Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 488 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
15x9 cm, výška 15 cm
(35)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Vyvýšený záhon
Dřevo/plast, 133 l, 79x79 cm, výška 78 cm
Skladem
5 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní teploměr
Kovový
(14)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Dětská pláštěnka
(4)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zahradní soška
Polyresinová
(1)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Esschert Design
Konvička na zalévání George
Plastová, 1,325 l
(2)
Skladem
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Esschert Design
Zahradní sošky v sadě
4 ks, polyresinové
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zavlažovací koule Globe
Skleněná, 175 ml
(15)
Skladem
245 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Stojan na víno My-Bottle
Nástěnný, kovový, počet lahví 4
(5)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Organizér na lahve Cool-Bottle
Ocelový, závěsný, bílý, výška 12 cm
(111)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Stojan na kuchyňské náčiní Tokyo Lava
Z nerezové oceli, černý, 13x16 cm, výška 28 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
426 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Držák na pokličky Tokyo Lava
Z nerezové oceli, černý, 12x17 cm, výška 19 cm
(20)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Koupelnová polička Origin
Závěsná, ocelová, ve stříbrné barvě
(21)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Držák na pokličky Nevada
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, výška 24 cm
(9)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Věšák na dveře
Kovový, ve stříbrné barvě, šířka 45 cm, výška 21 cm, hloubka 6 cm
(19)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Metaltex
Věšák na dveře
Kovový, ve stříbrné barvě, šířka 38 cm, výška 15 cm, hloubka 4 cm
(17)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Regál na víno Lava
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 5, černý, šířka 24 cm, výška 44 cm, hloubka 9 cm
(52)
Skladem
550 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Metaltex
Držák na uklízecí pomůcky
2 ks
(31)
Skladem
409 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Metaltex
Držáky na skleničky na víno v sadě Lava
2 ks, nástěnné, z nerezové oceli, černé, 11x26 cm, výška 4 cm
(10)
Skladem
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Stojan na mycí prostředky Tokyo Lava
Bez vrtání, kovový, černý, 13x23 cm, výška 14 cm
(55)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Stojan na papírové utěrky Tokyo Lava
Z nerezové oceli, černý, 19x12 cm, výška 32 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Držák na toaletní papír Origin Lava
Bez vrtání/s poličkou, z nerezové oceli, černý, 11x22 cm, výška 8 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Držák na hrnky Lava
Z nerezové oceli, černý, ø 19 cm, výška 36 cm
(6)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Věšák na dveře Lava
Kovový, černý, šířka 38 cm, výška 15 cm, hloubka 4 cm
(24)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Věšák na dveře Lava
Kovový, černý, šířka 45 cm, výška 21 cm, hloubka 10 cm
(22)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Stojan na kuchyňské náčiní Lava
Z nerezové oceli, černý, ø 15 cm, výška 43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Organizér na kořenky Lava
Z nerezové oceli, černý, 51x47 cm, výška 3 cm
(29)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Běhoun Blue Waves
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý/krémový, 80x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Vitaus
Koberec Slate Coffee
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý/hnědý, 160x230 cm
(3)
Skladem
2 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Vitaus
Koberec Melted
Pratelný, syntetický, bez vlasu, červený/modrý, 80x150 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Vitaus
Koberec Rhombus
Pratelný, syntetický, bez vlasu, černobílý, 50x80 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Geo Border
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý/krémový, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Abstract
Pratelný, syntetický, bez vlasu, bílý/béžový, 120x180 cm
(5)
Skladem
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Vitaus
Koberec Spilled Coffee
Pratelný, syntetický, bez vlasu, koňakově hnědý/krémový, 120x180 cm
(12)
Skladem
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Vitaus
Koberec Blooming
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle růžový, 120x180 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Rhombus
Pratelný, syntetický, bez vlasu, černobílý, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Truffle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, béžový, 160x230 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Vitaus
Koberec Blooming
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle růžový, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Sleeping Beauty
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 50x80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Peruga
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Geo Border
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý/krémový, 120x180 cm
(36)
Skladem
Poslední kousek
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Golden Marble
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Foggy
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Blue Geo
Pratelný, syntetický, bez vlasu, tmavě modrý/krémový, 80x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Grainy
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle šedý, 120x180 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Vitaus
Běhoun Melted
Pratelný, syntetický, bez vlasu, červený/modrý, 80x200 cm
(2)
Skladem
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Vitaus
Běhoun Geo Gold
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Vitaus
Koberec Truffle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, béžový, 120x180 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
1
...
457
458
459
...
656
Načíst další