Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 111 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Beste
Damaškový, krémový, 240x260 cm
(15)
Skladem
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Wenko
Ramínka v sadě Spiral
2 ks, kovová, modrá, délka 11,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Skladem
255 Kč
128 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Nůž Gourmet
Kuchařský, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(15)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitmotiv
Nástěnný věšák Saturnus
Kovový, černý/ve zlaté barvě, šířka 34 cm, výška 14 cm, hloubka 15 cm
(15)
Skladem
588 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Metaltex
Otvírák na konzervy
Z nerezové oceli
(15)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Hermia
Jídelní sada
Pro 4 osoby, 16 ks, porcelánová, béžová
(21)
Skladem
Poslední kousky
3 278 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Dávkovač mýdla Nerno
Keramický, černý, 490 ml, ø 8 cm, výška 18,5 cm
(22)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Přídavná polička Louisa
Dřevěná, v přírodní barvě, 30x30 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Maximex
Žehlicí podložka Flowerage
Látková, 65x100 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
521 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Amber
Pratelná, WC, světle šedá, 45x45 cm
(21)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, zelený, 240x260 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "bubbles"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, světle modré, z mikrovlákna, 140x200 cm
(20)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Amber
Pratelná, světle šedá, 45x75 cm
(16)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Karup
Dvoulůžková postel Senza
160x200 cm, bez čela, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: lazura, v přírodní barvě
(16)
Skladem
Poslední kousky
12 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Mila Home
Chránič matrace
Voděodolný/antialergenní, 160x200 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Rex London
Koupelnová předložka Rainbow
Pratelná, bílá, 52,5x83 cm
(16)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Držák na zubní kartáčky Film Hook
Bez vrtání, kovový, bílý, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(16)
Skladem
506 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Marckeric
Komoda Miranda
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: vosk, bílá, šířka 90 cm, výška 110 cm, hloubka 40 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
7 906 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Garden Pleasure
Zahradní lavice Bellevue
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 200 kg, šířka 122 cm, hloubka 60 cm, výška 80 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
2 924 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
WC štětka Flex360
Plastová, béžová, 10,5x10 cm, výška 44 cm
(20)
Skladem
857 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/černé, 50x70 cm
(16)
Skladem
339 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Koupelnová předložka Uni
Modrá, 50x80 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Tropical Floral Birds
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 135x200 cm
(16)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, modrá, 150x200 cm
(20)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Tvilum
Komoda Bodo
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, antracitová, šířka 50 cm, výška 120 cm, hloubka 39 cm
(17)
Skladem
3 889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Essentials
Zahradní jídelní stůl
Skládací, v přírodní barvě, 88x114 cm
(19)
Skladem
5 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Ingolf
Skleněná, hnědá, 18x19,5 cm, výška 26 cm
(18)
Skladem
1 466 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, taupe, 60x100 cm
(81)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Støraa
Noční stolek Caitlin
Bílý/v přírodní barvě, 51x39 cm, výška 53 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
4 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Koberec Optic
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, v petrolejové barvě/šedý, 120x180 cm
(17)
Skladem
2 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Hanse Home
Rohožka Wash and Clean
Béžová, 40x60 cm
(19)
Skladem
457 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Modrý, 180x220 cm
(19)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Rohožka Washable
Šedá, 40x60 cm
(19)
Skladem
405 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 20 ks
Gardinia
Záclonové žabky v sadě
20 ks, kovové, ve stříbrné barvě
(18)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Curver
Box na granule
Bílý, 28x49 cm, výška 60,5 cm, 54 l
(17)
Skladem
Poslední kousky
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Stojan na deštníky Glam
Kovový, žlutý/ve zlaté barvě, 18,5x25,5 cm, výška 60 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Koberec Orient Strozzi
Syntetický, s nízkým vlasem, 57x90 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
302 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Markslöjd
Elektrický svícen Hanna
Červený, z masivního dřeva, do zásuvky, 12x8x20 cm
(18)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Věnec Acebo
Vánoční, ø 10 cm
(17)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Really Nice Things
Obraz Beach Way
140x140 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
1 109 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Antic Line
Záložky do knihy v sadě
(18)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Animal Park
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(44)
Skladem
965 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Foutastic
Koupelnová předložka Fish
Pratelná, 40x60 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Jídelní židle Godia
S područkami, čalouněná, žinylková, matná, v přírodní barvě
(8)
Skladem
3 175 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní židle Addi
S područkami, čalouněná, z textilie bouclé, matná, béžová
(8)
Skladem
3 406 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Actona
Konferenční stolek Strington
S deskou v dekoru mramoru, černý, ø 65 cm, výška 35 cm
(8)
Skladem
3 849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Elle Decoration
Koberec Rocco Cream
Pratelný, syntetický, bez vlasu, krémový, 200x290 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
9 808 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Hanse Home
Koberec Wolly
Syntetický, bez vlasu, kulatý, krémový, ø 200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
4 577 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
1
...
139
140
141
...
669
Načíst další