Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 216 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Maximex
Organizér na čisticí prostředky Herkules Universal
Objem 34 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
825 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 3 ks
Maximex
Háčky v sadě
3 ks, závěsné, plastové, bílé
(9)
Skladem
208 Kč
69 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Maximex
Vytlačovače na tuby a pasty v sadě
3 ks, kovové
(10)
Skladem
479 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Maximex
Náhradní potah na podsedák na WC Soft
Látkový, bílý
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Sáček na vaření brambor
1x25 cm
(6)
Skladem
293 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Maximex
Závěs
Termo/odhlučňovací, do dveří, šedý/ve stříbrné barvě, 80x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Maximex
Kryty na sporák v sadě Café Aromatica
2 ks, z tvrzeného skla, s potiskem, 30x52 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Balkonová zástěna
Plastová, černá, 500x85 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Kryty na sporák v sadě Wooden
2 ks, z tvrzeného skla, v přírodní barvě, se vzorem dřeva, 30x52 cm
(9)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Stolička do sprchy
Kovová/plastová, bílá/modrá, s protiskluzem, výška 59 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Allstar
Stojan na ručníky Aracena
Kovový, matně černý, 46x35 cm, výška 82 cm
(9)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Hanse Home
Koberec Oriental
Z viskózy, bez vlasu, s třásněmi, zelený/krémový, 95x140 cm
(37)
Skladem
1 496 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Hanse Home
Koberec Fancy
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 200x280 cm
(88)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 893 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Compactor
Vakuová dóza
1,7 l, plastová
(3)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Police Armoni
V dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: melamin, hnědá, šířka 72 cm, výška 20 cm, hloubka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kalune Design
Police Paralel
Patrová, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 65,5 cm, hloubka 22 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 024 Kč
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Police Destan
Patrová, v dekoru borovice, z MDF, povrchová úprava: melamin, antracitová/v přírodní barvě, šířka 65 cm, výška 96 cm, hloubka 19 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Police Leo
Patrová, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 123 cm, výška 80,5 cm, hloubka 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 360 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kalune Design
Police Cambel
Patrová, v dekoru borovice, z MDF, povrchová úprava: melamin, bílá/v přírodní barvě, šířka 64 cm, výška 96 cm, hloubka 19 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Police Liliales
Patrová, ze smrkového dřeva, hnědá, šířka 44 cm, výška 40 cm, hloubka 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kalune Design
Police v sadě Gem
2 ks, ze smrkového dřeva, hnědé, šířka 30 cm, výška 14 cm, hloubka 2 cm
Skladem
Poslední kousek
1 429 Kč
715 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Baterie Silk Black
Umyvadlová, mosazná, stojánková, černá
Skladem
Poslední kousek
3 969 Kč
Do košíku
Do košíku
Pelipal
Skříňka pod umyvadlo Quickset 857
Závěsná, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, bílá, šířka 60 cm, výška 53 cm, hloubka 33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 759 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Křeslo Burley
Z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 30,5 cm, výška sedáku 44,5 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
10 749 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Křeslo London
Relaxační/otočné, polohovací/s podnožkou, z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 78 cm, výška sedáku 47 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
16 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Dora
S područkami, čalouněné, matné, béžové
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
3 224 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Křeslo Carson
S výpletem/dřevěné/bez čalounění, černé, výška zadní opěrky 48 cm, výška sedáku 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
8 099 Kč
4 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Actona
Kancelářská židle Owen
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/otočná, černá, nosnost 110 kg, výška sedáku 46,5-58 cm
Skladem
Poslední kousek
4 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Barová židle Patricia
S nastavitelnou výškou/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, černá/šedá, výška sedáku 55 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
3 271 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Eleanor
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, tmavě šedá
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 749 Kč
2 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Pohovka Caix
Rozkládací, béžová, trojmístná, šířka 198 cm, hloubka 95 cm, hloubka sedáku 60 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
16 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Podnožka Caix
Béžová, šířka 100 cm, hloubka 61 cm, výška 41 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 699 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
6 199 Kč
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Ella
S područkami/otočné, čalouněné, matné, béžové
Doručíme od 27. 10. 2026
5 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Actona
Jídelní židle Lucy
Otočná, čalouněná, matná, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 809 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Křeslo Vansbro
Relaxační, polohovací, antracitové, výška zadní opěrky 50 cm, výška sedáku 49 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
14 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Lenoška Chaplin
Z textilie bouclé, béžová, šířka 63 cm, hloubka 156 cm, váha 18 kg
(2)
Skladem
Poslední kousky
11 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Křeslo Oakfield
Z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 27,5 cm, výška sedáku 43,5 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
6 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Křeslo Asila
Relaxační, polohovací, béžové, výška zadní opěrky 55 cm, výška sedáku 48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
9 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Nebai
2 ks, z dubového dřeva, žinylkové, matné, černé
Doručíme od 11. 12. 2026
10 999 Kč
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Jídelní stůl Nahla
Z masivu akácie, ø 120 cm
(5)
Doručíme od 14. 12. 2026
14 745 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Jídelní stůl Argo
Se skleněnou deskou, ø 120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
10 118 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Kave Home
Jídelní stůl Litto
V dekoru ořechu, 100x240 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
37 423 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Jídelní stůl Lotty
S deskou v dubovém dekoru, 90x160 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
28 779 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Odkládací stolek Kaori
S deskou v dekoru ořechového dřeva, černý/v přírodní barvě, ø 46 cm, výška 68 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
3 025 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Konzolový stolek Burano
Skleněný, 40x125 cm, výška 76 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
8 520 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Saura
S deskou z akácie, kulatý, ø 43 cm, výška 48 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
5 332 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
290
291
292
...
536
Načíst další