Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 011 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Stojací, 40x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
3 553 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Nástěnné, 50x80 cm
(17)
Skladem
1 927 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Zrcadlo Malo
Nástěnné, s ratanovým rámem, ø 50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
House Nordic
Květináč Antas
Z vodního hyacintu, ø 24 cm, výška 28 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Zrcadlo Palermo
Nástěnné, 50x55 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 264 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Nástěnné, 50x80 cm
(33)
Skladem
1 924 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
House Nordic
Váza Corvo
Vysoká, terakotová, hnědá, ø 32 cm, výška 60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Jídelní stůl Bolzano
S deskou v dekoru mramoru, ø 90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 095 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
House Nordic
Barové židle v sadě Lausanne
2 ks, čalouněné, sametové, černé, výška sedáku 77 cm
Skladem
Poslední kousek
5 149 Kč
2 575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Monte
2 ks, čalouněné, šedé
Skladem
Poslední kousky
7 999 Kč
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Botník Vita
Kovový, černý, šířka 79 cm, výška 32 cm, hloubka 34 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Jídelní stůl Bolzano
S deskou v dekoru mramoru, ø 110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
10 200 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
House Nordic
Barové židle v sadě Middelfart
2 ks, s nastavitelnou výškou/otočné, čalouněné, sametové, žluté, výška sedáku 63 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
5 849 Kč
2 925 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bonami Essentials
Pracovní stůl Vojens
60x120 cm
(3)
Skladem
3 089 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Barová židle Perugia
Z teakového dřeva, kožená, hnědá, výška sedáku 60 cm
Skladem
Poslední kousek
7 978 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Geneve
2 ks, čalouněné, sametové, černé
(12)
Skladem
Poslední kousek
3 709 Kč
1 855 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Police Ovada
Patrová, z borovicového dřeva, v přírodní barvě, šířka 60 cm, výška 44 cm, hloubka 15 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Vitrína Adelaide
Kovová, černá, šířka 50 cm, výška 110 cm, hloubka 35 cm
Skladem
Poslední kousek
6 949 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Jídelní stůl Bolzano
S deskou v dekoru mramoru, ø 70 cm
(2)
Skladem
6 866 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Barový stůl Bolzano
S deskou v dekoru mramoru, ø 70 cm, výška 105 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
8 493 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Odkládací stolek Bastia
Kovový, černý, ø 47 cm, výška 50 cm
(13)
Skladem
611 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Jídelní stůl Bolzano
S deskou v dekoru mramoru, ø 110 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
10 617 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Monte
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, černé
Skladem
Poslední kousky
8 149 Kč
4 075 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Geneve
2 ks, čalouněné, sametové, světle šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 729 Kč
1 865 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Police Vita
Patrová, z MDF, povrchová úprava: melamin, černá, šířka 36 cm, výška 36 cm, hloubka 36 cm
Skladem
Poslední kousky
858 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Folkifreckles
Dětský polštářek Noah's Ark
42x21 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Really Nice Things
Dekorační polštář Prada
Černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Skladem
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
iDesign
Koupelnový organizér Palette Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, matně černý, 10x20 cm, výška 8 cm
(4)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
iDesign
Koupelnový organizér Nail Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, matně černý, 20x16,5 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
iDesign
Koupelnový organizér Palette Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, 10x20 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Sada kořenek Bruna
12 ks, se stojánkem, skleněné
(45)
Skladem
655 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Servírovací stolek Miro
Na kolečkách, s deskou z akácie, 40x80 cm
(6)
Skladem
5 604 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Stojan na toaletní papír Rivalta Acacia
Se štětkou, dřevěný, hnědý, 18x23 cm, výška 70 cm
(42)
Skladem
2 089 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 4 ks
Wenko
Sada nožů Otis
4 ks, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(6)
Skladem
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Oblíbené
Wenko
Podtácky v sadě
8 ks, se stojánkem, z plsti, černé
(49)
Skladem
309 Kč
39 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Tvořítko na hamburgery Patty
(12)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Wenko
Houbičky na gril v sadě Ben
2 ks, nylonové
(65)
Skladem
199 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Záchodové prkénko Licata
S automatickým zavíráním, 37,5 x 44,5 cm, plastové, světle modré, s abstraktním vzorem
(11)
Skladem
1 429 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Háček Edea
Bez vrtání, nerezový, černý
(21)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Utěrky v sadě Miko
2 ks, z mikrovlákna, černé/šedé, 40x60 cm
(48)
Skladem
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Záchodové prkénko Manaus
S automatickým zavíráním, 37,5 x 44,5 cm, plastové, modré, s květinovým vzorem
(8)
Skladem
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kráječ Volo
Na pizzu, z nerezové oceli
(12)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Hexa
Keramický, modrý, 6,5x6,5 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Struhadlo Pro
Univerzální
(17)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Košík na pečivo
Černý, kovový/látkový, 10,5x21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Hmoždíř
Mramorový, ø 11 cm
(32)
Skladem
578 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Přídavná polička Ima
Bez vrtání, kovová, černá, 30x9 cm, výška 6,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
432
433
434
...
667
Načíst další