Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 130 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Curver
Odpadkový koš Ready To Collect
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, světle modrý, 10 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
222 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Vitaus
Běhoun Varakli
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 80x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Konvička na mléko Pilar
280 ml, béžová
(8)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Antic Line
Mýdlenka Savon
Kovová, tmavě šedá, 7,5x19 cm, výška 9,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Zahradní křeslo Out Sit & Sleep
Polstrované, bílé, nosnost 100 kg, šířka 65 cm, výška 30 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
8 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Allstar
Dávkovač mýdla Minas
Světle hnědý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Curver
Odpadkový koš Click-it
Šedý, 25 l
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Metaltex
Koupelnová polička
Nástěnná/rohová, ocelová, ve stříbrné barvě
(8)
Skladem
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, červená, 160x210 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
588 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Meadore
Zelený, 170x210 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pantone
Hrnek Cool Gray 9
375 ml, porcelánový, šedý
(8)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Love Story
Tunel Game
Látkový, černý
(8)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Vánoční ozdoby v sadě
3 ks, 9 cm
(8)
Skladem
379 Kč
126 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Provence
6 ks, 130 ml
(8)
Skladem
239 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Hnědá, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
WMF
Odstřeďovací mísa na salát
Z nerezové oceli, ø 24 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Feuille
Omyvatelný, z PVC, bílý, 140x240 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Geometry Marble
2 ks, pratelné, bílé/šedé, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Běhoun Cucina
Syntetický, bez vlasu, šedý, 62x150 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová předložka Sassi
Pratelná, plastová, šedá, 50x80 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Flair Rugs
Koberec Bolero
Syntetický, se střední délkou vlasu, 80x150 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 322 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Hnědá, 60x60 cm
(8)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Unipar
Svíčky v sadě Star
4 ks, s vánočním motivem, doba hoření 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Butter Kings
Dekorační polštář Snowflake Frost
Bavlněný, s vánočním motivem, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Casa Selección
Vánoční koule v sadě
12 ks, ø 4 cm
(8)
Skladem
89 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
LED svíčka Puloun
Solární, venkovní, černá, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, modrý, ø 180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Metaltex
Držák na igelitovou tašku Galileo
Závěsný, ocelový, černý, 14x21 cm, výška 19 cm
(8)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Věnec
Vánoční
(8)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Rotho
Kočičí záchod Eco Bailey
Z recyklovaného plastu, modrý/béžový, 40x56 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
580 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Vánoční ozdoba
Textilní, 7 cm
(8)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Šatní skříň Balance
Látková, béžová, šířka 90 cm, výška 160 cm, hloubka 50 cm
(36)
Skladem
1 994 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Metaltex
Odkapávací podložka na nádobí Gravity
Plastová, šedá, 42x8 cm
(25)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Přídavná polička York
Dřevěná, matně černá/v přírodní barvě, 32x19 cm, výška 16 cm
(24)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Zrcadlo Jersey
Nástěnné, 35x80 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
1 264 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Leon
Syntetický, se střední délkou vlasu, kulatý, krémový, ø 160 cm
(9)
Skladem
3 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 200 cm
(9)
Skladem
3 982 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (4)
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, červené/růžové, 200x200 cm
(9)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 120x170 cm
(9)
Skladem
1 868 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (9)
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Francois
Ručně tkaný, vlněný, bouclé, bez vlasu, bílý, 190x280 cm
(9)
Skladem
9 290 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Premium
Teulat
Konferenční stolek Cep
V dekoru jasanu, černý, ø 110 cm, výška 36,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
14 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, šedý, ø 160 cm
(9)
Skladem
1 968 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (3)
Premium
Universe of Sleeping
Polštář Neptune Medium
S péřovou výplní, na spaní, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
House Nordic
Zrcadlo Palermo
Nástěnné, 50x55 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 264 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bigso
Úložné boxy v sadě Inge Canvas Paper Laminate
3 ks, s víkem, kartonové, zelenomodré, 31x47x15 cm
(9)
Skladem
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Knihovna Seaford
V dekoru dubu, z překližky, povrchová úprava: práškový lak, černá/v přírodní barvě, šířka 114 cm, výška 78 cm, hloubka 35 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
2 905 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
142
143
144
...
670
Načíst další