Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 088 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Remy
20 ks, papírové, 33x33 cm
Skladem
169 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tefal
Termoska Senator K3064414
1 l, z nerezové oceli, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, oranžové/světle hnědé, 230x220 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roger la Borde
Dárková taška Winter Foliage
S vánočním motivem, 31x25 cm
(4)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 4 ks
knor
Zrcadla v sadě Heksagon
4 ks, nástěnná, 35x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 639 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
516 Kč
258 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Candellux Lighting
Závěsné svítidlo Mellow
Bílé, látkové, ø52x132 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
LED svíčka Sille Rechargeable
Do nabíječky, bílá, ø 10 cm, výška 12,5 cm
(2)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl True Green
Lněný, 40x150 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Star Trading
Žárovka Spiral Filament
E27, 2100 K, 4 W, stmívatelná, ø 6 cm
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Skříňka na klíče
Nástěnná
(4)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelná dekorace Tangle
Ve stříbrné barvě, kovová, LED, do zásuvky, s časovačem, IP44, ø46x2,5 cm
(9)
Skladem
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Red Gingham
2 ks, lněné, kostkované, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlečení Floral
Na jednolůžko/prodloužené, s prostěradlem/3dílné, na knoflíky, nežehlivé, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 160x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Universal
Koberec Verona
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bianca
Povlečení Ticking Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Velmar
2 ks, taupe, 20x20 cm
(1)
Skladem
709 Kč
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Obaly na květináče v sadě
Plastové, výška 58 cm
Skladem
Poslední kousek
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEIFHEIT
Sušák na prádlo Linomatic 600 Deluxe Cover
Venkovní, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 60 m
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 622 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Držák zařízení péče o pleť Film Hook
Kovový, bílý, 6x6,5 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Dětský závěs Ombre Stars
2 ks, závěsný systém tyč, s hvězdičkami, modrý, 168x183 cm
Skladem
Poslední kousky
1 799 Kč
900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, v mentolové barvě
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tefal
Pánev Simply Clean Red B5673253
S poklicí/s nepřilnavým povrchem, ø 24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Chapelle
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, 17x14x23 cm
(2)
Skladem
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Plyšová hračka Gigi Giraffe
Vhodný věk 1+, výška 23 cm, délka 24 cm
(1)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Curver
Úložný box Style
Plastový, šedý, objem 30 l, 33x44x23 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
298 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Velmar
2 ks, koňakově hnědé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Reality
Venkovní svítidlo Talent
Bílé, kovové, LED, se senzorem pohybu, IP44, 11,5x16x10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
LEIFHEIT
Sušák na prádlo Pegasus 150 Solid Slim
Černý, kovový, délka sušicí plochy 15 m
(29)
Skladem
Poslední kousky
1 369 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Lucerna Lucca
Skleněná, 13x26,5 cm, výška 26,5 cm
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, černá, 170x210 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Compactor
Stojan na víno
Nástěnný, kovový, počet lahví 6
(60)
Skladem
357 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Mýdlenka Nova
Porcelánová, tmavě šedá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
568 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Sehlbach
Záclona Diamant Scherli
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém/závěsný systém kolejnice, s ornamentem/strukturovaná, bílá, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Golvy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 52 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Odkládací mřížka
Kovová
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Dětská konvička
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
Poslední kousek
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, tištěný, skleněný
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Blue Waves
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý/krémový, 50x80 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Curver
Košík Jute
Úložný, plastový, růžový, výška 23 cm
(10)
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 6 ks
Sagaform
Sklenice v sadě Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whiskey
(309)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Umut
Ve zlaté barvě, kovové, LED, 17x86x5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 276 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Hello Kitty Chococat
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Závěs Macarena
Do dveří, závěsný systém tyč, bavlněný, modrý, 90x200 cm
(1)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, tmavě modré, 200x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Orion
Ešus s příslušenstvím
7 ks, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(8)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Odpadkový koš Deco
Na tříděný odpad/nášlapný, plastový, ve stříbrné barvě, 2x23 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 890 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
475
476
477
...
669
Načíst další