Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 337 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlečení Sage
Na dvoulůžko, na knoflíky, chladivé, lněné, světle zelené, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 992 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Unique Furniture
Skříňka Pensacola
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, černá, šířka 80 cm, výška 135 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 418 Kč
s kódem
6 374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spinder Design
Nástěnný věšák Rex
S poličkou, kovový, černý, šířka 70 cm, výška 19 cm, hloubka 29 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 911 Kč
s kódem
3 425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, žluté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Styler
Zrcadlo Loft Edge
Nástěnné, 69x95 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 821 Kč
s kódem
3 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Mellow
Pratelný, syntetický, se střední délkou vlasu, bílý, 120x170 cm
(1)
Skladem
1 463 Kč
s kódem
1 829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 19 cm, kovový, šedý
(1)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Týdenní plánovač The Perfect Plan
Týdenní, 104 str.
(1)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Kara
Ve zlaté barvě, kovové, 18x40x8 cm
(1)
Skladem
1 267 Kč
s kódem
1 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 250 ml, na koktejly
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mýdla Lotus
Keramický, krémový, 200 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Cassandra
Jersey, bílý/béžový, 240x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Cassandra
Jersey, bílý/béžový, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 028 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Hrací figurka Christmas Tree
Dřevěná, výška 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 257 Kč
s kódem
1 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Odkládací stolek Nola
V dekoru dubu, hnědý, ø 50 cm, výška 55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 301 Kč
s kódem
3 883 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Dorina
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, tmavě zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 078 Kč
s kódem
4 798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Maison de Rêve
Boxspring postel Melba
180x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací/s topperem, žinylková, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
29 916 Kč
s kódem
35 195 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
-15 % s kódem
sada 24 ks
Vialli Design
Sada kořenek Vilagio
24 ks, skleněné
(1)
Skladem
621 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Drift
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 363 Kč
s kódem
3 957 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
White Label
Odkládací stolek Makoto
Černý/v přírodní barvě, ø 30 cm, výška 50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 967 Kč
s kódem
3 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Maho
Zelený/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 26,5 cm, délka 15,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(1)
Skladem
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Vipack
Jednolůžková postel Forrest
90x200 cm, bez čela, s roštem, z bukového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 131 Kč
s kódem
8 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Nástěnný věšák Anillos
Z borovicového dřeva, bílý, šířka 40 cm, výška 5,5 cm, hloubka 6 cm
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Safie
Na polévku, z kameniny, modrá/růžová, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Gain
S područkami, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Leitmotiv
Stolní lampa Double Funky
Žlutá/tyrkysová, kovová, ø19x24 cm
(1)
Skladem
1 257 Kč
s kódem
1 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka William Morris Blue
Žlutá/modrá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Cestovní příbor v sadě Mimo
Pro 1 osobu, 6 ks, nerezový, v růžovo zlaté barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlečení Blue Fog
Na jednolůžko, na knoflíky, chladivé, lněné, modré/šedé, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 377 Kč
s kódem
5 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Neptune Low
S péřovou výplní, na spaní, 80x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 793 Kč
s kódem
2 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dětská postel Cool
140x200 cm, rohová, bez roštu, manšestrová, s USB portem, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
15 870 Kč
s kódem
18 670 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
+ Příslušenství (2)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Dogsie Pearl
Syntetický, s nízkým vlasem, slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 181 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlečení Camel
Na dvoulůžko, na knoflíky, chladivé, lněné, světle hnědé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 992 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Polštář Luxury Multi Relax
S výplní z paměťové pěny, na spaní, 48x74 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Běhoun Orient Saraceni
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x240 cm
(1)
Skladem
1 079 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoska IceFlow™ Flip Straw 2.0 Black
1,9 l, z nerezové oceli, černá
(1)
Skladem
1 776 Kč
s kódem
2 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Odpadkový koš Ume
Nášlapný, plastový, světle šedý, 4 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 597 Kč
s kódem
1 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Lahev Ture
650 ml, cestovní, z recyklovaného plastu, žlutá
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Time
Pratelná, černá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
994 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Odkládací stolek Cesura
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 30x40 cm, výška 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 801 Kč
s kódem
2 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Wigiwama
Pěnové hřiště Rainbow Montessori
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, světle hnědé, 75x49 cm, výška 37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Stojací, 31x151 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 512 Kč
s kódem
1 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Nova
Porcelánový, světle červený, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Hanse Home
Vnitřní a venkovní běhoun Nature
Syntetický, bez vlasu, hnědý, 80x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 640 Kč
s kódem
1 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Alaska
Z umělé kožešiny, šedobéžová, 180x220 cm
(1)
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Spindle
Výška 13 cm
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
360
361
362
...
674
Načíst další