED, do zásuvky, 22,5x3,5x20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Žlutý/bílý, z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětská lampička Cactus
Zelená, z MDF, LED, do zásuvky, 26,5x3,5x27,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Nástěnné svítidlo Piccolo
Modré, z MDF, LED, 37,5x33x12 cm
Skladem
Poslední kousky
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Car
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 43x12x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětská lampička Tower
Růžová, z MDF, LED, do zásuvky, 16x3,5x28,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětská lampička Car
Černá, z MDF, LED, do zásuvky, 35x3,5x14 cm
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 19x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
1 390 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětská lampička Bird
Růžová, z MDF, LED, do zásuvky, 33,5x3,5x19,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Černobílý, z masivního dřeva, 36x10x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, LED, 15x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Car
Šedé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 43x12x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětská lampička Car
Růžová, z MDF, LED, do zásuvky, 35x3,5x14 cm
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Console
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x20 cm
Skladem
Poslední kousek
1 465 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětská lampička Butterfly
Žlutá, z MDF, LED, do zásuvky, 26,5x3,5x26,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/modrý, z masivního dřeva, LED, 11x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Cat
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 27x12x29 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 540 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Hearts
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 11x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Nástěnné svítidlo Piccolo
Růžové, z MDF, LED, 37,5x33x12 cm
Skladem
Poslední kousky
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Nástěnné svítidlo Piccolo
Černé, z MDF, LED, 37,5x33x12 cm
Skladem
Poslední kousky
1 041 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětská lampička Bird
Modrá, z MDF, LED, do zásuvky, 33,5x3,5x19,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětská lampička House
Růžová, z MDF, LED, do zásuvky, 27x3,5x24 cm
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Dog
Růžové, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36,5x12x18,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětská lampička Cloud
Růžová, z MDF, LED, do zásuvky, 31x3,5x15 cm
Skladem
Poslední kousek
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
433
434
435
...
668
Načíst další