Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 199 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Holm
Síto
Ø 20 cm, kovové
(7)
Skladem
Poslední kousky
448 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Garden Pleasure
Nástěnný věšák Almeria
S poličkou, kovový, černý, šířka 42 cm, výška 31 cm, hloubka 15 cm
(1)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětská deka Clennie
Krémová, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Metaltex
Lis na brambory
Plastový
(51)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Zahradní podsedák
Antracitový, 42x42 cm
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Odkládací stolek Oru
Kovový, černý, ø 50 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousek
5 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Blomus
Zarážka do dveří Stop
Kovová, antracitová, ø 9 cm, výška 4,5 cm
(5)
Skladem
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Printworks
Domino Play Domino
Vhodný věk 3+
Skladem
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Esschert Design
Zavařovací sklenice v sadě
6 ks, 230 ml, skleněné
(8)
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
92 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Marckeric
TV stolek Java
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: papír, v přírodní barvě, šířka 147 cm, výška 56 cm, hloubka 42 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
10 044 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Maximex
Kryty na sporák v sadě Rosemary
2 ks, z tvrzeného skla, s potiskem, 30x52 cm
(31)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
CINQUE
Stojací lampa Cinardi
Šedá, ocelová, LED, s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 22x75x75 cm
Skladem
Poslední kousek
13 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sirius
LED svíčka Sara
Do nabíječky, bílá, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Styler
Obraz Selflove
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Dětské povlečení Mini Star & Stripes
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/modré, bavlněné, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Trio
Nástěnné svítidlo Celeste
Béžové, skleněné, LED, stmívatelné, ø22x11,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Set povlaků na polštář a běhounu Nordic
5 ks, bílý/šedý
(16)
Skladem
Poslední kousky
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Závěsné svítidlo Alverna
Bílé, keramické, ø8x132 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 109 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Přídavná polička k nástěnce Tower
Magnetická, 20x6 cm
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Konvička na mléko Tea Time
100 ml, keramická, černá
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 1,5 cm
(4)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
WOOOD
Odkládací stolek Skybox
Hnědý, 30x45 cm, výška 70 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
5 442 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet lahví 5
(4)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Interaktivní hračka Colour changing bath book Woodland
(5)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
WC štětka ø 8,5 cm
Náhradní , silikonová, černá, ø 8,5 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Nat
2 ks, kovové, ø 20 cm, výška 46 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 048 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Forma na dort
24 x 24 cm, nerez
(2)
Skladem
624 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na boty Frame
Kovový, teleskopický, bílý, počet párů bot 3 , šířka 60 cm, výška 10 cm, hloubka 12 cm
(40)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 12,5 cm, výška 5 cm
(284)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětské křesílko Joey
Houpací, z textilie bouclé
Skladem
Poslední kousek
5 849 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Subiza
Keramický, černobílý, ø 8,5 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
366 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 50x70 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Rohožka Marco
Černá, 45x75 cm
(7)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Pracovní stůl Forma
S deskou v dubovém dekoru, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
23 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Běhoun Summer in Havana
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 60x230 cm
Skladem
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
douceur d'intérieur
Deka Mouton
Z umělé kožešiny, krémová, 220x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Louis
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Talíř Riviera
Servírovací, ø 31 cm, z kameniny, zelený
(8)
Skladem
Poslední kousky
606 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Esschert Design
Konvička na zalévání
Plastová, 1,5 l
(10)
Skladem
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Lynx
Z umělé kožešiny, šedobéžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
318 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomsterbergs
Kráječ
Na těsto, z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Botník Padova
Z topolového dřeva, černý, šířka 78 cm, výška 32 cm, hloubka 34 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
977 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Shaker s příslušenstvím Carolina
Kovový
Skladem
Poslední kousky
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Jen na Bonami
Hammel Furniture
TV stolek Mistral
Z MDF, povrchová úprava: barva, bílý, šířka 89 cm, výška 22 cm, hloubka 32,5 cm
Skladem
Poslední kousek
18 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Scandic
Modulární podnožka Roxy
Béžová, šířka 98 cm, hloubka 98 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
8 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rotho
Koupelnový regál Country
Plastový, šedý, šířka 32,5 cm, výška 71 cm, hloubka 37,5 cm, na kolečkách
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 212 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
220
221
222
...
536
Načíst další