Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 239 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Clouds Mustard
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, v hořčicové barvě, 120x160 cm
Skladem
Poslední kousky
3 594 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Barová židle Yvette
S područkami, čalouněná, žinylková, béžová, výška sedáku 65 cm
Skladem
Poslední kousek
7 823 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Zahradní židle Heta
Kovová, stohovatelná, bílá, nosnost 110 kg, šířka 57 cm, výška 87 cm, hloubka 56,5 cm
Skladem
4 299 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Savoy
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Mira 1452
Pratelný, syntetický, bez vlasu, béžový, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Bianca
Povlečení Vintage Rosebud Lace
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, krémové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Orion
Odpadkový koš Premier
Nášlapný, plastový, šedý, 15 l
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sada mlýnků na pepř a sůl Moli
2 ks, světle žlutá, dřevěná
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
765 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
OYOY Mini
Dětská tapiserie Saga
Výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
808 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dutchbone
Noční stolek Arda
S deskou z kamene, hnědý, 45x35 cm, výška 60 cm
Skladem
Poslední kousek
7 799 Kč
Do košíku
Do košíku
vtwonen
Dětská šatní skříň Stage
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, matná, zelená/šedá, šířka 103 cm, výška 185 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousek
22 262 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Zahradní židle Yua Wire
Kovová, stohovatelná, šedá, nosnost 110 kg, šířka 57 cm, výška 77 cm, hloubka 60 cm
Skladem
Poslední kousky
5 975 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Zone
Stojan na mycí prostředky Singles
Plastový, černý, 9x17 cm, výška 8 cm
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Konzolový stolek Gothenburg
Z jedlového dřeva, v přírodní barvě, 40x110 cm, výška 80 cm
Skladem
Poslední kousek
10 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Arlie
S příměsí bavlny, modrá, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
835 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
OYOY Living Design
Miska Yuka
Na dip, terakotová, ø 11 cm
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Obal na květináč
Keramický, ø 13 cm, výška 12 cm
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Noční stolek Salino
Světle žlutý, 36x33 cm, výška 70 cm
Skladem
Poslední kousky
5 849 Kč
Do košíku
Do košíku
Germania
TV stolek Piana
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matný, bílý, šířka 183 cm, výška 45 cm, hloubka 25 cm
Skladem
Poslední kousky
8 749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Villeroy&Boch
Dětský koberec Roar like a Lion
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, krémový, ø 160 cm
Skladem
Poslední kousky
3 685 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
ESTE
Koberec Solace
Syntetický, se střední délkou vlasu, zelený, 200x290 cm
Skladem
4 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bizzotto
Venkovní svítidlo Balmony
Černé, kovové, LED, přenosné, na USB, stmívatelné, IP44, ø25x140 cm
Skladem
Poslední kousky
2 889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cotton House
Povlečení Frank
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Police Townsville
Patrová, z dubového dřeva, v přírodní barvě, šířka 18 cm, výška 30 cm, hloubka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
Ladelle
Dóza Essentials
Na sůl, keramická, antracitová
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Kolotoč nad postýlku Dolly
Závěsný, látkový, ø 20 cm
Skladem
Poslední kousky
1 130 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Dětská stolní lampa Butterfly
Béžová, kovová, LED, přenosná, na USB, ø15x25 cm
Skladem
Poslední kousek
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Marckeric
Komoda Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, vínová, šířka 140 cm, výška 90 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousek
11 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér do šuplíku Soft Storage
Látkový, 16,5x29 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Beauty Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
Skladem
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mystery
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
510 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-40 %
Cosmopolitan Design
Pohovka Vermont - II. jakost
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, šedá, trojmístná, šířka 222 cm
Skladem
Poslední kousek
23 039 Kč
38 399 Kč
Do košíku
Do košíku
-40 %
Bobochic Paris
Pohovka Marcel - II. jakost
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, béžová, vhodné pro mazlíčky, trojmístná, šířka 211 cm
Skladem
Poslední kousek
22 890 Kč
38 399 Kč
Do košíku
Do košíku
-40 %
Milo Casa
Pohovka Luca - II. jakost
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, tmavě šedá, voděodolná/odolné vůči skvrnám, trojmístná, šířka 250 cm
Skladem
Poslední kousek
23 639 Kč
39 399 Kč
Do košíku
Do košíku
-34 %
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Sary - II. jakost
180x200 cm, s roštem, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousek
9 974 Kč
15 344 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoba Bertie
Dřevěná, 22 cm
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Stolní lampa Bianca
Světle šedá, keramická, ø15x29 cm
Skladem
Poslední kousky
361 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Leopold Vienna
Šálky v sadě Franca
4 ks, keramické, na espresso, bílé, 180 ml
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Dóza Hammershøi Summer
Na potraviny, kovová, bílá
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Pojízdný regál Aden
Bambusový, v přírodní barvě, šířka 55 cm, výška 85 cm, hloubka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
3 304 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Nolari
Umělý vánoční stromeček Spruce Exclusive LED
Ø 137 cm, výška 210 cm
Skladem
10 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Zuiver
Odkládací stolek Creek
Kovový, ve stříbrné barvě, 29x29 cm, výška 48 cm
Skladem
Poslední kousky
3 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, světle modrá, ø 17 cm, výška 20,5 cm
Skladem
1 281 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Šálky v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, s podšálkem, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
975 Kč
488 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 49x49 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitmotiv
Stolní lampa Verano LED
Červená, skleněná, LED, ø13,5x20 cm
Skladem
Poslední kousky
660 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Solná lampa Nepal
Oranžová, kamenná, ø11x28 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
338
339
340
...
535
Načíst další