Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 153 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Styler
Dětský obrázek Mouse Ballerina
30x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Skladem
959 Kč
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bredemeijer
Čajová souprava Umea
Keramická, šedobéžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Jídelní stůl Dinex
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, 90x90 cm, délka po rozložení 166 cm
(1)
Skladem
17 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Vikosa
Protiskluzová podložka pod koberec Solid
70x240 cm
(1)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Dekorační tác Opal
Skleněný, 14x25,5 cm
(1)
Skladem
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Květináč Argyle
Na bylinky, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Odkládací stolek Wellcres
Z masivu munggur, v přírodní barvě, ø 65 cm, výška 41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 232 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Stojan na oblečení Acorn
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, 70x66 cm, výška 170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
8 919 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětské stínidlo Ciral
Žluté/bílé, látkové, ø40x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Brabantia
Sušák na prádlo HangOn Tower
Bílý, kovový, délka sušicí plochy 30 m
(1)
Skladem
1 951 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka sušicí plochy (2)
Na prodejně
sada 3 ks
OYOY Living Design
Háčky v sadě Pieni
3 ks, závěsné, nerezové, v mosazné barvě
(1)
Skladem
245 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Dětská knihovna
Z MDF, bílá, šířka 79 cm, výška 131 cm, hloubka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 719 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Sada mlýnků na pepř a sůl Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Skladem
949 Kč
475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Přehoz Folkstone Geo
Prošívaný, béžový, 220x230 cm
(1)
Skladem
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
884 Kč
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec Hyde Park
Pratelný/ručně tkaný/s hračkami, bavlněný, s nízkým vlasem, zelený/krémový, 90x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 944 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 25 cm, výška 19,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Elle Decoration
Koberec Roya Imani
Ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, krémový, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 663 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Christmas Mystery
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 10 cm, délka 10 cm
(1)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Micadoni
Křeslo Molino
Z textilie bouclé, béžové, výška zadní opěrky 41 cm, výška sedáku 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
17 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Hanse Home
Dětský koberec Ravi
Syntetický, s nízkým vlasem, 160x235 cm
(1)
Skladem
3 459 Kč
Do košíku
Do košíku
Ragaba
Jídelní stůl Jubi
Rozkládací, s přídavnou deskou, 45x90 cm, délka po rozložení 90 cm
(1)
Skladem
12 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Printworks
Zápisník Bon Voyage Travel Journal
104 str.
(1)
Skladem
984 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Vipack
Dětská postel DALLAS
90x200 cm, domečková/s výsuvným lůžkem, s úložným prostorem, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousek
18 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Dětský organizér na hračky Calle
Dřevěný, v přírodní barvě, 27x8x18 cm
(1)
Skladem
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Potah Sacha
Na pohovku, napínací, 3místný, hnědý
(1)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, oranžová, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
House Nordic
Stolní lampa Stafford
Bílá/v přírodní barvě, bambusová, LED, ø13,5x18 cm
(1)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Umělý vánoční stromeček Alfi LED
Výška 180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Hračka pro psa Bear
Látková, hnědá
(1)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
simplehuman
Odpadkový koš
Nášlapný, kovový, bílý, 6 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Light & Living
Jídelní stůl Leyda
S deskou v dekoru mramoru, ø 100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
25 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rohožka Ways
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 25x75 cm
(1)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Unique Furniture
Jídelní křeslo Milton
S područkami, čalouněné, sametové, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 048 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Pink Aura
70x100 cm, tištěný, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Servírovací stolek Empoli
Na kolečkách, kovový, 27,5x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 690 Kč
Do košíku
Do košíku
FD
Koberec Sensi Tris
Syntetický, s nízkým vlasem, v mentolové barvě, 160x230 cm
(1)
Skladem
4 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Marckeric
TV stolek Amira
Z MDF, povrchová úprava: melamin, krémový, šířka 180 cm, výška 55 cm, hloubka 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
10 209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitmotiv
Stolní lampa Manta
Khaki, kovová, ø20x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 920 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kulig
Příbor Luce
Pro 4 osoby, 24 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
WOOOD
Šatní skříň Organize
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: kartáčování, světle šedá, šířka 110 cm, výška 215 cm, hloubka 44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
27 255 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vlastnosti (2)
Premium
Kave Home
Košíky v sadě Milly
2 ks, z vodního hyacintu, v přírodní barvě, výška 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 027 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Meowbaby
Bazének s míčky Montessori
Manšestrový, se snímatelným potahem, hnědý, ø 90 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Reality
Venkovní svítidlo Melo
Bílé, plastové, LED, zapichovací, solární, s možností volby barvy/na dálkové ovládání, IP67, ø20x17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Germania
Šatní skříň Aledo
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, lesklá, bílá/v přírodní barvě, šířka 60 cm, výška 198 cm, hloubka 41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
11 699 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
244
245
246
...
536
Načíst další