Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 130 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø75x22 cm
(13)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Oblíbené
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(54)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Star Trading
Světelná dekorace Ulm
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 5x43x27 cm
(19)
Skladem
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Vira
Bílá, papírová, ø60x16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
iDesign
Věšák na klíče Fombu
Nástěnný, kovový
(95)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, zelené, 50x90 cm
(200)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 50x90 cm
(398)
Skladem
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, 50x90 cm
(117)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
198 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Care
Prošívaný, růžový/béžový, 200x220 cm
(310)
Skladem
Poslední kousky
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Stojan na kuchyňské náčiní Dock
Plastový, šedý, 19x12 cm, výška 12,5 cm
(174)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Nádoba na vaření rýže M-Cuisine
18x22 cm
(25)
Skladem
795 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Odšťavňovač Catcher
Plastový
(87)
Skladem
415 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Original Cane
Z kameniny, béžová, ø 19 cm, objem 1,9 l
(123)
Skladem
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
WC štětka Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová, šedá, 10x13 cm, výška 34 cm
(384)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, z pochromované oceli, šedý, 13x3,5 cm, výška 10,5 cm
(2121)
Skladem
426 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Milazzo
Bez vrtání, ocelový, ve stříbrné barvě, 12,5x14,5 cm, výška 13 cm
(872)
Skladem
326 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě, 16,5x12 cm, výška 4,5 cm
(301)
Skladem
502 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Bari
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě
(544)
Skladem
1 231 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Bari
Bez vrtání/rohová, Vacuum-loc, ocelová, v leskle stříbrné barvě
(1187)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Vacuum-Loc
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě
(225)
Skladem
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Vacuum-Loc
Bez vrtání/rohová, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě
(655)
Skladem
1 035 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě
(681)
Skladem
1 035 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Vacuum-Loc
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě
(1286)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Stěrka s držákem Vacuum-Loc
Vacuum-loc, ve stříbrné barvě, délka 25 cm
(1201)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelový, bílý/ve stříbrné barvě, 11,5x9,5 cm, výška 11,5 cm
(685)
Skladem
427 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě Vacuum-Loc
2 ks, bez vrtání, Vacuum-loc, plastové, v leskle stříbrné barvě
(4007)
Skladem
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kilner
Nádoba na nápoje
5 l
(49)
Skladem
1 024 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
WC štětka Turbo-Loc
Kovová, šedá, 11,5x10 cm, výška 37,5 cm
(135)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Turbo-Loc
Bez vrtání, Turbo-loc, z pochromované oceli, šedý, 14x9 cm, výška 6 cm
(294)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Turbo-Loc
Bez vrtání, ocelový, ve stříbrné barvě, 14x11,5 cm, výška 7,5 cm
(314)
Skladem
Poslední kousky
426 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Turbo-Loc
Bez vrtání/rohová, Turbo-loc, ocelová, ve stříbrné barvě
(243)
Skladem
1 092 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Turbo-Loc
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, šedý, 9x7,5 cm, výška 10 cm
(205)
Skladem
426 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Dávkovač mýdla Turbo-Loc
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, šedý, 180 ml, 9x9 cm, výška 16,5 cm
(175)
Skladem
455 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Turbo-Loc
Bez vrtání, plastová, bílá, 11x13 cm, výška 6 cm
(193)
Skladem
426 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Turbo-Loc
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezová, ve stříbrné barvě
(168)
Skladem
Poslední kousky
1 281 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Turbo-Loc
Bez vrtání, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 12,5x11,5 cm, výška 9 cm
(264)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Ambiance
Dětská samolepka Jumping Sheep
Svítící, na zeď, 55x10 cm
(22)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vialli Design
Hrnek Amo
220 ml, skleněný, na cappuccino/dvoustěnný
(434)
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Power-Loc Lumi
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 17,5 cm
(233)
Skladem
Poslední kousky
2 659 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Lumi
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 13,5 cm
(68)
Skladem
Poslední kousky
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Femme
Na kosmetiku, z plexiskla, 22,5x12,5 cm, výška 8 cm
(467)
Skladem
Poslední kousek
350 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Skladem
403 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Herb Garden
2 ks, z tvrzeného skla, šedé, s potiskem, 30x52 cm
(628)
Skladem
940 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Spice
2 ks, z tvrzeného skla, hnědé, s potiskem, 30x52 cm
(506)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Empire
Keramický, černý, 12,5x37 cm, výška 19 cm
(1330)
Skladem
493 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na kuchyňské utěrky Turbo-Loc
Bez vrtání, z pochromované oceli, ve stříbrné barvě, 3x23 cm, výška 6,5 cm
(178)
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Košík
Závěsný, plastový, bílý, 32,5x17,5 cm, výška 9 cm
(3477)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na papírové utěrky
Bez vrtání, Static-Loc, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 8,5x30 cm
(795)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
665
666
667
...
670
Načíst další