Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 822 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Tigry
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Embla
Ručně vyrobená, z kameniny, růžová, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(3)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Florist
Servírovací, ø 26,5 cm, z kameniny
(3)
Skladem
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Pelíšek Wooly
Pro kočku, krémový, 45x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Závěsné svítidlo Cielo
Černé, kovové, ø4x8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Rowan Berries
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(3)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
Zelená, skleněná, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Mirery
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, modré, 140x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Botník Fremont
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 75 cm, výška 108 cm, hloubka 37 cm
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
7 309 Kč
s kódem
8 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Háček Menoto
Nástěnný/bez vrtání, nerezový, v matně stříbrné barvě
(4)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Dílenská skříň Detroit XL
Plastová, 54x89 cm, výška 93 cm
(4)
Skladem
2 595 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Berna
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, matná, bílá, šířka 110 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 054 Kč
s kódem
8 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Noční stolek Miranda
Z borovicového dřeva, tmavě modrý, 46x35 cm, výška 49,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 869 Kč
s kódem
2 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Koš na prádlo Soft Storage
Látkový, béžový, 69 l
(2)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Tyler
Rozkládací, s přídavnou deskou, z dubového dřeva, ø 120 cm, délka po rozložení 210 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
25 499 Kč
s kódem
29 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Keter
Zahradní lehátko Deco Porto
Polohovací/skládací, plastové, tmavě hnědé, nosnost 110 kg, šířka 58 cm, výška 34,5 cm, hloubka 191,5 cm
(2)
Skladem
2 260 Kč
s kódem
2 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Floriane Garden
Zahradní lounge set Beech
Pro 2 osoby, z bukového dřeva, krémový/v přírodní barvě, 3 ks
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 199 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Zarážka na knihy Joey
Keramická
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 325 Kč
s kódem
1 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Regál
Bambusový, povrchová úprava: práškový lak, černý/v přírodní barvě, šířka 30 cm, výška 70 cm, hloubka 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 410 Kč
s kódem
1 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Konzolový stolek Tower
V dekoru jasanu, černý/tmavě hnědý, 20,5x126 cm, výška 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 909 Kč
s kódem
4 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Umělá palma
Ø 60 cm, výška 90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 317 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Police
Z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 40 cm, výška 20 cm, hloubka 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 211 Kč
s kódem
3 778 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Sada mlýnků na pepř a sůl Suli
2 ks, světle žlutá/zelená, dřevěná
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 952 Kč
s kódem
2 297 Kč bez kódu
1 149 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Premier Housewares
Barová stolička Chester
Z kaučukového dřeva, bílá/v přírodní barvě, výška sedáku 74 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kalune Design
Nástěnný věšák Dama
Kovový, ve zlaté barvě, šířka 80 cm, výška 45 cm, hloubka 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 232 Kč
s kódem
2 626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Candy Cane
Z mikroplyše, s vánočním motivem, červená, 130x170 cm
(2)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Alaska
Z umělé kožešiny, šedobéžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
256 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
vtwonen
Modulární skříň Daily
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, matná, krémová, šířka 50 cm, výška 50 cm, hloubka 58 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 205 Kč
s kódem
4 947 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Skladem
201 Kč
s kódem
237 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Frill Ditsy Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(2)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Elijah
2 ks, z polyresinu, 12 cm
(2)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Metro
Bílé, kovové, 15,5x16x25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
972 Kč
s kódem
1 144 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Orbella
Pratelná, bílá/ve stříbrné barvě, 45x75 cm
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Umělá větvička White Bell Flower
Ø 20 cm, výška 34 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Squid Lighting
Stojací lampa Owl
Ve zlaté barvě, z opálového skla, IP40, ø32x130 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
GTV
Žárovka LED
GU10, 3000 K, 12,5 W, ø 11 cm
(2)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Empilable
6 ks, 160 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Santana
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s geometrickým vzorem, béžové, 240x220 cm
(2)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sedací vak Adara
Se snímatelným potahem, bílý, ø 50 cm, váha 2,5 kg
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 005 Kč
s kódem
2 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Esschert Design
Konvička na zalévání George
Plastová, 1,325 l
(2)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Geo
Pratelná, tmavě zelená, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, hnědé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Mop (EVO)
Rotační, s kbelíkem
(2)
Skladem
865 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Aerárium
Ø 30 cm, výška 44 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 291 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Deco
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Umbra
Nástěnný věšák Melody
Hliníkový, bílý/v přírodní barvě, šířka 43 cm, výška 13 cm, hloubka 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
304
305
306
...
528
Načíst další