Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 086 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Polohovací/rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, béžová, trojmístná, šířka 228 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 63 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
29 151 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalounění (2)
Curver
Odpadkový koš Verto High
Dotykový, z recyklovaného plastu, šedý, 54 l
(13)
Skladem
1 137 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: lak, matná, krémová, šířka 180 cm, výška 76 cm, hloubka 40 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
16 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Windsor & Co Sofas
Křeslo Neso
Krémové, výška zadní opěrky 41 cm, výška sedáku 42 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
21 397 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Boho
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(13)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Dóza na kávové kapsle Kapsle BLACK
Černá, ø 16 cm, výška 18,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Odkládací stolek Bastia
Kovový, černý, ø 47 cm, výška 50 cm
(13)
Skladem
602 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení Blossom
Na dvoulůžko/prodloužené, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, hnědé, 200x220 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Unilove
Prodloužené, otevřené, růžové, 140x220 cm
(13)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Star Trading
Světelný řetěz Circus Shade
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 495 cm
(13)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Rámečky v sadě Exhibit
66x69 cm, 5 ks, na zeď, kovové, ve stříbrné barvě, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(13)
Skladem
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, šedá
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Actona
Konferenční stolek Alisma
Kovový, bílý/ve zlaté barvě, ø 80 cm, výška 45 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
5 922 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Nástěnné, ø 40 cm
(13)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Solo
Porcelánový, bílý, ø 6 cm, výška 12 cm
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Keter
Zahradní konferenční stolek Corfu
Z umělého ratanu, 57x77 cm, výška 42 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 321 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Plaček Pet Products
Odpočívadlo pro kočky Magic Cat Luna
Béžové, 35x35 cm, výška 86 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 272 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Lékárnička na zeď
Závěsná, plastová, ve stříbrné barvě, šířka 30 cm, výška 51 cm, hloubka 14 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Obal na květináč Leggy
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 16 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Butterfly
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý, 120x160 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Mijolnir
Povlečení Alisa
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 140x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Držák na skleničky na víno
Závěsný, ocelový, ve stříbrné barvě, 8x25 cm, výška 3 cm
(13)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 9 ks
Ambiance
Samolepky v sadě Mosaics
9 ks, na kachličky, 10x10 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
219 Kč
24 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
WC štětka Whitney
Bambusová, bílá, ø 9 cm, výška 37 cm
(36)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 160x230 cm
(14)
Skladem
3 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (9)
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, tmavě šedý, 140x200 cm
(14)
Skladem
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (7)
Flair Rugs
Běhoun Jute Boucle
Ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, v přírodní barvě, 60x150 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (8)
Flair Rugs
Koberec Gigi
Vlněný, s nízkým vlasem, žlutý, 160x230 cm
(24)
Skladem
8 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, zelená, 130x170 cm
(14)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Kelímek na zubní kartáčky Niagara
Z polyresinu, bílý, ø 8 cm, výška 11 cm
(14)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Star Trading
Žárovka Filament
E27, 2200 K, 1 W, ø 9,5 cm
(24)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Actona
Kancelářská židle Winslow
Z imitace kůže, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, černá, nosnost 110 kg, výška sedáku 52-52 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
3 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardinia
Garnýž Kreta
Roztažitelná, kovová, matně černá, 120 - 210 cm
(24)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
Brabantia
Odpadkový koš Sort&Go
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, v mentolové barvě/tmavě šedý, 10+10+20 l
(14)
Skladem
3 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem jednotlivých košů (3)
Støraa
Konferenční stolek Inga
Z borovicového dřeva, hnědý, 60x110 cm, výška 45 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
7 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s květinovým vzorem, bílá, 140x137 cm
(14)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Markslöjd
Elektrický svícen Atle
Šedý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 40x4,5x28 cm
(14)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vitaus
Koberec Hali
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý/hnědý, 80x150 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Pahoma
Ve zlaté barvě, kovové, 6x42x22 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Esschert Design
Jednorázové nádobí
8 ks
(14)
Skladem
229 Kč
29 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Kůže Wild Kareso
Syntetická, bílá/hnědá, 60x100 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Závěsná dekorace
21,5x3 cm, výška 39 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Tyč na sprchový závěs Luz
Teleskopická, kovová, černá, 110 - 185 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Zahradní židle v sadě Yanet
2 ks, kovové/polstrované, béžové, nosnost 130 kg, šířka 56 cm, výška 79 cm, hloubka 55 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
5 699 Kč
2 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Mijolnir
Povlečení Felix
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s ornamentem, v cihlové barvě/hnědé, 140x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Universal
Koberec Margot Azul
Z viskózy, s nízkým vlasem, modrý, 160x230 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
4 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Wenko
Dávkovač mýdla Istres
Nástěnný, plastový, 320 ml, 7,5x6 cm, výška 18,5 cm
(15)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Beste
Damaškový, krémový, 240x260 cm
(15)
Skladem
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
138
139
140
...
669
Načíst další