Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 007 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Adriel
Světle hnědá, 50x80 cm
(1)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Běhoun Band
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 80x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 444 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
Oblíbené
Premier Housewares
Nákupní taška Butterfly
Bavlněná
(29)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Sass & Belle
Párty doplněk Halloween Honeycomb Bat
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Dávkovač mýdla Time
Betonový, světle šedý, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
996 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Love Story
Lopatka
Plastová, světle šedá, 16x11 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Plastový, LED, solární, IP44, délka 190 cm
(57)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Košík Jute S
Úložný, plastový, taupe, výška 11 cm
(1)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Premium
Kave Home
Dávkovač mýdla Macinne
Kamenný, šedý, 7,5x7,5 cm, výška 19,5 cm
Skladem
530 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, šedý, 140x245 cm
(158)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
Hermia
Dózy v sadě
3 ks, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
276 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Knight
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
219 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Jerry Fabrics
Dětské pončo Paw Patrol
Velikost 3-8 let, bavlněné
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Závěsná vánoční dekorace Jazmina
Papírová, 182 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Mýdlenka Attitude
Kamenná, modrá, ø 12 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Dětské hodiny DIY Chico
Ø 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský úložný box Head Zombie L
Plastový, s potiskem, šedý, ø 24 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Police Maddison
Z jedlového dřeva, matná, matně černá, šířka 60 cm, výška 30 cm, hloubka 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 839 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Melodie
Zatemňovací, závěsný systém tyč, sametový, antracitový, 135x280 cm
(1)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Tác Animado
18x38 cm, kovový
Skladem
Poslední kousky
1 101 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Desert 1301
Pratelný, syntetický, bez vlasu, béžový, 240x340 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
8 247 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Premium
Blomus
Kelímek na zubní kartáčky Kua
Z polyresinu, krémový, ø 11 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Restilo
Závěs Carli Tie
Dimout, závěsný systém tyč, hnědý, 140x250 cm
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Způsob uchycení (2)
Artevasi
Květináč Saramago Cilindro
Z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 18 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Zátky na víno v sadě Blister
(61)
Skladem
221 Kč
Do košíku
Do košíku
Busy B
Těhotenský deník Pregnancy
124 str.
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní zápich Libra
Kovový, 5x9,5 cm, výška 75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Stolní lampa Vela
Bílá/zelená, látková, ø18x29 cm
Skladem
Poslední kousek
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Závěsné svítidlo Cafu
Ve zlaté barvě, kovové, ø25x33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
702 Kč
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Odpadkový koš NewIcon
Nášlapný, ocelový, matně černý, 20 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 776 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (3)
Allstar
Sprchový set Uno
S ruční sprchou/s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 70 cm
(2)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Mandala
Mandala, tmavě zelený, ø 140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Gardinia
Kroužky na záclony s háčkem v sadě Kreta
10 ks, kovové, bílé
(2)
Skladem
209 Kč
21 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Chlebník Roll Top
Kovový, v leskle stříbrné barvě, 17x44,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Zástěra Velmar
Béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Blomus
Háčky v sadě Rof
2 ks, nástěnné, kovové, šedé
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Casa Selección
Nástěnný věšák Anillos
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, šířka 40 cm, výška 5,5 cm, hloubka 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Foutastic
Utěrky v sadě Sofya
6 ks, bavlněné, růžové, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Allstar
Dávkovač mýdla Lyon
Plastový, matně bílý, 350 ml, ø 9 cm, výška 12,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Dóza
1,2 l, na potraviny, kovová, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Control
Modrá, plastová, do zásuvky, 23x8,5x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
524 Kč
Do košíku
Do košíku
Spira
Špička na stromeček Star Topper
Dřevěná, 9 cm
(2)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Santana
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s geometrickým vzorem, béžové, 240x220 cm
(2)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Záclona Esquisse
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s geometrickými vzory, žlutá, 140x280 cm
(8)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Lis na česnek
Z nerezové oceli
(31)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
460
461
462
...
667
Načíst další