Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 903 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Markslöjd
Závěsné svítidlo Cielo
Černé, kovové, ø4x8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stolní lampa Montagna
Černá/v přírodní barvě, betonová, ø25x45 cm
(4)
Doručíme od 14. 10. 2026
2 075 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Žárovka Globe
E27, 1800 K, 4 W, ø 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stojací lampa Story
V bronzové barvě, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, 23x37x143 cm
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
2 790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Markslöjd
Stolní lampa Fungi
Bílá, kovová, LED, IP44, ø16x26,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Metro
Bílé, kovové, 15,5x16x25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 128 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Story
V bronzové barvě, kovové, 21x17x12 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 460 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Casa Selección
Podsedák Estela
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(7)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Police v sadě
2 ks, z MDF, černé/v přírodní barvě, šířka 21 cm, výška 10 cm, hloubka 21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Stolní lampa
Černá, kovová, ø13x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Odkládací stolky v sadě
3 ks, v přírodní barvě, 40x40 cm, výška 42 cm
Skladem
Poslední kousek
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Police
Patrová, z MDF, černá/v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 41 cm, hloubka 11 cm
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Set povlaků na polštář a běhounu Illustrated Autumn
5 ks
(11)
Skladem
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
Universal
Koberec Picasso
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
(8)
Doručíme od 29. 10. 2026
2 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Universal
Koberec Lux
Syntetický, s příměsí bavlny, bez vlasu, s třásněmi, béžový, 80x150 cm
Skladem
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Universal
Koberec Blanche
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 140x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Universal
Koberec Agata
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 80x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Universal
Koberec Lux
Syntetický, s příměsí bavlny, bez vlasu, s třásněmi, krémový, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousek
4 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Universal
Koberec Blanche
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 160x230 cm
(34)
Skladem
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Busy B
Adresář Rose
104 str., linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Busy B
Těhotenský deník Pregnancy
124 str.
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Busy B
Svatební plánovač Wedding
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pro kočku, keramická, s nápisem, ø 15 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
113 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Plaček Pet Products
Miska BE-MI
Pro domácího mazlíčka, betonová, ø 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Plaček Pet Products
Kočičí záchod Savic Figaro
Plastový, bílý/šedý, 49x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
337 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pro kočku, keramická, s potiskem, ø 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pro psa, keramická, s potiskem, ø 15,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pro kočku, keramická, s potiskem, ø 13 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pro domácího mazlíčka, ø 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Plaček Pet Products
Lopatka Cat It Design
Plastová, šedá, 16x32 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Protihltací miska Dog Fantasy
Pro psa, ø 18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Kočičí záchod Savic Iriz
Plastový, šedý, 37x50 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
245 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Set misek s podstavcem Dog Fantasy
Pro domácího mazlíčka, keramický
(6)
Skladem
Poslední kousky
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Fontána Catit Pixi
Pro kočku, plastová, s potiskem, ø 22 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
847 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 300 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hermia
Potravinové krabičky v sadě
4 ks
(12)
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Oblíbené
Compactor
Vakuové pytle v sadě Space M
10 ks
(33)
Skladem
828 Kč
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Compactor
Koupelnová polička Bestlock Bath
Bez vrtání/rohová, kovová, ve stříbrné barvě
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Kelímek na zubní kartáčky Bestlock Black
Bez vrtání, kovový, černý, 11x8 cm, výška 15,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Compactor
Organizér do skříně Oxford
Závěsný, látkový, šedý, 18x30 cm, výška 94 cm
(8)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Koupelnová polička Bestlock Bath
Bez vrtání, kovová, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Mýdlenka Bestlock Bath
Bez vrtání, ocelová, ve stříbrné barvě, 13x13 cm, výška 10 cm
(16)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečení v sadě Life
3 ks, vakuové/vyztužené, látkové, bílé, 45x65x15,5 cm
(9)
Skladem
1 590 Kč
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Compactor
Držák na fén Bestlock Bath
Bez vrtání, kovový, ve stříbrné barvě, 15x14 cm, výška 22 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Košík
Z juty, v přírodní barvě, výška 25 cm
(7)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspi Form XL
2 ks
(9)
Skladem
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Compactor
Úložný box na oblečení Granit
Vakuový/vyztužený, látkový, šedý, 56x56x16,5 cm
(1)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
338
339
340
...
535
Načíst další