Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 255 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, světle modrá, ø 17 cm, výška 20,5 cm
Skladem
1 281 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Šálky v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, s podšálkem, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
975 Kč
488 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 49x49 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Leitmotiv
Stolní lampa Verano LED
Červená, skleněná, LED, ø13,5x20 cm
Skladem
Poslední kousky
660 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Solná lampa Nepal
Oranžová, kamenná, ø11x28 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Kuchyňský organizér CupboardStore
Plastový, béžový, 20x47 cm, výška 33,5 cm
Skladem
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
LED lucerna Cavia
Černá, kovová, LED, přenosná, solární/na USB, IP44, ø34x54 cm
Skladem
Poslední kousek
2 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Bertie
6 ks, dřevěné, ø 3 cm
Skladem
529 Kč
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
The Beds
Šatní skříň Abies
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 97 cm, výška 196 cm, hloubka 60 cm
Skladem
Poslední kousky
82 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v matně zlaté barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Talíře v sadě Tatum
4 ks, ø 27 cm, z kameniny, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousky
2 599 Kč
650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Novinka
Premier Housewares
Obal na květináč Sidra
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20,5 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Deka Pratello
S příměsí bavlny, žlutá, 130x155 cm
Skladem
576 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Nolari
Umělý vánoční stromeček Canadian Spruce
Ø 122 cm, výška 180 cm
Skladem
3 579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Nolari
Umělý vánoční stromeček Snowy Pine LED
Ø 119 cm, výška 180 cm
Skladem
7 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Tác Missy
Ø 30 cm , keramický
Skladem
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Váza Velia
Ocelová, béžová, ø 21 cm, výška 23 cm
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Hübsch
Závěsné svítidlo Remi
Červené/zelené, kovové, ø25x15 cm
Skladem
Poslední kousky
2 646 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Ebenor
Keramický, ø 40 cm
Skladem
Poslední kousek
2 121 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Novinka
STOR
Dětská termoska K-Pop Demon Hunters
Nerezová, fialová, 665 ml
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Konferenční stolek Oaq
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 89x62 cm, výška 41 cm
Skladem
Poslední kousek
13 214 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Šálek Nini
Keramický, na espresso, světle zelený/světle růžový, 110 ml
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětský povlak na polštář Tadea
Na zip, vtipný, bavlněný, 45x45 cm
Skladem
600 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rojaplast
Zahradní houpačka Eden
Dřevěná, zelená/hnědá, nosnost 270 kg, šířka 192 cm, výška 170 cm, hloubka 130 cm
Skladem
Poslední kousek
7 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Komoda Titan
Z MDF, povrchová úprava: melamin, šedá/béžová, šířka 200 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousky
10 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Stolní lampa Monze
Zelená, kovová, ø15x28 cm
Skladem
Poslední kousky
1 722 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
S|P Collection
Šálek Manon
Kameninový, vínový, 240 ml
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Kave Home
Nástěnné svítidlo Brisia
Bílé/ve zlaté barvě, z opálového skla
Skladem
1 078 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
Rex London
Košíky v sadě
4 ks, z juty, ø 23 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Oris
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 115x170 cm
Skladem
Poslední kousky
1 575 Kč
s kódem
1 969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Talíře v sadě Carry
4 ks, dezertní , ø 20,5 cm, z kameniny, růžové/krémové
Skladem
2 069 Kč
517 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Artsy Doormats
Rohožka Blossom Tree of Life
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 60x90 cm
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Toy's Delight Rocking Horse
Syntetický, bez vlasu, kulatý, s vánočním motivem, červený, ø 160 cm
Skladem
2 425 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Obraz Meldert
80x120 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
Skladem
Poslední kousky
2 859 Kč
Do košíku
Do košíku
Støraa
Skříňka Mission District
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, černá, šířka 100 cm, výška 64 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousky
3 899 Kč
Do košíku
Do košíku
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Fresh Sea Salt
Vonná, s vůní jasmínu/s vůní moře, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Atle
Z recyklované bavlny, světle růžová/v terakotové barvě, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
468 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Mlýnek na pepř a sůl Grand Cru Nouveau
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Makamii
Rohová pohovka Malie
Pravý roh/s lenoškou, voděodolná, světle hnědá, trojmístná, šířka 242 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 60 cm
Skladem
Poslední kousek
41 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (3)
sada 4 ks
BonBistro
Steakové nože v sadě Carne
4 ks, ocelové, černé/ve stříbrné barvě
Skladem
869 Kč
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Koš na prádlo Bo Hi
Kovový, matně černý, 2x45 l
Skladem
Poslední kousky
7 192 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Pekáč Litina Smalt
Z litiny, 27x42 cm, maximální teplota 250 °C
Skladem
Poslední kousky
2 089 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Living Design
Dekorační tác Bakku
Kovový, 24,5x31,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 592 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, ø 11 cm, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Šálek Cyril
Porcelánový, zelený/slonovinový, 215 ml
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bredemeijer
Konvice na čaj Minuet Santhee
1,5 l, se sítkem, skleněná
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 223 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sollux
Nástěnné svítidlo Surtur
Bílé/v přírodní barvě, z opálového skla, ø12x17 cm
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
339
340
341
...
535
Načíst další