Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 026 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
FABINI
Pánev Lucca 4.0 Standard
S nepřilnavým povrchem/s keramickým povrchem, nerezová, ø 20 cm, na indukci
Skladem
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Svícen Nagel
Kovový
(3)
Skladem
1 340 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Doodle
2 ks, polyresinové
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
765 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Zero
4 ks, 430 ml, na víno
Skladem
Poslední kousek
1 139 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Taburet Folk
Vlněný, v terakotové barvě, ø 40 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 225 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (3)
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, béžové/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 499 Kč
3 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Ted Baker
Vnitřní a venkovní koberec Southwark
Ručně tkaný, syntetický, bez vlasu, béžový, 200x290 cm
Skladem
16 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Novinka
Teulat
Jídelní stůl Cep
V dekoru jasanu, ø 137 cm
(26)
Skladem
Poslední kousek
22 539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Umělá květina Rubia
Ø 45 cm, výška 105 cm
Skladem
Poslední kousky
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Elle Decoration
Koberec Roya Violette
Ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, krémový, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
10 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Wenko
Záchodové prkénko Oak
S automatickým zavíráním, 37 x 43 cm, plastové, v přírodní barvě, se vzorem dřeva
Skladem
Poslední kousek
1 861 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Odkládací stolek Wa
Kovový, modrý, ø 32 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousky
6 591 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Novinka
simplehuman
Stojan na mycí prostředky
Bezdotykový, kovový, v bronzové barvě, 14x14 cm, výška 20 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
3 610 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Sollux
Závěsné svítidlo Elom
Béžové, látkové, ø45x146 cm
Skladem
Poslední kousek
5 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Wenko
Koupelnová předložka Simi
Rychleschnoucí, z křemeliny, šedá, 50x80 cm
(61)
Skladem
1 137 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, béžový, 200x290 cm
(131)
Skladem
Poslední kousek
2 865 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (8)
Flair Rugs
Koberec Harris Boucle
Ručně tkaný, vlněný, se střední délkou vlasu, slonovinový, 160x230 cm
(6)
Skladem
4 839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Premium
Kave Home
Obraz Klis
80x100 cm, ručně malovaný/3D, s rámem/na plátně
(9)
Skladem
Poslední kousky
3 444 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Coze
Kameninový
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ESTE
Koberec Zephyr
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 160x230 cm
Skladem
2 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Hanse Home
Koberec Calmio
Ručně tkaný, vlněný, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 120 cm
(27)
Skladem
4 563 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Novinka
Villeroy&Boch
Běhoun Toy's Delight Nostalgic Noel Red Green
Syntetický, bez vlasu, s vánočním motivem, červený/zelený, 80x200 cm
Skladem
2 115 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Artista
Bavlněný, se snímatelným potahem, 35x60 cm
Skladem
Poslední kousky
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Košík na ovoce Lito M
Ø 25 cm, ocelový, zelený
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Jídelní křeslo Lexa
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
Skladem
Poslední kousek
4 798 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Makamii
Pohovka Leila
Rozkládací/s úložným prostorem, tmavě šedá, trojmístná, šířka 230 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
33 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (4)
sada 3 ks
Bonami Selection
Interiérová vůně Bonami Essence
S vůní vanilky/s vůní skořice/s vůní citrusových plodů
Skladem
299 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
FABINI
Pánev tegame Mattia 3.0
S poklicí, litinová, ø 26 cm, na indukci
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 518 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Zahradní křeslo Yua Wire
Kovové, šedé, nosnost 110 kg, šířka 65 cm, výška 66 cm, hloubka 68 cm
Skladem
Poslední kousky
7 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Stolní lampa Alida
Modrá/béžová, kameninová, 19x33x46 cm
Skladem
Poslední kousky
2 919 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Svícen Nagel
Kovový
Skladem
Poslední kousek
3 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Makamii
Modulární rohová pohovka Lokua
Sametová, polohovací, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, oranžová, čtyřmístná, šířka 285 cm, hloubka 191 cm, hloubka sedáku 60 cm
Skladem
Poslední kousky
51 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Leitmotiv
Stolní lampa Riqueza Palo
Vínová, kovová, ø24x26 cm
Skladem
Poslední kousky
1 928 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Polarbox
Chladicí box Classic Gold
V lososové barvě, 20 l, plastový
(58)
Skladem
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Z mikroplyše, zelená, 220x240 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitmotiv
Stojací lampa Riqueza Palo
Vínová, ø24x140 cm
Skladem
Poslední kousky
3 600 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
MOME
Jídelní stůl Daila
V dekoru kamene, 100x201 cm
Skladem
Poslední kousek
22 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, šedá
(6)
Skladem
Poslední kousky
6 649 Kč
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Hanse Home
Běhoun Juno
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, v přírodní barvě/ve světle přírodní barvě/v tmavě přírodní barvě, 80x300 cm
(88)
Skladem
2 409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Organic Kivi Green
Ručně tkaný, syntetický, s příměsí vlny, s nízkým vlasem, tmavě zelený, 125x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
6 607 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
Bonami Essentials
Stojan na ručníky Nivo
Bambusový, v přírodní barvě, 54x24 cm, výška 82 cm
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Zahradní křeslo Eulero
Kovové, světle hnědé, nosnost 110 kg, šířka 75 cm, výška 85 cm, hloubka 98 cm
Skladem
Poslední kousky
16 090 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Dvoulůžková postel Myra Bold
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, tmavě šedá
Skladem
Poslední kousky
25 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (2)
+ Typ čela postele (2)
Premium
Elle Decoration
Koberec Lyon Beans
Ručně tkaný, vlněný, bez vlasu, krémový, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousek
7 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Jídelní židle Timons
Čalouněná, žinylková, matná, hnědá/béžová
Skladem
Poslední kousky
11 492 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
600 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(26)
Skladem
1 170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Podnos na dort Shine
Kameninový, v leskle stříbrné barvě, ø 26 cm
Skladem
Poslední kousky
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Piero
Z kameniny, ø 14 cm, výška 10,5 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
450
451
452
...
668
Načíst další