Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 240 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
House Nordic
Soška Cement
Ø 6,5 cm, výška 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
240 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Odkládací stolek Salo
Kovový, béžový/ve zlaté barvě, ø 25 cm, výška 54 cm
(5)
Skladem
2 228 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, matné, krémové
(1)
Skladem
2 839 Kč
1 420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Konferenční stolek Vita
S deskou v dubovém dekoru, v přírodní barvě, ø 80 cm, výška 45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
2 228 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Vitrína Dalby
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 38 cm, výška 70 cm, hloubka 35 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 372 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Zahradní servírovací stolek Ronda
Z teakového dřeva, skládací, v přírodní barvě, 29x39 cm, výška 49,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 016 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Police Villa
Patrová, bambusová, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 102 cm, hloubka 25 cm
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
House Nordic
Odkládací stolek Lecco
Kovový, ve zlaté barvě, ø 41 cm, výška 58 cm
(9)
Skladem
2 138 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Monte Carlo
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, hnědé
(2)
Skladem
Poslední kousky
6 199 Kč
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Taburet Milford
Z textilie bouclé, bílý, šířka 38 cm, hloubka 38 cm, výška 41 cm
(13)
Skladem
1 535 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Maceda
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, tmavě zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 199 Kč
2 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Jídelní stůl Bolton
S deskou v dekoru ořechového dřeva, ø 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
13 720 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Halden
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Skladem
Poslední kousek
3 049 Kč
1 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Nástěnný věšák Abano
Z topolového dřeva, v přírodní barvě, šířka 1,5 cm, výška 5 cm, hloubka 70 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
529 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Taburet Brooklyn
Z textilie bouclé, s úložným prostorem, béžový, šířka 44 cm, hloubka 44 cm, výška 44 cm
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 266 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Konzolový stolek Vita
S deskou v dubovém dekoru, v přírodní barvě, 36x80 cm, výška 80 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 897 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Odkládací stolek Pego
Z teakového dřeva, v přírodní barvě, 40x40 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 077 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Taburet Hampton
Sametový, okrově žlutý, šířka 39 cm, hloubka 39 cm, výška 42 cm
(13)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Taburet Ejby
Z textilie bouclé, béžový, ø 34 cm, výška 36 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
890 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
7 099 Kč
3 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Marckeric
Komoda Titan
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, hnědá/v přírodní barvě, šířka 145 cm, výška 82 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
11 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Marckeric
TV stolek Hinoa
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, černý, šířka 160 cm, výška 48 cm, hloubka 38,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
9 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, černé/taupe
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 499 Kč
3 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Marckeric
Konzolový stolek Ecrin
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 35,5x110 cm, výška 85 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Komoda Titan
Z MDF, povrchová úprava: melamin, šedá/béžová, šířka 200 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousky
10 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Konferenční stolek Tonka
S deskou v dubovém dekoru, černý/v přírodní barvě, ø 80 cm, výška 45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
4 919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Marckeric
TV stolek Lorenza
Z MDF, povrchová úprava: melamin, šedý/béžový, šířka 180 cm, výška 55 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
8 218 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Knihovna Axel
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, černá/v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 152 cm, hloubka 29,5 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Komoda Inca
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 80 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
8 945 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Konferenční stolek Ecrin
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 60x100 cm, výška 50,5 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Adriana
2 ks, čalouněné, červené/v přírodní barvě, výška sedáku 66 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
7 149 Kč
3 575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Marckeric
Noční stolek Mercure
S poličkami, v dekoru dubu, černý/v přírodní barvě, 34x31 cm, výška 60 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
3 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Marckeric
Konferenční stolky v sadě Titan
3 ks, s deskou v dubovém dekoru, šedé/béžové/v přírodní barvě, 70x110 cm, výška 42 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
6 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Skříňka Dilly
Z MDF, povrchová úprava: melamin, šedá/béžová, šířka 80 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Marckeric
TV stolek Titan
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 55 cm, hloubka 35 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
6 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Luna
4 ks, čalouněné, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
8 949 Kč
2 237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Marckeric
Noční stolek Inca
S poličkami, tiché dovírání, v dekoru dubu, v přírodní barvě, 45x35 cm, výška 52 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Křeslo Dario
Otočné, šedé, výška zadní opěrky 44 cm, výška sedáku 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 011 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
MOME
Konferenční stolek Mundra
Z mangového dřeva, v přírodní barvě, 60x120 cm, výška 45 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
13 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Komoda Inca
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
10 403 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Odkládací stolek Macha
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 40x30 cm, výška 57 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Knihovna Alabama
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, černá/v přírodní barvě, šířka 58 cm, výška 175 cm, hloubka 35 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
4 282 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Marckeric
TV stolek Ecrin
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 51 cm, hloubka 35 cm
Skladem
Poslední kousek
5 899 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Dash
4 ks, stohovatelné, čalouněné, v cihlové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
13 499 Kč
3 375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Konferenční stolek Tonka
S deskou v dubovém dekoru, bílý/v přírodní barvě, 80x80 cm, výška 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Marckeric
Knihovna Ecrin
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 95 cm, výška 170 cm, hloubka 29 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
9 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Pracovní stůl Ecrin
V dekoru dubu, 60x110 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
9 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, bílá, šířka 170 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
8 970 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
335
336
337
...
546
Načíst další