Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 256 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kave Home
Mýdlenka Spalsh
Mramorová, v přírodní barvě, ø 10 cm, výška 2,5 cm
(5)
Skladem
298 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Jídelní židle Jenna
Otočná, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 637 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Stolní lampa Algaida
Šedobéžová, látková, ø25x35 cm
Skladem
Poslední kousky
2 020 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Záclona Fifties
S příměsí lnu, závěsný systém tyč, béžová, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Úložný box Engla Christmas Storage
S víkem/dekorativní, kartonový, 37x50x15 cm
(1)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Set dětského nábytku Forrest
2 ks, z dubového dřeva, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousek
48 506 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Foutastic
Utěrky v sadě Ice Cream
6 ks, bavlněné, růžové, 40x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
68 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 3 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Salwa
3 ks, textilní, 5 cm
(3)
Skladem
389 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Miska Christmas cottage
Servírovací, keramická, červená/bílá
(2)
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Vakuový pytel Lavender
(4)
Skladem
Poslední kousek
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Light & Living
Soška Cycle
Kovová, 7x35 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Hippy Dots Olive
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s třásněmi, khaki/krémový, 120x160 cm
Skladem
Poslední kousek
3 809 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 17 cm, výška 22 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Taburet Ecru
Z textilie bouclé, s úložným prostorem, bílý, šířka 38 cm, hloubka 38 cm, výška 38 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Koberec Domm
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, krémový, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
8 611 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hammel Furniture
Jídelní stůl Single
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, ø 130 cm, délka po rozložení 228 cm
Skladem
Poslední kousky
21 448 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá květina Hydrangea
Ø 16 cm, výška 36 cm
Skladem
178 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Sada doplňků do koupelny Brasil
Plastová, tmavě modrá
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Maximex
Pomůcky na odstranění vodního kamene v sadě
2 ks
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Pomůcky na odstranění vodního kamene v sadě
2 ks
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlečení Damask
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, luxusní, z bavlny Renforcé, orientální, černé, 200x220 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 719 Kč
Do košíku
Do košíku
Støraa
Skříňka pod umyvadlo Mirza
Z MDF, povrchová úprava: folie, bílá, šířka 60 cm, výška 56 cm, hloubka 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 869 Kč
Do košíku
Do košíku
Rotho
Sada kočičího záchodu a lopatky Biala
Z recyklovaného plastu, tmavě modrá
Skladem
Poslední kousky
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Karlsson
Budík Gentle
Ø 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
661 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Cuisiline
2 ks, z recyklované bavlny, antracitové, 18x28 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
217 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Selection
Prkénka v sadě Rustic
2 ks, servírovací, dřevěná, 33 x 23 cm
Skladem
718 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Selection
Mlýnek a prkénka v sadě Rustic
3 ks, servírovací, dřevěný
Skladem
1 267 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Selection
Prkénka v sadě Rustic
2 ks, servírovací, dřevěná
Skladem
828 Kč
Do košíku
Do košíku
Rowico
Nástěnný věšák Hillmond
Z dubového dřeva, ve světle přírodní barvě, šířka 65 cm, výška 13 cm, hloubka 7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Obal na knihu s taškou Violet
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Modulární pohovka Fairfield Kentucky
Z imitace kůže, koňakově hnědá, dvoumístná, šířka 208 cm, hloubka 92 cm, hloubka sedáku 60 cm
(4)
Skladem
32 598 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
TV stolek Dilly
Z MDF, povrchová úprava: melamin, černý, šířka 150 cm, výška 45 cm, hloubka 42 cm
Skladem
Poslední kousky
6 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Závěsné svítidlo Rayo
V přírodní barvě, bambusové, ø70x10 cm
Skladem
Poslední kousek
3 385 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 16 ks
Vitaus
Nášlapy na schody v sadě Oriental Era
16 ks, samolepící, 20x65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 849 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Zahradní jídelní set Viking & Capri
Pro 6 osob, plastový, zelený/tmavě šedý
Skladem
Poslední kousek
19 313 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Noční stolek Miranda
Z borovicového dřeva, tmavě modrý, 46x35 cm, výška 49,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
2 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Jídelní sestava
Skladem
4 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sprchová tyč Basic
Nástěnná, s posuvným držákem, z nerezové oceli, černá, 66 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Pekáč Bordeaux
Z nerezové oceli, 29x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Zahradní jídelní set Marienlist & Sofia
Pro 4 osoby, černý/v přírodní barvě
Skladem
31 395 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Zahradní jídelní set
Pro 4 osoby, černý/v přírodní barvě
Skladem
33 955 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Odpadkový koš Slim
Nášlapný, plastový, šedý, 15 l
(7)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Truffle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, béžový, 50x80 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché a mokré čištění dvou křesel s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
6 070 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregnace dvou křesel s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
3 570 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění šesti sedáků židlí s látkovým čalouněním
Skladem
1 070 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění čtyř sedáků a opěrek židlí s látkovým čalouněním
Skladem
1 290 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
209
210
211
...
536
Načíst další