Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 808 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Boltze
Závěsné vánoční dekorace v sadě Gerda
4 ks, kovové, ø 30 cm
(2)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 20 cm, výška 50 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 487 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Star
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s květinovými vzory, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Adeko
Dětská matrace Standard B
120x200 cm, s odnímatelným potahem/antialergenní, měkká, pěnová, tloušťka 12 cm
(2)
Doručíme od 4. 11. 2026
5 227 Kč
s kódem
6 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (9)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolek Maymai
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 50x50 cm, výška 50 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
7 319 Kč
s kódem
8 611 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
WOOOD
Rohová pohovka Rodeo
Z imitace kůže, pravý roh, hnědá, vícemístná, šířka 300 cm, hloubka 86 cm, hloubka sedáku 67 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
38 123 Kč
s kódem
44 851 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
276 Kč
s kódem
325 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Aquarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Milza
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, béžové, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Woman Face
29x41 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Clipp
Bílá, papírová, ø60x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Christmas Sweater
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, zelený, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DEA HOME
Odpadkový koš Berlino
Dotykový, plastový, ve stříbrné barvě, 80 l
(2)
Doručíme od 9. 10. 2026
1 283 Kč
s kódem
1 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12,5x17,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Botník Genova
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, lesklý, šedý, počet párů bot 20 , šířka 88 cm, výška 120 cm, hloubka 40 cm
(2)
Doručíme od 30. 11. 2026
9 562 Kč
s kódem
11 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, v přírodní barvě, na fotku 40x50
(2)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Adele
2 ks, s područkami/houpací, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ragaba
Jídelní stůl Zeen
90x140 cm
(2)
Doručíme od 5. 11. 2026
10 709 Kč
s kódem
12 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Pracovní stůl Century
45x100 cm
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
7 989 Kč
s kódem
9 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Narma
Dětský koberec Kids Buddy
Syntetický, oranžový/hnědý, 70x110 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Ferruccio Laconi
Módní doplněk
(2)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Odšťavňovač
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Watercolour Butterfly
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Støraa
Knihovna Anita
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: barva, hnědá, šířka 296 cm, výška 223 cm, hloubka 34 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
33 744 Kč
s kódem
39 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Křeslo Dubna
Béžové, výška zadní opěrky 33 cm, výška sedáku 32 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
15 858 Kč
s kódem
18 657 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bystag
Hodiny
Nástěnné, výška 58 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meise Möbel
Dvoulůžková postel Frieda
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, modrá/šedá
(4)
Skladem
Poslední kousky
25 517 Kč
s kódem
30 020 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Eucalyptus
Zelená, látková, LED, na baterky, s časovačem, 180x5x8 cm
(4)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
vtwonen
Modulární skříň Daily
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, matná, krémová, šířka 100 cm, výška 200 cm, hloubka 58 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
17 362 Kč
s kódem
20 426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Little Nice Things
Dětský věšák Tree House
Nástěnný, zelený, šířka 48,5 cm, výška 39 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Embla
Červená, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář Christmas Noel
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tvilum
Botník Oslo
Výklopný, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 139 cm, hloubka 24 cm
(4)
Doručíme od 21. 10. 2026
3 137 Kč
s kódem
3 690 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Leitz
Tabule Cosy
Magnetická, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 182 Kč
s kódem
1 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Konferenční stolek Zanu
V dekoru dubu, černý/v přírodní barvě, ø 68 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 048 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní lavice Vancouver
Dřevěná, bílá, nosnost 200 kg, šířka 128 cm, hloubka 51 cm, výška 80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
6 459 Kč
s kódem
7 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Komoda Campus
Z MDF, povrchová úprava: lak, bílá, šířka 120 cm, výška 83 cm, hloubka 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
6 395 Kč
s kódem
7 524 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Dekorační tácy v sadě
2 ks, dřevěné, 20x37 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Tigry
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Embla
Ručně vyrobená, z kameniny, růžová, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(3)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Florist
Servírovací, ø 26,5 cm, z kameniny
(3)
Skladem
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Pelíšek Wooly
Pro kočku, krémový, 45x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Závěsné svítidlo Cielo
Černé, kovové, ø4x8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Rowan Berries
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(3)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma
Zelená, skleněná, LED, na baterky, ø9,5x19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Mirery
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, modré, 140x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
303
304
305
...
528
Načíst další