Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 257 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Emile Henry
Lahev na olej
Objem 400 ml, keramická, červená
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 143 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, modrá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Držák na ručníky Fixeo
Bez vrtání, kovový, matně bílý, 40x10 cm, výška 5 cm
(2)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Dílenská skříň Linear
Plastová, 39x68 cm, výška 173 cm
(2)
Skladem
2 044 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Stolní lampa Paris
Černá, ocelová, s ohybatelnou konstrukcí, ø20x47 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 016 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Støraa
Pracovní stůl Camila
Otvor na kabely, 50x106 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
9 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Houpadlo Ruddy
26,5x68 cm, výška 48 cm, vhodný věk 3+
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 649 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Talíře v sadě Statek
6 ks, dezertní , ø 19,5 cm, keramické, krémové
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
117 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Actona
Konferenční stolek Angus
Černý, 60x115 cm, výška 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 874 Kč
Do košíku
Do košíku
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Gravillou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 22 cm, délka 75 cm
(2)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Stropní svítidlo Iseo
Černé, z kaučukového dřeva, LED, přisazené, ø40x7 cm
(2)
Skladem
1 370 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Orgullo
Nástěnné, ø 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 804 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Potah Mila
Na pohovku, napínací, 3místný, černý
(2)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Zástěra Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, modrá
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský koš na hračky Corintha
Z mořské trávy, s potiskem, v přírodní barvě, ø 43x61 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
White Label
Taburet Marcos
Z textilie bouclé, bílý, ø 40 cm, výška 44 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 716 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Dávkovač mýdla Illana
Keramický, matně černý, 400 ml, ø 8,5 cm, výška 17 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Leopard "Green"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
552 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bigso
Šperkovnice Fawn Paper Laminate
Kartonová, 26,5x19 cm, výška 19 cm
(2)
Skladem
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Sorrel Leaves
2 ks, závěsný systém tyč, s potiskem, světle hnědé, 168x229 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 889 Kč
945 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Zenit
Bílé/ve stříbrné barvě, z opálového skla, IP44, 16x13,5x13,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 225 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Koupelnový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Two Cords
70x100 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Nástěnný věšák Cosplay
V dekoru dubu, v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 4 cm, hloubka 4 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Koberec Dottie Geometric
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, krémový, 200x290 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
18 395 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnový regál Fondi
Z masivu akácie, matný, černý/v přírodní barvě, šířka 65 cm, výška 76,5 cm, hloubka 31 cm, na kolečkách
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Household Pleasure
Poštovní schránka
40x10 cm, výška 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětská hrazdička Maralis
Vhodný věk 0+, BPA free
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 391 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Elektrický svícen Svaneholm
V přírodní barvě, z masivního dřeva, do zásuvky, 35x7,5x53 cm
(2)
Skladem
1 429 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Geneve
2 ks, čalouněné, sametové, světle šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 729 Kč
1 865 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
sada 3 ks
Bigso
Úložné boxy v sadě Aston Paper Laminate
3 ks, kartonové, šedé, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
Skladem
769 Kč
256 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Orion
Misky v sadě Statek
4 ks, na polévku, keramické, krémové, 850 ml, ø 16 cm
(2)
Skladem
674 Kč
169 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Běhoun Camino
Syntetický, bez vlasu, s třásněmi, béžový, 66x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 510 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Brabantia
Smetáček a lopatka SinkSide
Z recyklovaného plastu
(2)
Skladem
367 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Nattiot
Koberec Neethu Grey M
Oboustranný/ručně tkaný, s příměsí vlny, bouclé, bez vlasu, kulatý, šedý, ø 140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 599 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Seaside
30x40 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 209 Kč
403 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rohožka Leaf
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 45x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Podložka pod kočičí záchod
Plastová, černá, 50x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Držák na ramínka Orderly
Kovový/plastový, béžový, délka 3,5 cm, výška 26 cm
(2)
Skladem
382 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Odkládací stolek Plain
Černý, 35x35 cm, výška 55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 509 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Umělá rostlina Sansevieria
18x19 cm, výška 55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 078 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Leitmotiv
Stolička Savor
Plastová, světle růžová, výška 46 cm, nosnost 130 kg
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spinder Design
Nástěnný věšák Sensu
Kovový, černý, šířka 29 cm, výška 42 cm, hloubka 4 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 077 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Područka k modulární pohovce Neom
Béžová, šířka 89 cm, hloubka 19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 520 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Kurt
V měděné barvě, kovové, ø38x31 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 190 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Germania
Skříňka pod umyvadlo Pescara
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, lesklá, bílá, šířka 70 cm, výška 58 cm, hloubka 34 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 643 Kč
Do košíku
Do košíku
Leopold Vienna
Moka konvička Trevi
400 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
871 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
229
230
231
...
536
Načíst další