Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 416 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Orion
Chladicí taška Termo
V mentolové barvě, 7 l
(10)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Moonia
Chránič matrace
Voděodolný, 180x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
2 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
Tvilum
Noční stolek Madrid
Černý, 44x38 cm, výška 54 cm
(10)
Skladem
3 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Metaltex
Držáky na skleničky na víno v sadě Lava
2 ks, nástěnné, z nerezové oceli, černé, 11x26 cm, výška 4 cm
(10)
Skladem
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tvilum
Noční stolek Nova
Bílý, 40x34 cm, výška 48 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
2 069 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, béžové, 260x240 cm
(10)
Skladem
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lucie Floral Frill
Modrý, 45x45 cm
(10)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Odkládací stolek Seaford
Černý/v přírodní barvě, ø 40 cm, výška 55 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Hrnek Yule
380 ml, kameninový, krémový
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Goyave
Na dvoulůžko, na patentku, bavlněné, s potiskem, bílé/taupe, 200x200 cm
(10)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Orion
Podnos Mango
Ø 30 cm , servírovací, dřevěný
(10)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Crushed Velvet
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, béžové, 200x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(10)
Skladem
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Mila Home
Běhoun Unique
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, zelenomodrý, 80x200 cm
(10)
Skladem
1 719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Mijolnir
Povlečení Molly
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní/oboustranné, z bavlny Renforcé, bílé/šedé, 260x220 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Strom pro kočky Magic Cat Mia
Hnědý, 35x50 cm, výška 140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Baby Fox
Skleněná, ručně vyrobená, 6,5 cm
(10)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Nástěnný věšák Sticks
Plastový, tmavě hnědý, šířka 49 cm, výška 18 cm, hloubka 3 cm
(10)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Hanse Home
Rohožka Striped
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 45x75 cm
(10)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
TV stolek Java
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: papír, v přírodní barvě, šířka 147 cm, výška 56 cm, hloubka 42 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
10 044 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: French Cotton
Vonná, sojová, s vůní bavlny, doba hoření 55 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Záchodové prkénko Panazio
37 x 47, bílé, s květinovým vzorem
(10)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen Oyster
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Tescoma
Stojan na mycí prostředky Puro
Plastový, bílý, 8,5x28 cm, výška 17 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
660 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(10)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 80x150 cm
(10)
Skladem
844 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Addis
Víko na odpadkový koš
Plastové, červené
(10)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Prostírání Traingle
Plastové, s geometrickým vzorem, 30x45 cm
(10)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, oranžové, 140x200 cm
(10)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Rani
20 ks, papírové, s geometrickými vzory/s ornamenty, 25x25 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
10 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Odpadkový koš Leno
Nášlapný, ocelový, světle hnědý, 5 l
(19)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Miuform
Rohová pohovka Dazzling Daisy
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, světle modrá, trojmístná, šířka 260 cm, hloubka 166 cm, hloubka sedáku 62 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
32 460 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
Catherine Lansfield
Povlečení Lucie Floral Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované/s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(15)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Wenko
Šatní skříň Air
Látková, modrá, šířka 75 cm, výška 150 cm, hloubka 50 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, krémový
(5)
Skladem
1 429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 200x290 cm
(5)
Skladem
4 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (8)
Premium
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
1 228 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Metaltex
Kráječ Cube
Univerzální, z nerezové oceli
(5)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Úložný box Bamboo/Linen
S víkem, látkový, krémový, 40,5x33x30 cm
(5)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Leon
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 200x290 cm
(5)
Skladem
7 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Hotel Satin Stripe
2 ks, na spaní, 48x74 cm
(5)
Skladem
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami Selection
Zahradní křeslo Bellissima
Kovové/polstrované, černé/šedé, nosnost 120 kg, šířka 65 cm, výška 76 cm, hloubka 65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
11 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Scala
Ručně tkaný, vlněný, bez vlasu, krémový, 200x300 cm
(5)
Skladem
11 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Premium
FABINI
Pánev Lucca 3.0
Nerezová, ø 20 cm, na indukci
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Dětský hrací koberec Big World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
(5)
Skladem
1 979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Brabantia
Napařovací podložka na žehlení
Látková, světle šedá, 8x51 cm, výška 110 cm
(5)
Skladem
887 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
165
166
167
...
676
Načíst další