Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 151 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Cracks
2 ks, závěsný systém kolejnice, s abstraktními vzory/se vzorem kamene, černé/ve zlaté barvě, 140x260 cm
Skladem
Poslední kousek
2 099 Kč
1 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Abstract Gold
2 ks, závěsný systém kolejnice, s abstraktními vzory/se vzorem kamene, šedé/ve zlaté barvě, 140x260 cm
Skladem
Poslední kousek
2 199 Kč
1 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Black Stripes
2 ks, závěsný systém kolejnice, s pruhy, černobílé, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 079 Kč
1 040 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus
S květinovým vzorem, bílý/světle modrý, ø 140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Mandala Tiles
S potiskem, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Lemons
S potiskem, žlutý/zelený, 140x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Gentlemen's Hardware
Karetní hra Campfire Games
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wallity
Obrazy v sadě Crane
35x45 cm, 2 ks, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 229 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz 3D Canvas
70x100 cm, ručně malovaný/3D, na plátně
(2)
Skladem
Poslední kousky
8 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Sun
45x70 cm, na plátně
(48)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz House
100x70 cm, tištěný, na plátně
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Nástěnné dekorace v sadě Birds
4 ks, kovové, výška 20 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, s rámem
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Hodiny Enzo
Nástěnné, ø 48 cm
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Birch Wood
70x70 cm, ručně malovaný, na plátně
(2)
Skladem
4 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obrazy v sadě Butterfly
34x44 cm, 5 ks, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Hodiny Birds
Nástěnné, ø 56 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Tapiserie Wolf
200x140 cm
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Tapiserie Hand
200x140 cm
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Nástěnná dekorace Bon Appetit
Kovová, ø 48 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz
100x70 cm, ručně malovaný, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Nástěnná dekorace Branch & Birds
Kovová, výška 66 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Dětské obrázky v sadě Cats
3 ks, 30x30 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Nástěnná dekorace Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Skladem
940 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz
50x120 cm, tištěný, na plátně
(12)
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz
70x100 cm, ručně malovaný, na plátně
Skladem
Poslední kousek
5 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Dětský obrázek Alphabet
45x70 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na ručníky Orea Duo Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 60x12 cm, výška 4,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Držák na ručníky Orea Uno Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 40x7 cm, výška 4,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 044 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Wenko
Háček Orea Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezový, ve zlaté barvě
(17)
Skladem
607 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Wenko
Držák na toaletní papír Orea Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 14x7 cm, výška 12,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Orea Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, skleněný, ve zlaté barvě, ø 10 cm, výška 9,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
WC štětka Orea Gold
Z nerezové oceli, ve zlaté barvě, ø 9 cm, výška 40,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 260 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Držák na ručníky Orea Uno Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 60x7 cm, výška 4,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Wenko
Držák na ručníky Orea Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
702 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Orea Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(28)
Skladem
702 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 6 ks
VDE Tivoli 1996
Podtácky v sadě Uncinetto
6 ks, papírové, ø 11 cm
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
VDE Tivoli 1996
Podtácky v sadě Chocolate
6 ks, papírové, ø 11 cm
Skladem
489 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
VDE Tivoli 1996
Prostírání v sadě Uncinetto
6 ks, papírová, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousek
1 519 Kč
253 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Little Nice Things
Pěnové hřiště Bloque Montessori
Manšestrové, počet kusů v balení 1 ks, světle růžové, 75x41 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Kolébka Hier
46x72 cm, s matrací/se stojanem, čalouněná, povrchová úprava: lak, bílá
Skladem
Poslední kousky
9 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Koberec Zen Garden
Vlněný, se střední délkou vlasu, béžový, 200x290 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
18 779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Oblíbené
Flair Rugs
Koberec Dynamic
Syntetický, se střední délkou vlasu, kulatý, ø 160 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
5 007 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
440
441
442
...
670
Načíst další