Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 704 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dutchbone
Nástěnné svítidlo Zahra
V lososové barvě/černé, keramické, 16x18x13 cm
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
Do košíku
Do košíku
Dutchbone
Police Veda
Patrová, v dekoru mramoru, z MDF, krémová, šířka 23 cm, výška 81 cm, hloubka 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Jídelní stůl Noor
Rozkládací, z dubového dřeva, ø 120 cm, délka po rozložení 220 cm
Skladem
Poslední kousek
46 154 Kč
s kódem
54 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Jídelní stůl Meza
Rozkládací, s černou deskou, 100x210 cm, délka po rozložení 306 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
32 384 Kč
s kódem
38 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Penál Iconic Sparkle
Látkový
(2)
Skladem
Poslední kousek
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Penál Iconic Sparkle
Látkový
(1)
Skladem
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Penál City Go Big
Látkový
(2)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský batoh City Go Big Base
Objem 28 l
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 623 Kč
s kódem
1 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh City Go Big
Objem 28 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Arin
Objem 18 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
585 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Arin Maxi Plus
Objem 23 l
Skladem
Poslední kousky
2 294 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, hnědé, 200x200 cm
(8)
Skladem
1 436 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Kingsley
Prošívaný, sametový, khaki, 220x220 cm
(5)
Skladem
1 470 Kč
s kódem
1 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek se svítícím efektem Game Over
Z mikroplyše, šedý, 38x29 cm
(5)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Dětský závěs Ombre Stars
2 ks, závěsný systém tyč, s hvězdičkami, modrý, 168x183 cm
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Damask Jacquard
Prošívaný, damaškový, béžový, 240x260 cm
(47)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Sprchový závěs Stripe
S pruhy, zelený, 180x180 cm
(7)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Crushed Velvet
Napínací, na dvoulůžko, sametový, béžový, 152x198 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem, béžové, 135x200 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Frill Ditsy Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(2)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Cosy Nori
Prošívaný, s beránkem, krémový, 220x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 291 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětská deka se svítícím efektem Game Over
Z mikroplyše, šedá, 130x170 cm
(6)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/bílé, 50x70 cm
(5)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Arctic Fox
Z umělé kožešiny, šedá, 130x170 cm
(10)
Skladem
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Z mikroplyše, zelená, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Lattice Cut
Prošívaný, sametový, černý, 220x230 cm
(8)
Skladem
2 090 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Hearts
Napínací, na jednolůžko, flanelové, s potiskem, růžové, 90x190 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení se svítícím efektem Game Over
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, šedé, z mikroplyše, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentem, 33x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Rainbow Cuddly
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, z mikroplyše, 135x200 cm
(5)
Skladem
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Lattice Cut
2 ks, závěsný systém tyč, strukturované, béžové/krémové, 168x183 cm
(8)
Skladem
1 895 Kč
s kódem
2 229 Kč bez kódu
1 115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ochrana proti průvanu Christmas Tree
Béžová, 90x20 cm
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grace Floral Leaf
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Nori
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, strukturovaný, béžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Candy Cane
Bavlněný, s vánočním motivem, 32x220 cm
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 150x200 cm
(6)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení A Lot Like Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, šedé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Tree
Sametový, s vánočním motivem, modrý, 34x40 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
508 Kč
s kódem
598 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněná, pratelná, s pruhy, 30x46 cm
(2)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Retro Daisy
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek Unicorn
Z mikroplyše, světle růžový, 90x15 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Candy Cane
Bavlněná, červená/bílá
(4)
Skladem
Poslední kousek
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Quilted Comfort Embossed
2 ks, na spaní, 74x48 cm
(10)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Floral Patchwork
Prošívaný, žlutý/béžový, 220x230 cm
(33)
Skladem
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, červená, 130x170 cm
(7)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
263
264
265
...
527
Načíst další