Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 123 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Oblíbené
Zone
Podložka pod hrnec Hexagon
Silikonová, 16x14 cm
(68)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Zone
Podložka pod hrnec Hexagon
Silikonová, 16x14 cm
(46)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Zone
Odpadkový koš Nova
Nášlapný, plastový, bílý, 5 l
(20)
Skladem
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (2)
Premium
Oblíbené
Zone
Mýdlenka Nova
Porcelánová, bílá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(45)
Skladem
Poslední kousky
466 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Zone
WC štětka Nova
Porcelánová, bílá, ø 10 cm, výška 37 cm
(48)
Skladem
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova
Kameninový, bílý, ø 8 cm, výška 10 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
547 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Zone
Dávkovač mýdla Nova
Porcelánový, bílý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(90)
Skladem
858 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Native Natural
Deka Merino
Vlněná, béžová, 130x170 cm
(53)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Botník Parker
Z jedlového dřeva, ve světle přírodní barvě, počet párů bot 8 , šířka 74 cm, výška 30 cm, hloubka 27 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Stojan na boty
Kovový, závěsný, bílý, počet párů bot 36 , šířka 57 cm, výška 180 cm, hloubka 19 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Koupelnový regál Dara
Šedý, šířka 22 cm, výška 81 cm
(92)
Skladem
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Premier Housewares
Koš na prádlo Pisces
Látkový, modrý, 54 l
(193)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Stojan na ručníky Dara
Kovový, ve stříbrné barvě, 50x26 cm, výška 87 cm
(132)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Lékárnička na zeď
Závěsná, plastová, ve stříbrné barvě, šířka 30 cm, výška 51 cm, hloubka 14 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Woodman
Botník Northgate
Výklopný, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: barva, pololesklý, bílý/v přírodní barvě, počet párů bot 10 , šířka 65 cm, výška 93 cm, hloubka 27 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
6 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
TemaHome
Knihovna Berlin
V dekoru ořechu, z voštinové desky, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 198 cm, hloubka 34 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
13 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
TemaHome
Knihovna Berlin
Z voštinové desky, povrchová úprava: barva, bílá, šířka 70 cm, výška 198 cm, hloubka 34 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
12 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
TemaHome
Knihovna Berlin
Z voštinové desky, povrchová úprava: barva, bílá, šířka 150 cm, výška 198 cm, hloubka 34 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
19 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
TemaHome
Pracovní stůl Volga
Otvor na kabely, s deskou v dubovém dekoru, 60x90 cm
(18)
Skladem
9 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Stojan na boty Paris
Kovový, závěsný, ve stříbrné barvě, počet párů bot 18 , šířka 59 cm, výška 151 cm, hloubka 14 cm
(168)
Skladem
1 044 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička
Závěsná, ocelová, ve stříbrné barvě
(250)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Organizéry na boty v sadě
2 ks, plastové, 30x52 cm, výška 11 cm
(510)
Skladem
426 Kč
213 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Úložný box na oblečení Air
Látkový, modrý, 91x53x48 cm
(44)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Úložný box pod postel Air
Látkový, výška 15 cm
(152)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Úložný box pod postel
Vakuový, látkový, výška 15 cm
(24)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Úložný box na oblečení
Vakuový/vyztužený, látkový, bílý, 40x25x42 cm
(47)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mijolnir
Přehoz Atlantis
Prošívaný, bílý, 200x220 cm
(755)
Skladem
Poslední kousky
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Pojízdný regál Franco
Kovový, lesklý, ve stříbrné barvě, šířka 36 cm, výška 64 cm, hloubka 25 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(23)
Skladem
Poslední kousky
844 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(45)
Skladem
901 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Oblíbené
Premier Housewares
Etažér Slate
Břidlicový, černý
(110)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Zrcadlo Antler
Nástěnné, ø 59 cm
Skladem
Poslední kousek
7 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Jídelní stůl Marte
Rozkládací, v dekoru dubu, 102x180 cm, délka po rozložení 270 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
21 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Vivorum
Závěsné svítidlo Zip Star
Černé, látkové, ø19x52 cm
Skladem
Poslední kousek
2 139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Budík Brick Click
Digitální, 4,5x15 cm, výška 10 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
WC štětka Detroit
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, ø 9 cm, výška 41,5 cm
(221)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Ambiance
Dětská samolepka Giant World Map
Na zeď, 120x150 cm
(261)
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Věnec Edmonton
Svítící/vánoční, ø 50 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Celine
Červený/ve zlaté barvě, z masivního dřeva, do zásuvky, 46x5x28 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø100x25 cm
(3)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø75x22 cm
(13)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Oblíbené
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(54)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Star Trading
Světelná dekorace Ulm
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 5x43x27 cm
(19)
Skladem
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Vira
Bílá, papírová, ø60x16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
iDesign
Věšák na klíče Fombu
Nástěnný, kovový
(95)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, zelené, 50x90 cm
(200)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 50x90 cm
(398)
Skladem
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
664
665
666
...
670
Načíst další