Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 004 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(8)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Přídavná polička Tower
Ocelová, černá, 47,5x35 cm, výška 50 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
3 310 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Háček A-Hook
Nástěnný, ocelový, bílý
(8)
Skladem
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Hübsch
Obaly na květináče v sadě Lotus
2 ks, závěsné, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Skladem
2 919 Kč
1 460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Maximex
Organizér na čisticí prostředky Herkules Universal
Objem 34 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
842 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Rojaplast
Stínící plachta
Béžová, 360x360 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Držák na zubní kartáčky Film Hook
Bez vrtání, kovový, černý, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
506 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Váza Horizon
Skleněná, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Úložný box na oblečení Daisy
Z recyklovaného plastu, zelený/modrý, 58x28x48 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+15
+16
Premium
Gingko
Budík Flip Click
Digitální, 4x11,5 cm, výška 7 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Casa Selección
Váza Violet
Skleněná, ø 7 cm, výška 25 cm
(12)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, modré, 200x200 cm
(8)
Skladem
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Wenko
Držák na ručníky Orea Uno Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 40x7 cm, výška 4,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 044 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(8)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Mioli Decor
Košík
Úložný, z juty, světle hnědý, výška 20 cm
(8)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, hnědý, 140x245 cm
(8)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Compactor
Úložné boxy v sadě Stripes
2 ks, s víkem, kartonové, světle modré, 31x40x21 cm
(12)
Skladem
271 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meise Möbel
Rošt Belovit
90x200 cm, lamelový, nepolohovatelný/s nastavením tuhosti, nosnost 120 kg
(8)
Skladem
2 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Addis
Koš na prádlo Signature
Plastový, světle zelený, 45 l
(8)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Linear Curve
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, černé/béžové, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Mísy v sadě Nest Prep&Store
4 ks, nerezové, ve stříbrné barvě, ø 28,5 cm, objem 5 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 993 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Actona
Barová židle Wilma
Čalouněná, světle šedá, výška sedáku 73 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Žebřík na ručníky Uliana
Dřevěný, v přírodní barvě, délka 50 cm, výška 160 cm, nosnost 3 kg
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 712 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z topolového dřeva, tmavě hnědý, šířka 81 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(8)
Skladem
1 557 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Compactor
Koš na prádlo
Bambusový, hnědý, 70 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
TemaHome
TV stolek Cliff
Rohový, z voštinové desky, povrchová úprava: barva, matný, bílý, šířka 125 cm, výška 40 cm, hloubka 38 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
7 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hanse Home
Koberec Sylla
Syntetický, bez vlasu, oranžový, 80x150 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Tescoma
Příbor Scarlett
Pro 6 osob, 24 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Metaltex
Háčky v sadě Mural
3 ks, závěsné, ocelové, leskle černé
(8)
Skladem
169 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Úložný box
Dřevěný, antracitový, 36x26x15 cm
(8)
Skladem
293 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Pánev Grande smile
Na lívance, s nepřilnavým povrchem, ø 27 cm, na indukci
(8)
Skladem
Poslední kousky
650 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Idro
Keramický, ve zlaté barvě, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(8)
Skladem
322 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Háček Genova
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezový, v matně stříbrné barvě
(8)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Koberec Gigi
Vlněný, s nízkým vlasem, žlutý, 120x170 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
2 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Vitaus
Koberec Louis
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý, 80x120 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tefal
Horkovzdušná fritéza Cook4Me EY150830
Černá, plastová, příkon 1300 W
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 6 ks
Blomus
Podtácky v sadě Lareto
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé/ve stříbrné barvě, ø 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
1 396 Kč
233 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
WC, černá, 45x45 cm
(8)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Compactor
Držák na toaletní papír Bestlock Bath
Bez vrtání, kovový, ve stříbrné barvě, 3x15 cm, výška 22,5 cm
(8)
Skladem
371 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Jen na Bonami
Bonami Selection
Koberec Rubbico
Syntetický, se střední délkou vlasu, bílý/šedý, 80x150 cm
(8)
Skladem
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Sonic
Fleecový, modrý, 29x33 cm
(8)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Circulo
Prošívaný, bílý/šedý, 220x240 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Garden Pleasure
Zahradní jídelní stůl Solo
Z teakového dřeva, skládací, v přírodní barvě, 50x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 807 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Spilled Coffee
Pratelný, syntetický, bez vlasu, koňakově hnědý/krémový, 120x180 cm
(12)
Skladem
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Star Wars Baby Yoda
Bavlněná, 70x140 cm
(8)
Skladem
314 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
159
160
161
...
667
Načíst další