Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 468 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Markslöjd
Světelná dekorace Tangle
Ve stříbrné barvě, kovová, LED, do zásuvky, s časovačem, IP44, ø46x2,5 cm
(9)
Skladem
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Mýdlenka Nova
Porcelánová, tmavě šedá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
576 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Curver
Odpadkový koš Deco
Na tříděný odpad/nášlapný, plastový, ve stříbrné barvě, 2x23 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 659 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Kbelík Vědro A
Kovový, ve stříbrné barvě, ø 30 cm, výška 27 cm, 12 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, oranžové, 90x200 cm
(9)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, fialový, 220x240 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(9)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Ambiance
Dětská samolepka Monkeys
Na zeď, 60x90 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, světle zelený, 50x100 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Unlimited Design for kids
Nástěnná dekorace Propeller
Kartonová, výška 11 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
UMAGE
Podstavec stolní lampy Tripod
Černý, 18 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 486 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hanse Home
Koberec Calmio
Ručně tkaný, vlněný, bez vlasu, kulatý, ve světle přírodní barvě, ø 120 cm
(8)
Skladem
2 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Wenko
Stolička Fondi
Z masivu akácie, v přírodní barvě, výška 46 cm, nosnost 180 kg
(8)
Skladem
1 614 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 240x340 cm
(8)
Skladem
6 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (8)
Allstar
WC štětka Olinda
Keramická, matně černá, ø 9,5 cm, výška 40 cm
(8)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Pampas
30x30 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
(8)
Skladem
1 049 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, šedobéžové
(8)
Skladem
639 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, krémové
(8)
Skladem
589 Kč
147 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
Miuform
Rohová pohovka Scandic Lagom
Rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do "U", světle šedá, vícemístná, šířka 312 cm, hloubka 202 cm, hloubka sedáku 50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
34 687 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
Flair Rugs
Koberec Leo Scallop
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
(8)
Skladem
4 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Germania
Předsíňová skříňka Rotary
Z dřevotřísky, povrchová úprava: lamino, bílá, šířka 50 cm, výška 195 cm, hloubka 18 cm
(8)
Skladem
7 033 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Zrcadlo Barona
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 20 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Leon
Syntetický, se střední délkou vlasu, kulatý, starorůžový, ø 160 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
3 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Hanse Home
Koberec Bouclé
Jutový, bouclé, bez vlasu, krémový, 80x150 cm
(8)
Skladem
1 030 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (6)
Styler
Zrcadlo Marbella
Nástěnné, 38x133 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 089 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, tmavě modrá
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 402 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Green Decore
Venkovní polštář Moonlight Ocean
Černý/modrý, se snímatelným potahem, 35x55 cm
(8)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, růžový, 60x110 cm
(8)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (8)
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(8)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, tmavě šedý, 80x150 cm
(8)
Skladem
657 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (8)
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Lattice Cut
2 ks, závěsný systém tyč, strukturované, béžové/krémové, 168x183 cm
(8)
Skladem
2 229 Kč
1 115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Koberec Unique
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, šedý, 120x180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Vitaus
Dětský hrací koberec Happy Jumps
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 120x180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Hanse Home
Koberec Oriental
Z viskózy, bez vlasu, s třásněmi, béžový, 95x140 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
1 539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Přikrývka So Soft Hollowfibre
Letní, 220x260 cm
(8)
Skladem
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hřejivost (3)
+ Rozměry (4)
Premium
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, zelený/oranžový
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka Carbon Warm
Zimní, 200x220 cm
(8)
Skladem
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Wenko
Stojan na ručníky Iria
Ocelový, černý, 48x20 cm, výška 81,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, vínový, 140x260 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, ve stříbrné barvě, 90 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
854 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Podložka pod kočičí záchod
Plastová, tmavě šedá, 32x41,5 cm
(8)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na věnec Bird
(8)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Sleep Dreams
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, bílé/růžové, 200x200 cm
(8)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Koberec Optic
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, růžový/šedý, 80x140 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Markslöjd
Světelný řetěz Dun
Bílý, plastový, LED, na baterky, délka 260 cm
(8)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Glitter
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x16 cm
(8)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Zástěra Cuistot
Bavlněná, khaki
(8)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Compatta
Na tříděný odpad/nášlapný, plastový, tmavě šedý, 2x23 l
(8)
Skladem
Poslední kousek
1 313 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
175
176
177
...
677
Načíst další