Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 489 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Fox Liso
Syntetický, shaggy, šedý, 60x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Orion
Odpadkový koš
Nášlapný, plastový, šedý, 30 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Obaly na květináče v sadě Lotus
2 ks, závěsné, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 481 Kč
s kódem
2 919 Kč bez kódu
1 460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Rosemoor Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Budík Lumos Walnut
Digitální, 4x12,5 cm, výška 12,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 793 Kč
s kódem
2 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ubrousky v sadě Stripes
2 ks, textilní, s pruhy, 33x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Dakls
Vánoční ozdoba Gingerbread Comet
Keramická, 9 cm
(1)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Tomasucci
Kancelářská židle Dony
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, šedá, nosnost 80 kg, výška sedáku 46-54 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 649 Kč
s kódem
8 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Utěrka Boat Race
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Velmar
Koňakově hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na nanuky
Silikonová
(1)
Skladem
Poslední kousky
364 Kč
s kódem
428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Merry-go-round
20 ks, papírové, s potiskem, 33x33 cm
(1)
Skladem
111 Kč
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Pracovní stůl Monteria
V dekoru dubu, 160x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
16 461 Kč
s kódem
19 366 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Nástěnný věšák Maltha
Kovový, černý, šířka 24 cm, výška 14 cm, hloubka 7,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moonia
Topper Premium
200x120 cm, středně tvrdý, pěnový, oboustranný/antialergenní/termoregulační, z paměťové pěny, tloušťka 5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 079 Kč
s kódem
4 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-15 % s kódem
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Baby Seal
Skleněná, ručně vyrobená, 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentem, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
KIS
Úložný box Spinning Box M
S víkem, plastový, objem 25 l, 58,5x39x16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
310 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo Zariah
Nástěnné, 74x109 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Anemone
S květinovým vzorem, bílý, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
906 Kč
s kódem
1 066 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Natural White Stripes
Lněný, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Podmiska pod truhlík
Z terakoty, 21x52 cm, výška 4 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Little Nice Things
Dětský sedací vak Dinosaur
Zelený, šířka 50 cm, váha 4 kg
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 090 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Utěrka Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, tmavě zelená, 50x70 cm
(1)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
WMF
Sklenice v sadě Kineo
4 ks
(1)
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
knor
Rámeček Beech
32x42 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moulin Roty
Maňásek Albert
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Misky v sadě Romance
3 ks, kompotové/na salát, skleněné, ø 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Zrcadlo
Nástěnné, 52x62 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
672 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Otvírák Rodeo
Na lahve, kovový
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Bílý, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Ata
Syntetický, se střední délkou vlasu, šedý, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
352 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (8)
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Mísa Pearl
Na ovoce/na salát, z kameniny, bílá, ø 32 cm, objem 5,25 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 674 Kč
s kódem
1 969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Skládací věž Panda
Dřevěná, vhodný věk 1+
(1)
Skladem
Poslední kousek
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Arus
2 ks, čalouněné, manšestrové, černé
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 844 Kč
s kódem
5 699 Kč bez kódu
2 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, slonovinové, 140x190 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, koňakově hnědé, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Odpadkový koš
Nášlapný, plastový, hnědý, 30 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Stolní lampa
Černá, kovová, ø13x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Forest Friends by Little Dutch
2 ks, plastové, světle modré, 2x polévková lžíce
(1)
Skladem
Poslední kousky
201 Kč
s kódem
237 Kč bez kódu
119 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sass & Belle
Dětské nádobí Kawaii
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Lost In Space
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 55x39 cm, výška 31 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
515 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Běhoun Sherborne
Syntetický, se střední délkou vlasu, béžový, 60x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 556 Kč
s kódem
1 830 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedomodré, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
KIS
Úložný box Bi-Box M
S víkem, plastový, černý, objem 26 l, 55x35x19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Blue Fog
Lněný, zakládací, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
1
...
400
401
402
...
677
Načíst další