Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 132 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Wenko
Košík
Závěsný, plastový, bílý, 32,5x17,5 cm, výška 9 cm
(3477)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na papírové utěrky
Bez vrtání, Static-Loc, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 8,5x30 cm
(795)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na papírové utěrky Cerri
Závěsný, z pochromované oceli, ve stříbrné barvě, 9x33 cm, výška 6 cm
(362)
Skladem
Poslední kousky
464 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Organizér na kořenky Duo
Otočný, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, ø 26,5 cm, výška 16 cm
(595)
Skladem
664 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Organizér na kořenky Uno
Otočný, z nerezové oceli, šedý, ø 26,5 cm, výška 1,5 cm
(600)
Skladem
465 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Držák na kuchyňské utěrky Over the Door
Závěsný, z pochromované oceli, ve stříbrné barvě, 7x35 cm, výška 6 cm
(1595)
Skladem
274 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Síťka na praní prádla
Bílá, 60x32 cm
(281)
Skladem
195 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Ochranné košíky na praní podprsenek v sadě
2 ks, bílé, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, šedý, 79 l
(139)
Skladem
Poslední kousky
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, šedý, 43 l
(595)
Skladem
1 044 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, béžový, 43 l
(1051)
Skladem
1 234 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mason Cash
Mísa Original Cane
Z kameniny, světle hnědá, ø 29 cm, objem 4 l
(47)
Skladem
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (5)
Na prodejně
Premium
Mason Cash
Mísa Original Cane
Z kameniny, světle hnědá, ø 32 cm, objem 5 l
(90)
Skladem
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (5)
Na prodejně
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástěnné, ø 77,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástěnné, ø 77,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Oblíbené
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástěnné, ø 77,5 cm
(23)
Skladem
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástěnné, ø 44 cm
(27)
Skladem
597 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Zone
Osuška Classic
Tmavě modrá, 70x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Euromant
Deka Skyline
Světle hnědá, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
La Rochére
Pohár Périgord
Na zmrzlinu, skleněný, 220 ml, ø 11 cm
(137)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Zuiver
Zrcadlo
Nástěnné, s poličkou , s dřevěným rámem, ø 40 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
2 574 Kč
Do košíku
Do košíku
Zuiver
Konferenční stolek Cupid
Se skleněnou deskou, černý, ø 62,5 cm, výška 40 cm
(34)
Skladem
Poslední kousek
3 874 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Oblíbené
Brandani
Misky v sadě Hors D'Ouvre
6 ks, servírovací, porcelánové/bambusové, bílé, ø 24 cm
(261)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, bílý, 220x240 cm
(616)
Skladem
Poslední kousky
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, béžový/krémový, 220x240 cm
(469)
Skladem
Poslední kousky
1 779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, tmavě fialový, 220x240 cm
(68)
Skladem
Poslední kousek
1 739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Antic Line
Šperkovnice Bijoux
10x22 cm, výška 15 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Budík Cube Click
Digitální, 7x7 cm, výška 7 cm
(114)
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Bredemeijer
Podnos Madera
29x40 cm, servírovací, bambusový
(42)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Ambiance
Samolepky v sadě Herbs in Pot
3 ks, 3D, na zeď, 30x30 cm
(753)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
196 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle růžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(114)
Skladem
Poslední kousky
682 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
Na prodejně
TemaHome
TV stolek Cliff
Rohový, z voštinové desky, povrchová úprava: barva, matný, bílý, šířka 125 cm, výška 40 cm, hloubka 38 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
7 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
TemaHome
Konferenční stolek Slate
V dekoru kamene, černý/šedý, 90x90 cm, výška 30 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
12 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Protiskluzové podložky v sadě Sink
Do dřezu, 2 ks, 28,5x28,5 cm
(204)
Skladem
466 Kč
233 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Odkapávač Extend
Plastový, šedý, 36x32 cm
(142)
Skladem
Poslední kousek
2 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Stojan na mycí prostředky Caddy
Plastový, šedý, 13x30,5 cm, výška 15 cm
(132)
Skladem
730 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Kuchyňská váha Switch
Šedá, digitální, plastová, nosnost 5 kg
(94)
Skladem
Poslední kousky
1 472 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Škrabka Multi-Peel™
Rukojeť: plast
(133)
Skladem
323 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Škrabka Multi-Peel
Rukojeť: plast
(210)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Forma na led Quicksnap Plus
Plastová
(142)
Skladem
Poslední kousek
392 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada kuchyňského náčiní Nest
Plastová, 5 ks, se stojánkem
(49)
Skladem
Poslední kousky
975 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, hnědé, 200x200 cm
(108)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, hnědé, 135x200 cm
(174)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Kashmir
Prošívaný, béžový, 200x200 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
1 949 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kashmir
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní/oboustranné, s ornamentem, hnědé, 200x200 cm
(98)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kashmir
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní/oboustranné, s ornamentem, hnědé, 135x200 cm
(182)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
TemaHome
Pracovní stůl Volga
Otvor na kabely, s deskou v dubovém dekoru, 60x90 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
9 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
TemaHome
Pracovní stůl Focus
Se sekretářem, otvor na kabely, 42x110 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
22 099 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
666
667
668
669
670
Načíst další