Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 908 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville Mini
Houpadlo Charlie
34x66 cm, výška 51 cm, nosnost 40 kg, vhodný věk 2+
Doručíme od 20. 10. 2026
3 776 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětská kuchyňka Pippi
Vhodný věk 2+
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 035 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Hasham
Vhodný věk 2+
Skladem
Poslední kousek
627 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Gunne
Vhodný věk 0+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 60 cm
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Charlie
Vhodný věk 0+, praní v ruce, délka 200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 562 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Hilena
Vhodný věk 0+, praní v ruce, výška 15 cm, délka 28 cm
(1)
Skladem
1 033 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Vybavení do dětské kuchyňky Lene
Vhodný věk 2+
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Autíčka v sadě Avin
6 ks, Dřevěná, vhodný věk 18m+, 4x6 cm, výška 4 cm
Skladem
627 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Jools
Vhodný věk 2+
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Ibber
Vhodný věk 0+, praní v ruce, výška 46 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Gentrim
Vhodný věk 2+
(4)
Skladem
Poslední kousky
890 Kč
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Modul pohovky Nihad modular
Středový díl, manšestrový, tmavě šedý, šířka 95 cm, hloubka 100 cm
(9)
Doručíme od 13. 11. 2026
15 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (7)
Bobochic Paris
Modulární rohová pohovka Nihad modular
Manšestrová, pravý roh/do "U", krémová, vícemístná, šířka 411 cm, hloubka 291 cm, hloubka sedáku 60 cm
(1)
Doručíme od 13. 11. 2026
107 591 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
+ Hloubka (2)
Bobochic Paris
Modulární podnožka Nihad modular
Manšestrová, tyrkysová, šířka 100 cm, hloubka 100 cm
Skladem
Poslední kousek
12 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Ame Yens
Pohovka Kukumo
Sametová, tmavě zelená, dvoumístná, šířka 160 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 66 cm
Skladem
Poslední kousek
30 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
SQUISHMALLOWS
Dětský klobouk Lola
(1)
Skladem
Poslední kousek
323 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Dětská kšiltovka Fifi
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský úložný box Head Skeleton L
Plastový, s potiskem, zelený, ø 24 cm, výška 27 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
618 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
LEGO®
Jmenovka na zavazadlo Harry Potter Hermiona Granger
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Klíčenka se svítilnou Harry Potter Hermiona Granger
Plastová
(1)
Skladem
Poslední kousek
292 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle modrý, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Gazzda
Jídelní židle v sadě Nora
2 ks, z dubového dřeva, kožené, hnědé/koňakově hnědé
(1)
Doručíme od 23. 12. 2026
28 799 Kč
14 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Gazzda
Jídelní židle Muna
S područkami, z dubového dřeva, hnědá
(1)
Doručíme od 23. 12. 2026
14 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Gazzda
Police Mu
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, hnědá, šířka 100 cm, výška 2,5 cm, hloubka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (2)
+ Rozměry (2)
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, s osvětlením, 17x22 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Hodiny Eva
Nástěnné, ø 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Roleta Natural Life
Bambusová, světle hnědá, 160x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Casa Selección
Garnýž
Roztažitelná, kovová, bílá, 122 - 211 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rámeček
43x43 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 7x7/na fotku 9x13/na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(4)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě Dog
2 ks, látkové, hnědé, 16x30 cm, výška 23 cm
(17)
Skladem
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Casa Selección
Dózy v sadě
2 ks, 1,7 l, na potraviny, skleněné, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Garnýž
Roztažitelná, kovová, bílá, 160 - 300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Box na šicí potřeby
16x24 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Dětský polštářek Sunrise
Plyšový, žlutý, 43x38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Dětské hodiny
Ø 30 cm
(6)
Doručíme od 19. 10. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Juvel
6 ks, 290 ml, na whiskey
(16)
Skladem
726 Kč
121 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
WMF
Hrnky v sadě Barista
2 ks, 380 ml, porcelánové, na latte, bílé
(2)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Sada nádobí Mini
9 ks, nerezová
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Hrnec
Na mléko, nerezový, 1,7 l, ø 14 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 448 Kč
Do košíku
Do košíku
Asiatic Carpets
Koberec Olsen
Ručně tkaný, vlněný, bílý, 160x230 cm
(4)
Doručíme od 21. 10. 2026
15 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Asiatic Carpets
Koberec Olsen
Ručně tkaný, vlněný, bílý, 150x150 cm
Skladem
Poslední kousek
9 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Asiatic Carpets
Koberec Hague
Ručně tkaný, vlněný, okrově žlutý, 160x230 cm
(5)
Doručíme od 21. 10. 2026
7 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Asiatic Carpets
Koberec Hague
Ručně tkaný, vlněný, béžový, 200x290 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
12 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Asiatic Carpets
Koberec Valley
Syntetický, se střední délkou vlasu, béžový, 200x290 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
8 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Asiatic Carpets
Koberec Olsen
Ručně tkaný, vlněný, bílý, 150x150 cm
Skladem
Poslední kousek
9 349 Kč
Do košíku
Do košíku
Asiatic Carpets
Koberec Olsen
Ručně tkaný, vlněný, bílý, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousek
15 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stolní lampa Metro
Bílá, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, 20x32,5x65 cm
Skladem
Poslední kousek
2 075 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Závěsné svítidlo Plisado
Bílé, látkové, ø50x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 027 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
337
338
339
...
535
Načíst další