Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 457 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Micadoni
Křeslo Tove
Sametové, šedé, výška zadní opěrky 38 cm, výška sedáku 40 cm
Skladem
Poslední kousek
15 815 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Dětský závěs Bunny Tails Ditsy Flowers
2 ks, závěsný systém tyč, růžový, 168x183 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 379 Kč
690 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Miska Pearl
Na polévku, z kameniny, bílá, 420 ml, ø 14 cm
(9)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, hnědý, 50x90 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Hugo Frosch
Termofor Heart
Z mikroplyše, světle šedý, 1 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
385 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Soška Dreaming
Z polyresinu, 10x12,5 cm, výška 23,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Vialli Design
Sklenice Cristallo
300 ml, na whiskey
(46)
Skladem
Poslední kousek
290 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Egyptian Cotton
2 ks, z egyptské bavlny, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, růžové/hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Struhadlo Practic
Na zeleninu
(6)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, fialová, 160x210 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Morocco
Pratelná, textilní, tmavě hnědá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zuiver
Svícen Tubo
Kovový
Skladem
Poslední kousky
1 795 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, růžové, 50x100 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Rex London
Dětský polštářek Rainbow
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Košík Jute
Úložný, plastový, béžový, výška 15 cm
(37)
Skladem
178 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
Holmegaard
Miska Lily
Kompotová/na salát, skleněná, světle růžová, ø 23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1122
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousek
3 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
douceur d'intérieur
Záclona Sandra
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, růžová, 140x280 cm
(1)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Mogador
Závěsný systém tyč, šedý/ve zlaté barvě, 140x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Chladicí box Adventure series Rose Quartz
Světle růžový, 15 l, plastový
Skladem
Poslední kousky
3 250 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Elletipi
Víko na odpadkový koš
Plastové, tmavě šedé
(5)
Skladem
313 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Compactor
Úložný box na oblečení Blue Edition
Vakuový, plastový, modrý, 42x40x25 cm
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Stojan na pokličky a pánve Tower
Kovový, bílý, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
675 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Sprchový závěs Diagonal
S geometrickým vzorem/s pruhy, khaki/hnědý, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Squid Lighting
Závěsné svítidlo Geo
Černé/ve zlaté barvě, kovové, IP40, ø9x124 cm
(1)
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Modrá, 60x100 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Leman
Nášlapný, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 12 l
(22)
Skladem
Poslední kousky
835 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
YAMAZAKI
Dóza Tower
Na potraviny, plastová, bílá
(6)
Skladem
Poslední kousek
502 Kč
Do košíku
Do košíku
Yellow Tipi
Dětský závěs Magic
Bavlněný, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, s hvězdičkami, modrý/šedý, 130x260 cm
Skladem
Poslední kousek
3 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mepal
Dóza Stora
1,6 l, na potraviny, plastová, bílá
(24)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Francois
Ručně tkaný, vlněný, bouclé, bez vlasu, šedý, 60x90 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 030 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Na prodejně
Star Trading
LED svíčka Flamme Swirl
Na baterky, béžová, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEIFHEIT
Kráječ Combi
Na vejce, z nerezové oceli
(3)
Skladem
392 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Sprchová hadice Hydro
Ocelová, ve stříbrné barvě, 150 cm
(4)
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Monster Alphabet
Prošívaná, z bavlněného saténu, bílá, 140x200 cm
Skladem
2 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Paia
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(3)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Chránič matrace Classic
Voděodolný/antialergenní, 100x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Gerda
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, na baterky, s časovačem, délka 180 cm
(8)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Grinch
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/šedé, s vánočním motivem, bavlněné, 200x140 cm
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
LEGO®
Dětský hrnek Snowman
255 ml, na latte, keramický, bílý
(113)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Gardinia
Roleta Brutus
Bambusová, v přírodní barvě, 140x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Casa Selección
Rohožka Geranio
Z kokosového vlákna, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
Skladem
689 Kč
172 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hendi
Mandolína
Na zeleninu
(2)
Skladem
Poslední kousky
908 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
445
446
447
...
677
Načíst další