Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 133 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Maximex
Nákupní taška
15 l
(11)
Skladem
216 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Vinné příslušenství
(11)
Skladem
Poslední kousky
377 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Kožešina Sheepskin
Syntetická, tmavě šedá, 60x90 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Vodní květináč
Plastový, ø 12 cm, výška 11 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Casa Selección
Struhadlo
(11)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, ø 8 cm, výška 59,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Obal na květináč Mojave
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 8 cm
(11)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní teploměr
Kovový
(11)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Isidora
Černé, kovové, 28x11x4 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pěstírna Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Addis
Hadříky v sadě
4 ks, z mikrovlákna
(11)
Skladem
149 Kč
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Umbra
Garnýž Twilight
Roztažitelná, ocelová, matně černá, 168 - 365 cm
(12)
Skladem
1 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, krémový, ø 160 cm
(12)
Skladem
1 940 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (3)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, zelená, trojmístná, šířka 218 cm, hloubka 102 cm, hloubka sedáku 60 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
26 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
Meise Möbel
Rošt Belovit
140x200 cm, lamelový, nepolohovatelný/s nastavením tuhosti, nosnost 120 kg
(12)
Skladem
Poslední kousky
5 370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Miuform
Rohová pohovka Dazzling Daisy
Rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do L, béžová, čtyřmístná, šířka 253 cm, hloubka 190 cm, hloubka sedáku 62 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
35 340 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
Støraa
Knihovna Caitlin
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: folie, v přírodní barvě, šířka 75 cm, výška 75 cm, hloubka 39 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
4 729 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Háčky v sadě Genova
2 ks, bez vrtání, Vacuum-loc, plastové, v leskle stříbrné barvě
(12)
Skladem
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, světle hnědé, 50x80 cm
(12)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Hanse Home
Koberec Atika
Syntetický, s příměsí bavlny, s nízkým vlasem, 150x220 cm
(12)
Skladem
3 052 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Opulent Jacquard
2 ks, z žakáru, strukturované, zakládací, 50x75 cm
(12)
Skladem
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Protiskluzová podložka Vitamine
Do vany, 36x69 cm
(12)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Garden Pleasure
Zahradní houpačka Columbia
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 180 kg, šířka 130 cm, výška 56 cm, hloubka 63 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
5 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Zrcadlo Rosa
Nástěnné, 50x50 cm
(12)
Skladem
1 919 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Venkovní svítidlo Campus
Matně černé, kovové, LED, na baterky/solární, IP44, ø7x23 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Koberec Gigi
Vlněný, s nízkým vlasem, v přírodní barvě, 160x230 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
8 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(12)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Bigso
Organizér Viktoria Paper Laminate
Kartonový, 25x10 cm, výška 32,5 cm
(12)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Universal
Koberec Loft
Syntetický, se střední délkou vlasu, šedý, 80x150 cm
(12)
Skladem
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Premium
Bloomingville
Váza Niza
Ručně malovaná, terakotová, černá, ø 20 cm, výška 16,5 cm
(12)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Universal
Koberec Coastalina
Syntetický, se střední délkou vlasu, černý/béžový, 80x150 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Opviq lights
Závěsné svítidlo Elmas
Černé/v měděné barvě, kovové, ø51x130 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
2 790 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Záchodové prkénko Vorno
37,5 x 46 cm, plastové, bílé
(12)
Skladem
1 044 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Odpadkový koš Ready To Collect
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, světle zelený, 10 l
(12)
Skladem
222 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Orion
Grilovací deska Grande
Z hliníku, 43x27 cm, výška 4 cm
(12)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Zarážka na knihy Book Guard
Kovová
(12)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Koberec Chocolate Bamboo
Bambusový, bez vlasu, tmavě hnědý, 60x90 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, tmavě růžový, 220x240 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
955 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Hendi
Tvořítko na hamburgery
(12)
Skladem
312 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, šedé, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, tyrkysový, 80x150 cm
(12)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (7)
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, fialová, 70x150 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, vínový, 140x245 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
533 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (3)
Ambiance
Dětská samolepka Cosmonauts Cats
Na zeď, 35x22 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Joseph Joseph
Potravinové krabičky v sadě Nest Lock
5 ks, zelené, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(7)
Skladem
1 235 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Hanse Home
Koberec Juno
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, v přírodní barvě, 160x230 cm
(7)
Skladem
4 719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
Universal
Koberec Edesa
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 160x230 cm
(7)
Skladem
5 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
133
134
135
...
670
Načíst další