Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 462 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Orion
Talíř Verde
Dezertní , ø 21 cm, skleněný, zelený
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, bílé, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Styler
Rámeček Oslo
24x33 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(60)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(5)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Compactor
Stojan na boty Stilito
Kovový, ve stříbrné barvě, počet párů bot 12 , šířka 62 cm, výška 34 cm, hloubka 22 cm
(68)
Skladem
524 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Stěrka s držákem Kapi
Černá, délka 27 cm
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Metaltex
Držák na hrnky Lava
Z nerezové oceli, černý, ø 19 cm, výška 36 cm
(6)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Allstar
Koupelnová polička Quick-Fit
Bez vrtání/rohová, plastová, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Holm
Slánka a pepřenka
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Váza
Zelená/šedá, 23x39 cm, výška 22 cm
(149)
Skladem
Poslední kousek
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Hračka pro psa Biscuits Oval
Gumová, červená
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Lion
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Naběračka Imperial
Z nerezové oceli
(30)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Unique
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, bílý/ve zlaté barvě, 120x180 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Flair Rugs
Běhoun Marbled
Syntetický, se střední délkou vlasu, béžový, 60x230 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
2 124 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Zone
Minutka Singles
Tmavě šedá
(2)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Chránič matrace Molly
160x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Háčky v sadě Fixeo
2 ks, závěsné, kovové, v leskle stříbrné barvě
Skladem
99 Kč
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Vitaus
Koberec Monroe
Pratelný, syntetický, bez vlasu, černobílý, 120x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Deka Salacia
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Hendi
Kávové lžičky v sadě Profi Line
12 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
Poslední kousky
265 Kč
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Ladelle
Termohrnek Eco
350 ml, keramický, černý
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Elektrický svícen Bjurfors
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 52x8x76,5 cm
Skladem
2 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Orion
Náhradní filtry do filtrační konvice v sadě
3 ks
(6)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchová hadice
Ve stříbrné barvě, 200 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
521 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
GTV
Žárovka LED
GU10, 3000 K, 12,5 W, ø 11 cm
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Zrcadlo Tab
Kosmetické, ø 18 cm
Skladem
Poslední kousky
778 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Černá, 750 ml
(90)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Pappelina
Vnitřní a venkovní koberec Effi Mustard
Oboustranný/pratelný, syntetický, bouclé, bez vlasu, v hořčicové barvě, 60x125 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Retro Daisy
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Compactor
Stojan na boty
Kovový, ve stříbrné barvě, počet párů bot 12 , šířka 59 cm, výška 71 cm, hloubka 29 cm
(108)
Skladem
398 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, žluté, 200x200 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 140x300 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
douceur d'intérieur
Prostírání Beton Cire
Plastové, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
EGLO
Smart stropní svítidlo FUEVA-Z
iOS/Android, Google Home, Amazon Alexa, kovové/plastové, LED, na dálkové ovládání/stmívatelné/s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 16,5 W, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
1 190 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Běhoun Arch
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý/šedý, 80x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Crushed Velvet
2 ks, závěsný systém tyč, šedé, 229x229 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
2 139 Kč
1 070 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Filumi
Potah Talo
Na křeslo, 70 cm, tmavě šedý
(31)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
SQUISHMALLOWS
Dětské noční světlo Fizz Winston
Modré, silikonové, LED, noční, na baterky/na USB, ø10x11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dětský závěs Petite Etoile
Závěsný systém tyč, s hvězdičkami, růžový, 140x260 cm
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Marble
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, světle růžový/ve zlaté barvě, ø 120 cm
(3)
Skladem
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
KIS
Úložný box K Latch Box
S víkem, plastový, šedý, objem 28 l, 59x39x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Polštář na gauč Martina
Žinylkový, krémový, šířka 52 cm, váha 1,5 kg
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 808 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástěnné, ø 30,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Pacali
Bílé, kovové, LED, 56x24x14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Star Trading
LED svíčka Flamme Rustic
Na baterky, černá, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
446
447
448
...
677
Načíst další