Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 088 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Hanse Home
Koberec Orient Caracci
Syntetický, s nízkým vlasem, červený, 120x170 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 320 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 3-series
Šedý
(8)
Skladem
463 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Addis
Koupelnová polička Invisifix
Bez vrtání
(8)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Stolní lampa Glam Carv
Bílá/ve zlaté barvě, keramická, ø34,5x56 cm
(8)
Skladem
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do šuplíku v sadě Tower
2 ks, plastové, 24x8 cm, výška 7 cm
(8)
Skladem
415 Kč
208 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby's Dollhouse
Bavlněná, 70x140 cm
(8)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Gelová pera v sadě Star Wars
4 ks
(8)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Odměrky v sadě Nest
8 ks, plastové
(8)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(8)
Skladem
339 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Sada nádobí Anett
10 ks, nerezová, na indukci
(8)
Skladem
Poslední kousky
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Držák na ubrousky
Kovový, černý, 13x3,5 cm, výška 8,5 cm
(8)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, šedý/hnědý
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Stojan na deštníky Smart
Kovový, bílý, 12x23,5 cm, výška 36 cm
(8)
Skladem
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Universal
Koberec Domus
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 80x150 cm
(8)
Skladem
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Kreativní sada Fairies in the Garden
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Metaltex
Houbička na nádobí
Silikonová
(8)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Koberec Gratia
Syntetický, bez vlasu, růžový/šedý, 120x160 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 340 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Wenko
WC štětka Orea Gold
Z nerezové oceli, ve zlaté barvě, ø 9 cm, výška 40,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 260 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Windsor & Co Sofas
Rohová pohovka Planet
Rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, tmavě šedá, čtyřmístná, šířka 315 cm, hloubka 212 cm, hloubka sedáku 72 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
47 185 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Maximex
Nákupní taška
(8)
Skladem
551 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Tescoma
Skleničky v sadě Giorgio
6 ks, 350 ml, na víno
(8)
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Compactor
Košík Zebra
Bambusový, černý/v přírodní barvě, výška 15 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Rotho
Koupelnový regál Country
Plastový, šedý, šířka 32,5 cm, výška 71 cm, hloubka 37,5 cm, na kolečkách
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Oyo Concept
Koberec Pink Garden
Pratelný, syntetický, bez vlasu, růžový/krémový, 100x140 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Orion
Váza
Skleněná, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Páková vývrtka BarWise
Plastová
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 331 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Kelímek na zubní kartáčky EasyStore Luxe
Z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, ø 9 cm, výška 12 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
878 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Skladem
500 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Brandani
Dóza Medicea
Na kávu/na sypaný čaj, porcelánová
(8)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
Linen Tales
Utěrka Dark Grey
Lněná, tmavě šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Tiseco Home Studio
Prostírání Maya
Bavlněné, 33x48 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení Floret
Na dvoulůžko/prodloužené, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, tmavě modré, 200x220 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Ready To Collect
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, světle modrý, 10 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
222 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Vitaus
Běhoun Varakli
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 80x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Konvička na mléko Pilar
280 ml, béžová
(8)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Antic Line
Mýdlenka Savon
Kovová, tmavě šedá, 7,5x19 cm, výška 9,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Zahradní křeslo Out Sit & Sleep
Polstrované, bílé, nosnost 100 kg, šířka 65 cm, výška 30 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
8 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Allstar
Dávkovač mýdla Minas
Světle hnědý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Curver
Odpadkový koš Click-it
Šedý, 25 l
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Metaltex
Koupelnová polička
Nástěnná/rohová, ocelová, ve stříbrné barvě
(8)
Skladem
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, červená, 160x210 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
588 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Meadore
Zelený, 170x210 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pantone
Hrnek Cool Gray 9
375 ml, porcelánový, šedý
(8)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Love Story
Tunel Game
Látkový, černý
(8)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Vánoční ozdoby v sadě
3 ks, 9 cm
(8)
Skladem
379 Kč
126 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Provence
6 ks, 130 ml
(8)
Skladem
239 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
1
...
141
142
143
...
669
Načíst další