Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 125 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z topolového dřeva, hnědý, šířka 81 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Umbra
Nástěnný věšák Melody
Hliníkový, bílý/v přírodní barvě, šířka 43 cm, výška 13 cm, hloubka 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
761 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Umbra
Držák na ubrousky Buddy
Plastový, černý, 15x8 cm, výška 11 cm
(22)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Umbra
Koupelnová polička Cubiko
Závěsná, ocelová, černá
(21)
Skladem
1 039 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Dávkovač mýdla Penguin
Plastový, černý, 350 ml, 7x10 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Umbra
Odkapávač UDry
Plastový, šedý, 51x32 cm
(23)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Umbra
Odpadkový koš Touch
Plastový, bílý, 6 l
(20)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Garnýž Cappa
Roztažitelná/dvojitá, ocelová, ve zlaté barvě, 91 - 168 cm
(17)
Skladem
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z topolového dřeva, bílý, šířka 81 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(38)
Skladem
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Umbra
Obaly na květináče v sadě Triflora
5 ks, na bylinky/závěsné, plastové, bez odtokového otvoru
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Předsíňová sestava Bellwood
Z eukalyptového dřeva, bílá/v přírodní barvě, šířka 106 cm, výška 167 cm, hloubka 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 469 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Stojan na toaletní papír Cappa
Ocelový, černý, 12x20 cm, výška 52 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z topolového dřeva, šedý, šířka 51 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Oblíbené
Umbra
Zarážky do dveří v sadě Buddy
2 ks, gumové, šedé, 11x15 cm, výška 6 cm
(45)
Skladem
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Na prodejně
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z topolového dřeva, bílý, šířka 30 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(33)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Umbra
Servírovací stolek Bellwood
Na kolečkách, kovový, 44x53 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
4 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Nástěnný věšák Picket
Z borovicového dřeva, černý, šířka 38 cm, výška 17 cm, hloubka 4 cm
(12)
Skladem
1 240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Sticks
Plastový, bílý, šířka 49 cm, výška 18 cm, hloubka 3 cm
(80)
Skladem
702 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Umbra
Věšák Flapper
Z kaučukového dřeva, bílý, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, výška 168 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
5 277 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Sticks
Plastový, šedý, šířka 49 cm, výška 18 cm, hloubka 3 cm
(38)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Umbra
Odkládací stolek Bellwood
Bílý, 24x35 cm, výška 69 cm
(17)
Skladem
2 638 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Garnýž Sita
Roztažitelná, ocelová, matně černá, 92 - 183 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Skyline
Plastový, černý, šířka 50 cm, výška 15 cm, hloubka 4 cm
(39)
Skladem
702 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Krmítko pro ptáčky Bird
23x21 cm, výška 23 cm
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Box na kapesníky Casa
Plastový, 13x13 cm, výška 17 cm
(23)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Umbra
Věšák na dveře Estique
Kovový, bílý/v přírodní barvě, šířka 39 cm, výška 30 cm, hloubka 10 cm
(13)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Umbra
Koupelnový organizér Glam
Na kosmetiku, plastový, bílý, 27x18 cm, výška 25 cm
(20)
Skladem
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Umbra
Věšák na dveře Buddy
Plastový, bílý, šířka 22 cm, výška 30 cm, hloubka 11 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Zátka do umyvadla Flex
Silikonová, bílá, ø 10 cm
(25)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Garnýž Bellwood
Roztažitelná, ocelová, v přírodní barvě, 107 - 305 cm
(15)
Skladem
1 758 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Věšák Flapper
Z kaučukového dřeva, černý/hnědý, ø 40 cm, výška 168 cm
(9)
Skladem
5 277 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Oblíbené
Umbra
Koupelnové poličky Cubiko
2 ks, bez vrtání, ocelové, bílé
(51)
Skladem
1 049 Kč
525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Mýdlenka Touch
Plastová, bílá, 9x14 cm, výška 2 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Věšák Pillar
Z kaučukového dřeva, bílý/v přírodní barvě, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 165 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 221 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Umbra
Nástěnný věšák Cubiko
Kovový, černý, šířka 53 cm, výška 15 cm, hloubka 6 cm
(57)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Garnýž Cappa
Roztažitelná/dvojitá, ocelová, černá, 91 - 168 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 140 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
Oblíbené
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové
(30)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z jasanového dřeva, černý, šířka 81 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 557 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z topolového dřeva, tmavě hnědý, šířka 51 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(6)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Umbra
Garnýž Ringlet
Roztažitelná, ocelová, ve zlaté barvě, 107 - 305 cm
(32)
Skladem
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Umbra
Věšák na dveře Buddy
Plastový, černý, šířka 22 cm, výška 30 cm, hloubka 11 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Umbra
Zrcadlo Hub
Nástěnné, 61x91 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
4 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Stojan na toaletní papír Cappa
Ocelový, ve stříbrné barvě, 12x20 cm, výška 52 cm
(16)
Skladem
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Umbra
Věšák na klíče Estique
Nástěnný, kovový
(49)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Dávkovač mýdla Touch
Plastový, bílý, 230 ml, 7x10 cm, výška 13 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Umbra
Odkapávací podložka na nádobí UDry
Plastová, šedá, 51x33 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Umbra
Stojany na pokličky a pánve v sadě Peggy
2 ks, plastové, bílé, výška 10 cm
(20)
Skladem
679 Kč
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Oblíbené
Umbra
Háčky v sadě Buddy
3 ks, nástěnné, plastové, černé
(43)
Skladem
429 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
...
453
454
455
...
670
Načíst další