Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 088 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Spinder Design
Háček Angle
Nástěnný, ocelový, černý
(2)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Stojan na květiny Nomad
Dřevěný, ø 30 cm, výška 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 126 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Travel
8,5x4 cm, výška 8,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Pappelina
Vnitřní a venkovní koberec Mono Linen Vanilla
Oboustranný/pratelný, syntetický, bouclé, bez vlasu, krémový, 60x85 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
Bianca
Dětské povlečení Zoo Animals
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 270 ml, na koktejly
(2)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Casafina
Mýdlenka Toscana Bath
Kameninová, krémová, 9,5x13 cm, výška 2 cm
(2)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Garth
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(2)
Skladem
468 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Marckeric
TV stolek Titan
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, hnědý/v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 55 cm, hloubka 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
6 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Talíř Doren
Ø 25 cm, keramický, vínový
(2)
Skladem
417 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Materasso
Dětská matrace Driemko Eco
70x140 cm, antialergenní, středně tvrdá, pěnová/do postýlky, tloušťka 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Satina
Bílý, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tudor
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(2)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Umbra
Stojan na šperky Ferris
Ø 19 cm, výška 4 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Boudička
Pro psa, šedá, 99x95 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 219 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Havane
S potiskem, bílý/zelený, 180x200 cm
(2)
Skladem
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Nástěnné svítidlo Forgmi
Černé, ocelové, 23x22x11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
940 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Stolní lampa Bradford
Černá, kovová, LED, ø10x37 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
514 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Printworks
Týdenní plánovač The Perfect Plan
Týdenní, 104 str.
(2)
Skladem
Poslední kousky
636 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Marvel
Žinylková, béžová, šířka 62 cm, hloubka 62 cm, výška 42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Dutchbone
Stojací lampa Karish
Ve zlaté barvě, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, ø36x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
9 541 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšové hračky v sadě Micromallows 4Pack
4 ks, vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 6 cm, délka 4,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
344 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Běhoun Plus
Syntetický, s nízkým vlasem, světle růžový, 80x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 666 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Moonia
Topper Premium
200x200 cm, středně tvrdý, pěnový, oboustranný/antialergenní/termoregulační, z paměťové pěny, tloušťka 5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
8 151 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
Premium
Joseph Joseph
Kartáč CleanTech 2in1
(2)
Skladem
456 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Komponenta - police Mural
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 18 cmvýška 15 cmhloubka 13 cm
(2)
Skladem
424 Kč
Do košíku
Do košíku
Støraa
Konferenční stolek Gwyneth
S deskou v dekoru mramoru, bílý/ve zlaté barvě, ø 79 cm, výška 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Wednesday
Fialový, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
193 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Žárovka Elegance
E14, 1800 K, 2 W, ø 3,5 cm
(2)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětská pohovka Lil Sofa
Sametová, světle šedá, 78 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 723 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Cukřenka Basic
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, objem 100 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Addis
Rohožka
Z kokosového vlákna, 40x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Bez vrtání, ocelová, v leskle stříbrné barvě
(2)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, taupe, 13x19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny New Classic
Nástěnné, ø 60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 645 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 2 ks
Tomasucci
Jídelní židle v sadě Faffy
2 ks, čalouněné, sametové, modré
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 889 Kč
2 445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení
22 x 22 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Metaltex
Set na upevnění bez vrtání Lonardo
2 ks, SafeFix
(2)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Lazy Snail
Bavlněný, bílý/hnědý, 10x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
(2)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Dusky
Zatemňovací, závěsný systém tyč, šedý, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Trenton
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Mýdlenka Filaire Aluminium
Bez vrtání, kovová, v leskle stříbrné barvě, 10x14 cm, výška 5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Universal
Koberec Molier
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Tvilum
Pracovní stůl Function Plus
48x110 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 709 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Zone
Úložné boxy v sadě Pulp
2 ks, s víkem, černé, 32x23x20,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
886 Kč
443 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Restilo
Závěs Carli
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, v mentolové barvě, 140x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Prkénko Obar
Servírovací, mramorové, 20 x 3 cm
(2)
Skladem
904 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
202
203
204
...
544
Načíst další