Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 999 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Routa
Syntetický, se střední délkou vlasu, šedý, 120x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Love Story
Hračka pro psa Parrot
Látková, zelená
(3)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Jurassic World "Volcano"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Guinea Beige
Syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 160x230 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 271 Kč
s kódem
2 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Sprchová hlavice Softwater
Plastová, v leskle stříbrné barvě, ø 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
733 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kay Bojesen Denmark
Sošky v sadě Lovebirds
2 ks, z dubového dřeva, 5x9,5 cm, výška 9 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 018 Kč
s kódem
2 374 Kč bez kódu
1 187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Přídavná polička Tower
Kovová, černá, 50x30 cm, výška 35 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 810 Kč
s kódem
3 306 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Pink"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
581 Kč
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Termohrnek Make & Take
200 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(3)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Little Ballerina
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní jídelní stůl Solo
V přírodní barvě, 90x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
10 794 Kč
s kódem
12 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
BENAB
Dětská matrace Simple PUR
90x180 cm, s odnímatelným potahem/antialergenní, středně tvrdá, pěnová, tloušťka 11 cm, nosnost 90 kg
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 181 Kč
s kódem
4 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (17)
Premium
SMEG
Topinkovač 50's Retro Style
Matně bílý, z nerezové oceli, příkon 950 W
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 946 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Stojan na květiny
Kovový, 60x19 cm, výška 60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 478 Kč
s kódem
1 739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlečení Thin Black Stripes
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, chladivé, lněné, s pruhy, černobílé, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Závěs Natural
Závěsný systém tyč, lněný, v přírodní barvě, 140x170 cm
(3)
Skladem
1 852 Kč
s kódem
2 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Na prodejně
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Jen na Bonami
Bonami Selection
Koberec Coastalina
Syntetický, se střední délkou vlasu, šedý, 160x230 cm
(3)
Skladem
2 183 Kč
s kódem
2 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícny v sadě Sanga
9 ks, skleněné
(3)
Skladem
757 Kč
s kódem
890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Filumi
Potah Talo
Na pohovku, 2místný, béžový
(3)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Rolser
Žehlicí prkno K-UNO Black Tube M
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, černé, 115x35 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 290 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Nádoba na kompostovatelný odpad Collect
Kovová, ve stříbrné barvě, 17x30 cm, výška 21 cm, 4 l
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 482 Kč
s kódem
1 743 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Koberec Looma Ivory
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, kulatý, slonovinový, ø 160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 938 Kč
s kódem
3 456 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
-15 % s kódem
Roba
Zábrana na postel
Šedá
(3)
Skladem
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Slánka a pepřenka Fish
Kovová
(3)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Běhoun Ricci Ortisei
Syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
(3)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Trio
Stropní svítidlo Rise
Bílé, kovové, LED, přisazené, na dálkové ovládání/stmívatelné, 36x43,5x11,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
3 620 Kč
s kódem
4 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 10 ks
Wenko
Hlavice pro WC kartáče v sadě Ø8cm
Náhradní , plastové, černé, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Silky Soft
2 ks, saténové, zakládací, 50x75 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Levi
Ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, v přírodní barvě, 160x230 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 752 Kč
s kódem
6 767 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, zelená, 70x120 cm
(3)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Orea
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, bílý, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
House Nordic
Lavice Dartford
Z textilie bouclé, polstrovaná, s úložným prostorem/před postel, hnědá, šířka 103 cm, hloubka 45 cm, výška 44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 184 Kč
s kódem
6 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tvilum
Šuplíky pod postel v sadě Naia
2 ks, povrchová úprava: melamin, bílé, 70x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 555 Kč
s kódem
1 829 Kč bez kódu
915 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Haden
Rychlovarná konvice Heritage
Černá, z nerezové oceli, objem 1,7 l, příkon 3000 W
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 937 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Váza Loha
Kovová, šalvějově zelená, ø 15 cm, výška 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 230x220 cm
(3)
Skladem
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, modrý, 120x170 cm
(3)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
LED svíčky v sadě Sille Rechargeable
2 ks, do nabíječky, bílé, ø 4 cm, výška 2 cm
(3)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 16x23 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Wavy
Kovová, ø 10 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Chladicí taška Sausage Dog
Červená/modrá, 3 l
(3)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Hawaii
Syntetický, se střední délkou vlasu, vínový/šedý, 120x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 929 Kč
s kódem
2 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Tvilum
Botník Shoes
Výklopný, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, bílý/v přírodní barvě, počet párů bot 18 , šířka 70 cm, výška 124 cm, hloubka 24 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 779 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Přídavná polička Tower
Kovová, bílá, 45x37 cm, výška 13,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
3 102 Kč
s kódem
3 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
ø 24,5 cm, keramika
(3)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
837 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Unique Furniture
Barová židle Whitby
Plastová, šedá, výška sedáku 67,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 240 Kč
s kódem
2 635 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Hodiny Petals
Nástěnné, ø 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 526 Kč
s kódem
1 795 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Villeroy&Boch
Koberec Francois
Ručně tkaný, vlněný, bouclé, bez vlasu, šedý, 80x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 796 Kč
s kódem
2 113 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
1
...
231
232
233
...
667
Načíst další