Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 021 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
LEIFHEIT
Sušák na prádlo Rollfix 210 Longline
Nástěnný, bílý, kovový, délka sušicí plochy 21 m
(53)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Grilovací mřížka
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Basel
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mirrors and More
Zrcadlo Fine
Nástěnné, s osvětlením, ø 60 cm
Skladem
Poslední kousek
4 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Spinder Design
Odkládací stolek Mira
Kovový, černý, ø 40 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 646 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Desert 1301
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 80 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Bianca
Osuška Soft Zero Twist Spa Towel
Bavlněná, béžová, 100x150 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě
2 ks, látkové, 10x12 cm, výška 15 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, hnědé/béžové, 60x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Koupelnová polička Bestlock
Bez vrtání, kovová, černá
(23)
Skladem
Poslední kousky
741 Kč
Do košíku
Do košíku
Canett
Jídelní židle Hella
Světle šedá
(3)
Skladem
Poslední kousek
8 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
House Nordic
Podsedák Lambskin
Kožešinový, bez uchycení, ø 35 cm
(85)
Skladem
Poslední kousky
541 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Compactor
Odpuzovač šatních molů Cedar
V přírodní barvě, 7x18 cm, výška 1,5 cm
(313)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Milieu
Lněný, na zip, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Esschert Design
Květináč
Kovový, s odtokovým otvorem, výška 43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Dětský botník Kid's Shoe Rack
Kovový, povrchová úprava: lak, matný, černý, počet párů bot 3 , šířka 18 cm, výška 67 cm, hloubka 18 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
vtwonen
Modulární skříň Daily
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, matná, krémová, šířka 100 cm, výška 110 cm, hloubka 58 cm
Skladem
Poslední kousky
10 796 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Košík Fiesta
Z mořské trávy, v přírodní barvě, výška 16,5 cm
(4)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Háčky v sadě Nadua
3 ks, nástěnné, z bukového dřeva, černé
(1)
Skladem
Poslední kousek
975 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mauro Ferretti
Soška Woman With Butterfly
Z polyresinu, 21x20 cm, výška 36,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 179 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Stojan na papírové utěrky Myroll
Z nerezové oceli, černý, ø 15 cm, výška 32 cm
(28)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Společenská hra Play Tumbling Towers
Vhodný věk 3+
Skladem
752 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Stojan na kuchyňské náčiní
Kovový, bílý/v přírodní barvě, ø 14 cm, výška 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Maymont
2 ks, stohovatelné, čalouněné, krémové/tmavě hnědé
Skladem
Poslední kousek
10 999 Kč
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Bloomingville
Stojánky na vajíčka v sadě Patrizia
3 ks, keramické, žluté/zelené/modré/růžové
(3)
Skladem
339 Kč
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchový set Cuadro
S hlavovou sprchou/s ruční sprchou/s posuvným držákem, z nerezové oceli, matně černý, 101 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 793 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Mašlovačka President
Silikonová
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Scandic
Podnožka Marvel
Žinylková, béžová, šířka 62 cm, hloubka 62 cm, výška 42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
7 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
The Poster Club
Plakát Tulips in a Blue Vase – Anine Cecilie Iversen
70x50 cm
Skladem
Poslední kousky
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Dětský hrací koberec Green Neighborhood
Pratelný, syntetický, bez vlasu, zelený, 120x180 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, světle šedé, 30x52 cm
(21)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Villeroy&Boch
Koberec Toy's Delight Nutcracker
Syntetický, bez vlasu, kulatý, s vánočním motivem, červený, ø 160 cm
(1)
Skladem
2 194 Kč
Do košíku
Do košíku
Dutchbone
Stojací lampa Karish
Ve zlaté barvě, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, ø36x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
9 541 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, šedý, 45x45 cm
(9)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Sleep Dreams
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, bílé/růžové, 200x200 cm
(8)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Oblíbené
WMF
Struhadlo
Univerzální
(38)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Postýlka Gabriella
70x140 cm, s odnímatelným bokem/s nastavitelnou výškou, s roštem, z MDF, povrchová úprava: melamin, bílá
Skladem
Poslední kousek
5 747 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Wigiwama
Dětské křesílko Flip
Manšestrové, se snímatelným potahem, krémové
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 10 ks
SP TREND
Kroužky na záclony s háčkem v sadě Zeta
10 ks, kovové, matně černé
(11)
Skladem
129 Kč
13 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Miska Louka
Na polévku, porcelánová, bílá/fialová, 500 ml, ø 12,5 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Povlečení Magic
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, s abstraktním vzorem, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Allstar
Kryty na sporák v sadě Nice Day
2 ks, z tvrzeného skla, hnědé, s potiskem, 30x52 cm
(99)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
EGLO
Stropní svítidlo TOWNSHEND 3
Černé/v přírodní barvě, z masivního dřeva, 5x48x12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 090 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá rostlina Pearl
Ø 5 cm, výška 71 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
LotusGrill
Gril XL
Na dřevěné uhlí/přenosný, ø 43,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
6 801 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlněná, s pruhy, bílá/modrá, 90x140 cm
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Parisienne
30x40 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
193
194
195
...
543
Načíst další