Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 209 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Wenko
Koupelnová polička Bivio
Bez vrtání, Turbo-loc, hliníková, matně černá
(16)
Skladem
Poslední kousky
1 027 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Záchodové prkénko Rustic
S automatickým zavíráním, 37 x 43 cm, hnědé, se vzorem dřeva
(30)
Skladem
1 510 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Dávkovač mýdla Istres
Nástěnný, plastový, bílý, 320 ml, 7,5x6 cm, výška 18,5 cm
(30)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Kryty na sporák v sadě Lemons
2 ks, z tvrzeného skla, béžové, s potiskem, 30x52 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
863 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Marble
Z tvrzeného skla, bílý, s abstraktním vzorem, 50x56 cm
(34)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová předložka
Plastová, béžová, 50x80 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wenko
Dávkovač mýdla Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastový, černý, 340 ml, 10x7,5 cm, výška 16 cm
(10)
Skladem
888 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Stojan na boty Ecori
Kovový, teleskopický, černý/v přírodní barvě, počet párů bot 8 , šířka 62 cm, výška 30 cm, hloubka 20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Dóza Aria
1,6 l, na brambory/na cibuli a česnek, kovová, béžová/v přírodní barvě
(16)
Skladem
455 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Wenko
Stojan na kuchyňské náčiní Mera
Bambusový, v přírodní barvě, 11x11 cm, výška 18 cm
(40)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Přídavná polička Louisa
Dřevěná, v přírodní barvě, 40x20 cm, výška 20 cm
(56)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Úložný box Mera
Bambusový, v přírodní barvě, 30x15x8 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
370 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na ručníky Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, z nerezové oceli, černý, 60,5x5 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Wenko
Háčky v sadě Bivio
2 ks, bez vrtání, Turbo-loc, kovové, matně černé
(17)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Blok na nože Mesina
Bambusový, v přírodní barvě
(16)
Skladem
578 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na toaletní papír Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, z nerezové oceli, černý, 11x14 cm, výška 6 cm
(14)
Skladem
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Těsnicí páska
Plastová
(7)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Dóza Maya
1,3 l, na potraviny/na sušenky, keramická, béžová/v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
593 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Wenko
Stojan na mycí prostředky Mera
Bambusový, v přírodní barvě, 8,5x18,5 cm, výška 17 cm
(17)
Skladem
550 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Bivio
Bez vrtání/rohová, Turbo-loc, hliníková, matně černá
(16)
Doručíme od 23. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bivio
Bez vrtání, Turbo-loc, kovový, matně černý, 7,5x16 cm, výška 6,5 cm
(26)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Lemons
Z tvrzeného skla, béžový, s potiskem, 50x56 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová, černá
(7)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Přídavná polička Louisa
Dřevěná, v přírodní barvě, 30x30 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Věšák na dveře Celano
Kovový, černý, šířka 39 cm, výška 11 cm, hloubka 5,5 cm
(16)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Genova
Bez vrtání, Turbo-loc, skleněný, v leskle stříbrné barvě, 9x6 cm, výška 13 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na toaletní papír Genova
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 6x14 cm, výška 11 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
WC štětka Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastová, černá, 12,5x9,5 cm, výška 37 cm
(10)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Organizér na kořenky Martina
Bambusový, v přírodní barvě, 38x20 cm, výška 6 cm
(33)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Wenko
Ramínka v sadě Hotel
4 ks, dřevěná, v přírodní barvě, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(1)
Skladem
309 Kč
77 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop 1000 g
Černý
(6)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
2 ks, závěsné, bambusové, v přírodní barvě
(38)
Skladem
227 Kč
114 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Přídavná polička Louisa
Dřevěná, v přírodní barvě, 30x11 cm, výška 33 cm
(23)
Skladem
845 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Přídavná polička Louisa
Dřevěná, v přírodní barvě, 32x11 cm, výška 33 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Závěs
Termo, do dveří, s pruhy, černý/ve stříbrné barvě, 90x200 cm
(7)
Skladem
443 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Maximex
Protiskluzová podložka
Do sprchy, 60x40 cm
(9)
Skladem
316 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Odpuzovač vos
2 ks, skleněný, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Maximex
Držáky hadice v sadě
2 ks
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Maximex
Protisluneční fólie
Na okno, 56x200 cm
(10)
Skladem
521 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Kryt na zeď u sporáku
Z tvrzeného skla, s potiskem, 50x56 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Maximex
Kompostery v sadě
2 ks, plastové, zelené, 125 l
(17)
Skladem
579 Kč
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Maximex
Klipy proti chrápání v sadě
3 ks
(1)
Skladem
479 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Maximex
Kartáč Premium
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Nákupní taška
15 l
(11)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Kryty na sporák v sadě Kitchen Rules
2 ks, z tvrzeného skla, černé, s nápisem, 30x52 cm
(16)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Podsedák na WC Soft
Látkový, bílý
(5)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Organizér na čisticí prostředky Herkules Universal
Objem 34 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
825 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 3 ks
Maximex
Háčky v sadě
3 ks, závěsné, plastové, bílé
(9)
Skladem
208 Kč
69 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
289
290
291
...
536
Načíst další